wmaraci reklam

Selahattin Demirtaş ve Yüksekdağ Tutuklandı

10 Mesajlar 1.843 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
HDP'ye yönelik terör operasyonunda tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ tutuklandı.

HDP operasyonunda HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ tutuklandı. HDP'ye yönelik operasyonda aralarında eş genel başkanlar Selahattin Demirtaş ile Figen Yüksekdağ'ın da olduğu 12 milletvekili gözaltına alınmıştı. Demirtaş, Yüksekdağ, İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Leyla Birlik hakkında tutuklama kararı verildi.

Ziya Pir, İmam Taşçıer savcılıktan, Sırrı Sürreya Önder ise mahkemeden serbest bırakıldı.

İKİ VEKİL DAHA TUTUKLANMIŞTI

Terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan HDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan ile HDP Şırnak Milletvekili Leyla Birlik, Şırnak'ta nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.
suskun seyitalidogan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)
Bunca sene biliyorlardı da niye el atmadılar. Ve yasalarımız kabak gibi yazar milletvekillerinin terör örgütleriyle bağlantısı olması dokunulmazlığını kaldırır.
Buna öküz öldü ortaklık bozuldu denir.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Bir daha gün yüzü görmemeleri dileklerimle :)

Ykp Ykp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Sevinmeye devam edelim nasıl olsa tutuklandılar. İnanın bu ülkede yıllardır ne tutuklamaların sonu geldi nede terör bitecek diyenler bitirebildi her söz verenin arkasından elinden ne geldiyse yaptı sonuç; Kocaman bir 0 SIFIR Ülkeye yarardan çok zararı dokundu zararı nasıl dokundu kısmına gelelim ekonomi günden güne kötüleşmeye dolar tavan yapmaya başladı ülkede 1300 tl maaş alan işçi evine aldığı beyaz eşya cebine koyduğu telefonu ve kullandığı bilgisayarı ve bu bilgisayarın parçalarını bile dolarla aldı hadi hesabını kitabını kendiniz yapın. Onun yanı sıra yorum yapan arkadaşlara bakıyorum hepsi batıda tuzu kuru olan arkadaşlar arkadaşın biride bulgaristan da ordan buraya memleket kurtarıyor profil avatarına bakıyorsun sherlock vatan sevdalısı klavye şovalyesi kesilmiş bir daha gün yüzü görmemelerini diliyor. Peki efendim gün yüzü görmezler siz rahat olun, Yav arkadaşlar doğuda olaylar sizin bildiğiniz gibi değil asker gelir bir şey söyler, terörist gelir bir şey söyler. Aynen annesi ile karısı arasında kalmış koca gibidir. Doğuda insanlara hem devlet hemde terör zarar veriyor kimse bundan bahsetmiyor halk ne yapacağını şaşırmış perişan vaziyette kimse umursamıyor bile etrafımıza bakıyoruz AKP iktidara geldiğinden beri dost ülke kalmadı hala yaşasın Tayyip başkan yav biraz gözünüzü açın göz göre göre uçuruma gidiyoruz bir yandan suriyede işimizin olmadığı bir ülkede savaşa girmişiz bir yandan kendi ülkemizde parçalanmaya başlıyoruz. İnanın bu olaylar faydadan ziyade bize zarar getirir ben yıllardır kürt kardeşlerimle beraber aynı ortamda çok ekmekte yedim suda içtim kimse kalkıp kürtler için terörist damgası yapmasın 6 milyon insanın seçtiği vekiller tutuklanıyor bu resmen halkın iradesine tecavüzdür. 6 milyon insanıda terörist damgası vuralım onlarıda tutuklasınlar o zaman terör biter. Birde şöyle bir olay var kürtler kardeşimiz iyide abi hangi kürtler kardeşimiz ülkedeki kürtler bu adamlara oy vermedimi? Bunların hepsi teröristmi? Nasıl olsa 6 milyon insan kimsenin umrunda değil tutuklandılar ya hadi sevinelim. Çanakkale misali yapıcı olalım kırıcı olmak nefret söylemleri ile tartışmak kimseye fayda sağlamaz inanın bu ateş bir gün hepimizin ocağına düşer şu an vekilini tutukladığımız kürtlerde bize sırt döner işin içinden çıkamayız bu vekiller suçlu olabilir ben kesinlikle suçsuz demiyorum ama halkın oylamasına bırakmak varken neden kendi başlarına asıp kesip biçiyorlar benim tavrım buna yani insan dönüp bakıyor iktidara fetö kandırmış pkk kandırmış yav nasıl bi iktidarsın nasıl kandırıyorlar seni daha düne kadar fetö teröristtir diyenlere yok hoca efendi babamızdır diyordun yav ülkede kutu kutu paralar sıfırlandı kimsenin gıkı çıkmadı yargılamaysa dokunulmazlığın kaldırılmasıysa kendileri içinde bir şeyler yapılsın onlarda yargılansınlar işide silah gidiyor türkmenlere gidiliyor deniliyor abi açın videoları türkmenler isyan ediyor hangi silah gitmiş türkmenlere bir çok örnek gösterebilirim o yetmedi abi süleyman şah türbesi olayı Allahım tam bi muamma terörist dediklerimizin yardımıyla türbeyi taşıdık kimse demedi yav ne oluyor. Yazık diyorum başka bir şey demiyorum ölen garibanın çoluk çocuğu ölünce vatan sağ olsun sağ olsun babam sağ olsunda sanada sağ olsun sende gönder çocuğunu seninde çocuğun şehit olsun sende yaşa bir şehit babasının yaşadıklarını bir şehit anası olmak nasıl bir duygu seninde eşin anlasın birde abi öyle bir ülkeyizki fanatik takım tutar gibi parti tutuyoruz insanlar aşmalı artık bu olayı inanın bu koltuk sevdalıları hepimizin sonunu hazırlıyor günden güne kötüye gidiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin bir şeyler iyi olacak derken dahada berbat bi hal alıyor.

NOT: Kimse saçma sapan bir uslup kullanıp polemiğe döküp olayı farklı yere çekmesin tarafsız fikirlerimi yazdım sadece herkese hayırlı çalışmalar dilerim.
ontedi

kişi bu mesajı beğendi.

Dürüstlük büyük bir erdemdir.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

recep06 recep06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 25 / 34
  • Ticaret 8, (%100)
Umarım Bu Sayı Daha'da Artar.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

Her türlü Php işleriniz uygun fiyata yapılır.

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 592
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
Son olarak S*** D*** Edirne F Tipi Cezaevine götürülmüş.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

Sunraise Sunraise WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Babo Başganı Tutuklamışlaaaaaa
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
O zaman dans :D
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

Atmaca25 Atmaca25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Halayla askere giden Yiğitlerin tabutla döndüğü bu ülkede seçimle gelen seçimle gidemez !
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Sıra geldi FETÖ'ye :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al