wmaraci reklam

KOBE Efsanesine Veda!

4 Mesajlar 751 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Kobe Bryant, en güzel yıllarımın efsanesi...
Küçükken attığımız basketlerde "KOBEEEE" diye bağırdığımız adam.
Şu saatlerde bir helikopter kazasında hayatını kaybettiği açıklandı ve doğrulandı.
Daha bu sabah saatlerinde LeBron'ı kutlamıştı "ne büyük adamsın ya sen" demiştim, akşamına uyandığımda bu haberi aldım.

Seni yıllarca sahnenin en zirvesinde, spotların altında izlemek çok keyifliydi.
Işıklar içinde uyu, kendi adıma yaşattığın her anı, her saniye için teşekkür ederim BLACK MAMBA.

"MAMBA OUT" :(

Ne diyeceğimi, ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Sevdiğim insanları kaybetmeye alıştım ama üzülmeden edemiyorum. Son yıllarda çok kaybettik.

Huzur içinde uyu, rest in paradise...

Bu bir link paylaşılacak haber postu değil, sizler de kendisine veda etmek istersiniz diye açtım bu postu.

Güncelleme : TMZ Kızının da helikopterde olduğunu ve onun da hayatını kaybettiğini belirtti.
Ne söyleyeceğimi bilemiyorum gerçekten..
miyondemli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sdr1034 Sdr1034 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 18 / 69
  • Ticaret 32, (%100)
Çok üzgünüm. Ciddi manada böyle büyük bir efsaneyi çok erken kaybettik. LeBron skorer tahtını aldığında bile güleryüzlü açıklama yaptı. Lakers şampiyonluğunu görecekti. Bir nesile basketbolu sevdirdin sen Mamba!
Umarım sadece Mamba ve bir kızını kaybetmişizdir. Vanessa helikopterde değildi. Eğer dört kızı ve Kobe helikopterde ise Vanessa için de çok kötü bir durum ortaya çıkacaktır.
Şu an Denver-Houston maçında herkes darmadağın halde.
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

Sd***34 adlı üyeden alıntı

Çok üzgünüm. Ciddi manada böyle büyük bir efsaneyi çok erken kaybettik. LeBron skorer tahtını aldığında bile güleryüzlü açıklama yaptı. Lakers şampiyonluğunu görecekti. Bir nesile basketbolu sevdirdin sen Mamba!
Umarım sadece Mamba ve bir kızını kaybetmişizdir. Vanessa helikopterde değildi. Eğer dört kızı ve Kobe helikopterde ise Vanessa için de çok kötü bir durum ortaya çıkacaktır.
Şu an Denver-Houston maçında herkes darmadağın halde.

Gerçekten çok üzücü, sadece Kobe ve kızını kaybetmiş olmayı dilemek gerçekten çok üzücü bir durum. Umarım daha fazla kayıp açıklanmaz. Sürekli gülerken, örnek olurken, sıcak ve samimi gördüğüm bir insanın artık olmadığını bilmek garip.

Sdr1034 Sdr1034 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 18 / 69
  • Ticaret 32, (%100)
Yine insanımız her konuda olduğu gibi troll, duyar, bir şeyler adı altında konuyu çok farklı yerlere çekiyor. Kesinlikle bir nesili basketbola bağlayan insandır. Ben bizzat şahidim, sokakta hiç olacak çocuklar bu adam sayesinde basketbola tutunup kulüplerde oynadı. Onu da geçtim;bir insan bir kızı ile ölmüş. İnsan üzülür ya. Adam hep güler yüzlü yaşadı. Lakers maçında LeBron ile tokalaşmasını unutmayacağım.
Işıklar içinde uyu Black Mamba!
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al