wmaraci reklam

Silopi’de görevli doktor anlattı: Polis hastane içinde ateş açtı, personel tehdit edildi

48 Mesajlar 5.562 Okunma
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Şırnak’ın Silopi ilçesinde şu ana kadar üç yurttaşın hayatını kaybettiği ‘hendek operasyonu‘nda Silopi Devlet Hastanesi’nde görevli bir doktor, yaşanan ‘polis terörü’nü anlattı.

Polisin kazılan hendekleri kapatma gerekçesiyle operasyon düzenlemek istediği Zap ve Avaşin mahallelerinde baskın ve gözaltıların engellenmek istenmesi üzerine çatışma çıkmış, Şırnak Valiliği üç kişinin öldüğünü, biri ağır iki polisle birlikte toplam yedi kişinin yaralandığını açıklamıştı.

Yaralıların getirildiği Silopi Devlet Hastanesi’nde görevli doktor Serdar Acar, BirGün’den Elçin Yıldıral’a aslen aile hekimi olduğunu ancak doktor yetersizliğinden dolayı devlet hastanesinde de görev aldığını söyledi.

Silahla tehdit edildi

Acar, Twitter hesabından ise hastaneye tüm giriş çıkışların polis kontrolünde olduğunu ve tümünün uzun namlulu silahlarla gezdiğini belirterek, “Sabah ilk yaralı polisleri getirdiklerinde hastanede nöbetçi doktora silah doğrultarak zorla çatışma bölgesine götürülmeye çalışıldı hastane personeline saldırıldı. Silahla tehdit edildi” mesajını yazdı.

Hastane içinde rastgele ateş edildi

Hastaneye yaralılarını getirmeye çalışan vatandaşların darp edildiğini ve kendilerine polis tarafından silah doğrultulduğunu kaydeden Acar, “Arabalarının camları kırıldı. Hastanedeki baskıya müdahale etmeye çalışan milletvekillerine müdahale edildi. Hastane içinde rastgele ateş edildi, hastane personeli korku içindeydi. Ağlayan hemşireler korkuyla hastalarını bırakmak zorunda kalıyorlardı” ifadelerini kullandı.

Acar hastaneye getirileren yaralılar ve hayatını kaybedenler hakkında da şu bilgileri verdi:

-Silopi Devlet Hastanesine bugün biri ağır dört yaralı polis getirildi. Hepsi sevk edildi.

-Sivil vatandaşlardan ikisi ağır yaralı olarak getirildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadılar ölen sivillerden biri 15 yaşında sivil giyimli tam kalbinden vurulmuştu. Diğeri 70 yaşlarında koltuk altından , göğsünden, karnından ve kolundan vurulmuştu.

-Bunların dışında beş yaralı sivil daha getirildi. Yaralılardan biri 12 yaşında kız çocuğuydu vücudunun değişik yerlerine parçacıklar gelmişti.

-Sevk edildi biri 45 yaşlarında erkek hastaydı. Dirsek bölgesine kurşun gelmişti. Atar damar kanaması vardı. Sevk edildi.

-Biri hastanede stajyerlik yapan üniformalı 19 yaşında erkek hastaydı. Bacağına iki kurşun gelmişti. Sevk edildi.

-Biri 32 yaşında genç erkekti. Sivil elbiseli bacağına kurşun gelmişti. Sevk edildi.

-Biri karnına kurşun gelmiş 47 yaşında erkek hastaydı. Sevk edildi.

Kaynak: http://www.diken.com.tr/silopide-gorevli-doktor-anlatti-polis-hastane-icinde-ates-acti-personel-tehdit-edildi/

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
FilmleriTV Soruyorum sana sen kimden yanasın ? Ben senin art niyetli olduğunu düşünüyorum. İşin gücün TSK'yı Polisi aşağılamak. Unutma bu millet Polisini de askerini de sahipsiz bırakmaz. MİT üzerinden de prim yapmayı denemenizi rica ediyorum. Hodri meydan :)
isousluer burakisci Webteyiz

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Yavaş yavaş vatan hainliğine doğru gidiyorsun FilmleriTV.

Belediye araçları ile hendek kazıp polise her fırsatta ateş açan şerefsiz evlatları polis de ateş açtığı zaman hemen polis katliam yapıyor demeye başlamışlar. İkiyüzlü olmayın. Konuşacaksan doğruları konuş. Açtığın konular artık bilgilendirme amaçlı konulardan çıktı.

Bu anası belli olmayan soysuzlar polise sıkınca problem yok polis bunlara sıkınca siviller ölüyor. Hepsini öldürsünler. Az bile.

Ayrıca bu soysuzların yaptıkları birkaç şerefsizlik;

https://twitter.com/PkkyaDairHersey/status/629598952967548928
https://twitter.com/PkkyaDairHersey/status/629429875351375872
https://twitter.com/PkkyaDairHersey/status/629417066811027456
https://twitter.com/PkkyaDairHersey/status/629383340773117953

Bu tweetleri okuyun. Muhtemelen içeride adamı olan biri. Sonra yok siviller ölüyor yok bilmem ne yaygarası yapmayın.
prisoner Webteyiz bitirimci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Yavaş yavaş vatan hainliğine doğru gidiyorsun FilmleriTV.

Ne konuşuyoruz olayı nereye getirdin. Polisin hastanede açtığı ateşten bahsediyoruz, geliyorsun ama onlar da hendek kazıyor. 15 yaşındaki çocuğun vurulması normal bir şey mi? 70 yaşındaki insanın vurulması normal bir şey mi? Zira vurulanlar bunlar teröristler değil konuyu okursanız.

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

FilmleriTV Soruyorum sana sen kimden yanasın ? Ben senin art niyetli olduğunu düşünüyorum. İşin gücün TSK'yı Polisi aşağılamak. Unutma bu millet Polisini de askerini de sahipsiz bırakmaz. MİT üzerinden de prim yapmayı denemenizi rica ediyorum. Hodri meydan :)

Kimden yanayım biliyor musunuz, gerçekten bunu anlayamadınız mı? Ben haksızlığa uğrayandan yanayım. TSK, polis bir hukuksuzluk yaparsa, suç işlerse sonuna kadar karşılarındayım.

wmaraci

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Ne konuşuyoruz olayı nereye getirdin. Polisin hastanede açtığı ateşten bahsediyoruz, geliyorsun ama onlar da hendek kazıyor. 15 yaşındaki çocuğun vurulması normal bir şey mi? 70 yaşındaki insanın vurulması normal bir şey mi? Zira vurulanlar bunlar teröristler değil konuyu okursanız.

Kimden yanayım biliyor musunuz, gerçekten bunu anlayamadınız mı? Ben haksızlığa uğrayandan yanayım. TSK, polis bir hukuksuzluk yaparsa, suç işlerse sonuna kadar karşılarındayım.

Hala 15 yaşındaki diyor 70 yaşındaki diyor. Devam FilmleriTV devam. Senden çok güzel vatan haini olur.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Annesinin entarisini giysin erkeklik yapsın, roket atarla saldırsın, hastaneye kaçsın, çatışmaya gir, hepsini öldür, sonra suçlusun.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.alicankosedag.com.tr

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Hala 15 yaşındaki diyor 70 yaşındaki diyor. Devam FilmleriTV devam. Senden çok güzel vatan haini olur.

Şu adamı ciddiye alıp cevap yazma diyorum kendime defalarca zira durum belli. Ama vatan hainisin diye ağlamakla olmuyor bu işler. Bir cevabın var mı konudaki yazanlara yok benim polisim Ethem'i öldürmüştür ama bir daha aynı şeyi yapmaz mı diyorsun?

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Biz demiyoruz ki 15 yaşındaki çocuklar ölsün. Hiçbir Türk Askeri veya polis masum 15 yaşındaki çocuğu vurmaz. ŞİMDİYE KADAR VURMUŞ OLSALARDI TERÖR DİYE BİR ŞEY OLMAZDI ZATEN !!!

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Biz demiyoruz ki 15 yaşındaki çocuklar ölsün. Hiçbir Türk Askeri veya polis masum 15 yaşındaki çocuğu vurmaz. ŞİMDİYE KADAR VURMUŞ OLSALARDI TERÖR DİYE BİR ŞEY OLMAZDI ZATEN !!!

Berkin Elvan'ı, Ethem Sarısülük'ü, Abdullah Cömert'i zaten hep ben öldürdüm. Vatan hainiyiz ya vatandaşı da öldürürüz.
SefaUygun Smyrna35 Androman

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Şu adamı ciddiye alıp cevap yazma diyorum kendime defalarca zira durum belli. Ama vatan hainisin diye ağlamakla olmuyor bu işler. Bir cevabın var mı konudaki yazanlara yok benim polisim Ethem'i öldürmüştür ama bir daha aynı şeyi yapmaz mı diyorsun?

Kaynağı BirGün olan bir haberden bahsediyoruz. Sitelerinden son haberin başlığı aynen şu; polis mahalleyi taradı. Haberi yapan ajans da DİHA.

Dediğim gibi FilmleriTV, vatan hainliği yolunda emin adımlarla ilerliyorsun.
krm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al