wmaraci reklam

Bana ilaç lazım.

17 Mesajlar 2.450 Okunma
wmaraci reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar babamın kullandığı bir ilaç var. Pletal 100mg
Bu ilacın etken maddesinin üretildiği ülkede iç çatışma gibi sorunlar çıkmış, üretimi durdurulmuş.
Hiçbir yerde bulunmuyor.
Benim için evlerinize bakar mısınız? Belki ailenizden birinin, ninenizin falan alıpta kullanmadığı 1 paket falan vardır. Çöpe atılacağına bana gönderin.
Pahalı bir ilaç değil. Ben kargo ücretini falan öderim. Bırakın kutuyu 1 tek bile olsa kafidir.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Sueda Sueda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 223 / 118
  • Ticaret 25, (%100)
Ukraynada üretiliyor sanırsam.
Duymuştum daha önce.
Geçmiş olsun.
27207

kişi bu mesajı beğendi.

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
Dostum ilaç eczacılar odasının deposunda varmış. Bu durumda bu ilaç Türkiye'de var demektir. Bunun için yurt dışından istemene gerek yok ya da herhangi birinden istemene gerek yok. Elinde raporun varsa eczanene söyle ilacı getirsin ya da git bir devlet hastenesinin içindeki eczane kısmına oradan iste...

İlaç Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretiliyormuş, Türkiye fiyatı 41 lira gibi bir şey.

İlaç raporsuz verilmiyor. varsa Kalp Damar Cerrahi Uzmanı, yoksa Kardioloji ve Genel Cerrahi Uzmanın her ikisinin imzası gerekiyormuş...
27207

kişi bu mesajı beğendi.

https://populertarim.com

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

olesore adlı üyeden alıntı

Dostum ilaç eczacılar odasının deposunda varmış. Bu durumda bu ilaç Türkiye'de var demektir. Bunun için yurt dışından istemene gerek yok ya da herhangi birinden istemene gerek yok. Elinde raporun varsa eczanene söyle ilacı getirsin ya da git bir devlet hastenesinin içindeki eczane kısmına oradan iste...

İlaç Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretiliyormuş, Türkiye fiyatı 41 lira gibi bir şey.

İlaç raporsuz verilmiyor. varsa Kalp Damar Cerrahi Uzmanı, yoksa Kardioloji ve Genel Cerrahi Uzmanın her ikisinin imzası gerekiyormuş...

Hocam nereden baktın. Eczacılar odasının deposunu aramadım. Orayıda arayayım. Büyük ecza depolarınıda aradım, ithalatcı firmayıda aradım, bulunamadı.
Sağolasın orayıda arayayım. Rapor var. Bu ilaca muadil ilaçlarda var ama içindeki etken maddesi az. Diğer ilaçlardan 3 tane içilmesi gerekiyor. Onu da denedik, bu seferde yan etkiler çok şiddetli gösteriyor kendini. Bi ümit arıyoruz. İnşallah bulunur.

wmaraci

• Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Hocam nereden baktın. Eczacılar odasının deposunu aramadım. Orayıda arayayım. Büyük ecza depolarınıda aradım, ithalatcı firmayıda aradım, bulunamadı.
Sağolasın orayıda arayayım. Rapor var. Bu ilaca muadil ilaçlarda var ama içindeki etken maddesi az. Diğer ilaçlardan 3 tane içilmesi gerekiyor. Onu da denedik, bu seferde yan etkiler çok şiddetli gösteriyor kendini. Bi ümit arıyoruz. İnşallah bulunur.

Abime sordum, yazdıklarımı o anlattı, ilacı da sistemde kendisi sorgulattı ve depoda var dedi.
27207

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

olesore adlı üyeden alıntı

Abime sordum, yazdıklarımı o anlattı, ilacı da sistemde kendisi sorgulattı ve depoda var dedi.

Aa yalnız şimdi baktım. Ben Türkiye geneli bir depo var sanıyordum. Eczacılar odasının hangi deposunda varmış acaba, yoksa bu kuruluşun büyük bir deposu var da orada mı varmış.

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)
Üstad, eğer halen bulamadıysanız bilgilendirin sizin için araştırayım müsait zamanda.
Bir kaç akraba var eczanelerde, ararım kendilerini..
27207

kişi bu mesajı beğendi.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam 6 yıl eczanede çalıştım, sen bir eczaneye gidip tüm ecza depolarını aramalarını söyleyemelisin. Edak ecza deposu türkiyenin en büyük deposudur. Eczacı yardımcı olucaktır
27207

kişi bu mesajı beğendi.

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Aa yalnız şimdi baktım. Ben Türkiye geneli bir depo var sanıyordum. Eczacılar odasının hangi deposunda varmış acaba, yoksa bu kuruluşun büyük bir deposu var da orada mı varmış.

evet depo İstanbul eczacılar odasına ait, daha önce dediğim gibi bunu herhangi bir eczaneye giderecek de öğrenebilir, ilacı istediğin yerden isteyebilirsin.
27207

kişi bu mesajı beğendi.

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Çok geçmiş olsun hocam umarım en kısa zamanda temin edebilirsin.
27207

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al