wmaraci reklam

Putin: Çok ciddi sonuçları olacak

78 Mesajlar 8.623 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Rusya Dış İşleri Bakanı Türkiye'ye savaş açma gibi bir şey söz konusu değil fakat Türkiye ile ilişkilerimizi gözden geçireceğiz demiş.

wmaraci
reklam

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)

Doxan9 adlı üyeden alıntı

Putin. Senin karşında Türkiye var ayağını denk al. Türkiye nin mesajı moskova' ya ulaşmış gözüküyor.

Sen nerde yasiyosun ya ? Ayagini denk mi al :)) Karsinda Rusya var Rusya. Dunya gucu. Bosbakanin cumhur baskani denen sahsin konusmalarindan mi gaza geliyorsunuz?? Objektif olun Allah askina. Karsindaki Rusya.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Putin/Rusya cevap verecek. Bu gün değil, yarın değil, aynı şekilde değil. Ama Putin/Rusya cevap verecek.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Rusya Dış İşleri Bakanı Türkiye'ye savaş açma gibi bir şey söz konusu değil fakat Türkiye ile ilişkilerimizi gözden geçireceğiz demiş.

Sirvaliente adlı üyeden alıntı

Sen nerde yasiyosun ya ? Ayagini denk mi al :)) Karsinda Rusya var Rusya. Dunya gucu. Bosbakanin cumhur baskani denen sahsin konusmalarindan mi gaza geliyorsunuz?? Objektif olun Allah askina. Karsindaki Rusya.

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Putin/Rusya cevap verecek. Bu gün değil, yarın değil, aynı şekilde değil. Ama Putin/Rusya cevap verecek.

Rusya Türkiyeden et alımlarını durdurmuş , turizim şirketlerin hepsine türkiyeye olan gezilerin kesinlikle iptali gerçekleşmiş, rus vatandajlarını geri çekmek içinde uçaklar yollanmış , ortak projeler tekrar değerlendirilecekmiş

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
Rusya dünya prestiji açısından bir şeyler yapabilir. Rus halkının gazını almak için şunu yaptık bunu yaptık diyecekler. Ama sınırlarımızın yol geçen hanı olmasından daha kötü bir sonuç doğmayacaktır.

fatihclkl fatihclkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 162 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
darkthepro boş yapma kardeşim ya.Git kendi inandığın doğrularınla yaşa.Milletin düşüncelerine yorum yapma.

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Türkiye, gerekeni yapmış.
Sınır ihlali var ve uyarılarını da yapmışsa, vurmuş geçmiş.

Türkiye Cumhuriyeti nüfusu taşıyıp Rusya yandaşlığı yapmayın bir zahmet.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

fatihclkl adlı üyeden alıntı

darkthepro boş yapma kardeşim ya.Git kendi inandığın doğrularınla yaşa.Milletin düşüncelerine yorum yapma.

bu siteden herkes istediği konuya tartışma bünyesinde istediği yorumu yazar benim susmamı istemek sizin gibilere düşmez adabınızı bilin, madem düşünceniz var ortaya koyun ve kanıtlayın yapamazsınız çünkü acizsiniz

http://www.haberturk.com/ekonomi/ekonomi/haber/1158182-rusya-turkiyeden-beyaz-et-alimini-durdurdu
http://www.sozcu.com.tr/2015/ekonomi/rusya-beyaz-et-ithalatini-durduruyor-994489/

yorum yapmaktan aciz birisi olarak yorum yazmak için gelmeyin

fatihclkl fatihclkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 162 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
darkthepro Aciz bir insan olsaydım zaten tepki göstermezdim.Bende senin gibi haberleri takip edebiliyorum:) Farkındaysan yazdıklarına yalan ve ya sallıyorsun demedim.Bu durumda bile kendi memleketini yerden yere vurup,rusya yandaşlığı yapman gerçekten çok rahatsız edici.Bundan dolayı tepkimi koydum.Gelipte insanların senin düşüncelerinle uyuşmayan sözlerine sen yanlışsın,sen böylesin demen hoş değil ki zaten "kendi doğrularınla yaşa" diye bir ibare söyledim.Kanıt olayını gelirsek ben sana hiç birşeyi kanıtlayamam.Sana ne kadar anlatsam boş gelir.

40 alimi bir delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim. (İmam Şafii)

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

fatihclkl adlı üyeden alıntı

darkthepro Aciz bir insan olsaydım zaten tepki göstermezdim.Bende senin gibi haberleri takip edebiliyorum:) Farkındaysan yazdıklarına yalan ve ya sallıyorsun demedim.Bu durumda bile kendi memleketini yerden yere vurup,rusya yandaşlığı yapman gerçekten çok rahatsız edici.Bundan dolayı tepkimi koydum.Gelipte insanların senin düşüncelerinle uyuşmayan sözlerine sen yanlışsın,sen böylesin demen hoş değil ki zaten "kendi doğrularınla yaşa" diye bir ibare söyledim.Kanıt olayını gelirsek ben sana hiç birşeyi kanıtlayamam.Sana ne kadar anlatsam boş gelir.

40 alimi bir delille yendim, 1 cahili 40 delille yenemedim. (İmam Şafii)

Memleketi yerden yere vurmakla alakası yok, dış güçlerin baskısı altında kalınıp yapılmış bir şey zararlı kim Türkiye turizm azalacak, dışa sattığın ürün azalacak, nükleer santral , doğal gaz , adamların ülkesindeki şirketlerimiz, Türkler olmak üzere adamlarla projelerin var adam sana daha pahalıya satacak yada kim bilir neler yapacak yanında bırakmaz, biz de hala onlar kaybeder diye düşünüyoruz adam etini sütünü avrupa ülkesindende alabilir niye bizden alıyo çünkü hem komşu hemde çıkarlar var tamam adamların sınıra girmesine iyi demiyorum fakat adamlar orada işid için duruyordu radar izine baktığınızda direk ülkeye bir saldırı yok, zamanında adamlar sana yardım etmiş he kötü tarafları var mı var ama etrafında zor zamanında yardım isteyeceğin bir dost yok zannetmeyin ki zamanı gelince nato, amerika yardıma koşacak benim düşüncelerime uyuşmayan insanlara sen yanlışsın dediğim bir şey yok sözleri çarpıtmayın tartışma olarak ben düşnücemi söylerim karşıdaki düşünceyi çürütürüm , tartışmanın olayı budur ki olaya gerçekçi bakmak her yönünden bakmak, nesnel olmak mı suç? ayrıca belki ben Rusya ile müttefiki düşünen bir insanım, yada belki Türkiyede yaşayan bir Rus'um, belki hristiyan belki müslümanım yorumlarda ırkımı ve dine yönelik göndermeler yapmazsanız sevirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al