wmaraci reklam

İntihar eden vatandaşın bıraktığı not yürek dağladı!

3 Mesajlar 615 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde atkıyla kendisini asarak intihar eden 34 yaşındaki Saffet G., ailesine "Biliyorum, sizi çok üzdüm. İşsizlikten bunaldım" yazılı not bıraktı.

Velimeşe Mahallesi'nde anne ve ablasıyla birlikte yaşayan, uzun süredir de işsiz olduğu belirtilen Saffet G., gece evde yalnız olduğu sırada, tavana bağladığı atkıyla kendisini astı. Eve gelen aile bireyleri, Saffet G.'yi tavana asılı bulunca jandarmaya haber verdi. İhbarla olay yerine gelen sağlık görevlileri, yaptığı kontrolde, Saffet G.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi.

"BANA MEZAR YAPTIRMAYIN"

Saffet G.'nin, ailesine "Bana mezar yaptırmayın. Sadece bir mezar taşı olsun. Ben hakkımı size helal ediyorum. Siz de bana hakkınızı helal edin. Biliyorum, sizi çok üzdüm. İşsizlikten bunaldım" yazılı not bıraktığı öğrenildi. Saffet G.'nin intiharıyla ilgili soruşturma başlatıldı.
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
AKP'li Saraydüzü Belediye Başkanı'nın açtığı iş ilanına sadece kızı başvurabildi!

https://gazetemanifesto.com/2019/akpli-sarayduzu-belediye-baskaninin-actigi-is-ilanina-sadece-kizi-basvurabildi-242845/

Adaletini tüküreyim dünya... ! darknov4
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
birileri sefa içinde yaşarken, birileri atkıyla boynunu kırıp, acılar içinde ölmeyi tercih edebiliyor. sosyal devlet anlayışı, akrabasına eşine dostuna torpille olağanüstü imkanlar sağlamak olan bir yönetime alışmak mı gerekiyor? işşizlik fonunun yüzde kaçı işşizlere verildi sanıyorsunuz...
darknov4 Kreatorn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al