wmaraci reklam

Suriyeden Geldiler ulkemizde ahkem kesiyorlar nedir bu

94 Mesajlar 10.679 Okunma
wmaraci reklam

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
gaziantepte Olay Olay Olay...

selamlar bircogunuz Biliyorsunuz gaziantep suriyelilerin yogun oldugu illerden biridir Bugun ailemi coluk cocuk aldım büyük şahinbey parakına gidip acık havada temiz hava alalım diye girdik girmez olaydık sebebi nedir bilinmez ortalık karışık arabasına binen parkı terk etti biz paraka girdik fark ettik başta bilseydik girmezdik ellerinde döner bıcaklı muhalifler turklerle kavga ediyorlar sebebini Soramadık ölü ve yaralı oldugunu söylediler en az 100.000 kişinin oldugu parkta igne atsan yere düşmez adamlar savaş cıkarmaya çalışıyorlar Dağdan gelip bagdakini kovuyorlar allah belasını versin mikrop bunlar kızan kızsın acımıyorum acımamda insan olarak acıyordum bugun tam igrendim orda ailesi ile kafa dinlemeye giden ailelerden ne istiyorsunuz coluk cocugun içinde meydan savaşı cıkarıyorlar

7 ambulans saydım 10 a yakın ekip aracı yol boyunca ambulans sayısı 4 daha neler oldu neler bitti hic bir medya yazmadı olay yaklaşık 30dk önce oldu

Burası Türkiye burayı Karıştırmaya çalışıyorlar benden demesi sakın kimse bu gevşeklerin oyununa gelmesin kanları BEŞ KURUŞ ETMEZ ölüsünü yıkamaya fırat yetmez ben az söyleyim siz cok anlayın

düne kadar işçi arayan iş yerleri işci ilanı veren hatta işçi bulma siteleri dahil neden gitti bunların yüzünden

ev kirası 2+1 özür dilerim i-t oturmaz yerde 300 500tl kiraya oturuyorlar hemde tek odada 7 10 kelle yahu savaş var sıgındınız anladık bari insan gibi saygı duyun ekmek veriyoruz elimizi kapıyor

adam işci diye işe alıyor youtubeden arastırın gaziantepte oldu bu adamın arkasından defalarca kafasına vurup cebindeki parayı alıp kaçıyor ve adam 4 gün komada kalıp ölüyor işte bunlara acımanın bedeli

ev kirası 120 150tl iken suriye savası cıktı bunları tayyip bey getirdi kiralar 3 katına cıktı 800tl asgari maaş alan adam 500tl kira 150tl elektrik su veriyor total: 650tl 150tl 30 gün boyunca ne yapsınnnnn?
sigara içiyorsada zaten evdeki aclıktan yorganı kemirsin bunları başımıza adam die getirdiler adamlar o kadar rahatki 10 suriyeli 1 turk heryerimiz öyle olmuş

Ben söyleyim bu yazımı okuyun aklınıza gelecek burayı karıştırıcaklar demişti dersiniz adamlar iş için bizim inşaat işinde çalışan abimizin 2 yıl önce yömiyesi 60tl idi su an 30tl gidiyor ve adam iş bulamıyor bunlar 15tl sabah 7 aksam 7 biriket fabrikasında 44 dereceye cıkan sıcakta biriket cekiyor kamyonlara binlerce 1 kamyon indirsem yemin billah 10gun agrılarını cekerim i-t canı var ee tabe çalışır 1 evde 10 kelle var dedimya mecburen en agır işlerde en ucuz calısan bunlar yuzunden işssizlik alıp başını gider tabiki Çalıştırmayın kardeşim bunlar müslümanın m harfine layık degiller girin youtubede işkencelerini infazlarını izleyin gelin ne derseniz diyin allah yukarda mazlumun ahı cıkar elbet umarım ölü çok degildir :( coluk cocuk zor cıktık ordan..
ibrahimTatar YenerK seyitshn

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Sormayın hem üzülüyorum hem nefret ediyorum bunlardan. Ama bu kadar etkilediğini düşünmemiştim. Allah sabır versin. Ayrıca Tayyip bey demişsin hoşuma gitti :D
elbistanli

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
:) ben elbistanlıyım özür dilerim ama bizim orda i-t e bile saygı duyarlar:)
Bloggokhantekin emre7

kişi bu mesajı beğendi.

snakebad snakebad Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 4 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Sadece gaziantep mi öyle, antalyada aynı halde her yerde bedavaya çalışan suriyeliler. 5 lira versen nelerini vereceklerini tahmin bile edemezsin. Şimdi hiler olaydıda belki bunlarıda toplatır yakardı. Kimse duyguya bağlamasın savaş çıktı mecbur kaldırlar şuydu buydu. Çıkarmasınlar madem savaşı. Sanki savaşan başkası. Git sende savaş. Türkiyede böyle bir şey olsa bir tane adam adım atmaz. beyfendiler dışında.

wmaraci
wmaraci

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
İstanbul'da en kötü ev kiralarının fiyatı 350 TL'den başlıyordu. Suriyeliler geldikten sonra sağolsunlar kiralar 600 ile 800 arasına çıktı. Düşünün ki en kötü yerde çıktı. Tayyip amca getirmeye devam etsin bunları.

SoloTurk1 SoloTurk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 17, (%100)
Bende size katılıyorum Malatya dada varlar ülkemizde barındırılmaları elbet şanımıza yaraşır bir durum da insan biraz görgü kurallarından toplum yapısından haberdar olur be kardeşim. İnönü Üniversitesi Araştırma Hastanesinde Suriyeliler yüzünden doğru düzgün hastaneye gidemiyoruz.

teknoonur teknoonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek EEM Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 207 / 112
  • Ticaret 2, (%100)
Kapımızı açtık tepemize bindiler, özet bu

http://onurkinay.com.tr

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
yahu kardeşim kemal sunalın afedersiniz ( Hanzo) FİLMİ KARAKTERİ BUNLARDAN görgülü adama geçen dediğim şu arabanı şeridin dışına park et tampon kalmış yolda neymiş efendim bana polis karışamaz EEE ADAM Haklı neye göre evrak düzenleyeceklerki arapca plaka arapca kimlik işlem dahi yapamıyorlar karakola götürse savcıya cıkarsa bile neye göre işlem yapılacak uzun hikaye salıyorlar ben 17 yıllık soförüm vallahi trafikte o kadar korkarımki adamlar o hurdalarla sinyalsiz bir şerit degişmeleri var hele göreceksiniz orda caldıkları araclarla burda arapca muzik atıp sokak sokak dolaşanlarmı deseniz neler neler COKK RAHATLAR ADAMLAR cennete geldiler su an bir türk parise gitse ve orda özgürce istedigi şekilde davransa hatta iş yeri bile açsa
bunlarınkide öyle birsey ne zabıtası ne polisi ne kanunu bunlara işlemiyor adamlar esnafa karşı cephe almış magazalar lokantalar işletmeler dahi acıyorlar hemde şehirin en işlek yerlerinde NALET olsun bu düzene

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Güzel Kardeşim Şuan seni anlayabiliyorum. Gerginlik içerisinde bizlerle paylaşıyorsun yaşadıklarını ve gördüklerini. Ama olaya hep haklı yönden bakmamak gerek. İnsanlık dramı yaşanan bir ülkeden kaçıp yaşam savaşı veren o insanların Hepsi mi aynı ?

Şuan sen de Türksün bende Türküm. Sen iyi ben Kötü olabilirim. Bu bizi genellemeye söz konusu edebilir mi ?

Oranın karışmasında hiç bir fikrim olmadığını dile getirmek istiyorum. Şu yönde haksız olduklarını var sayıyorum. Her ne olursa olsun (Namusuna, Şerefine, Ekmeğine Kişiliğine Dil, El uzatılmadığı sürece ) Şiddet içeren bir olay doğru değildir.

Biz Türkiye Cumhuriyeti olarak Oradaki yaşam savaşı veren insanlara kucak açtık... Hastahaneleri Ücretsizleştirdik. Yardım konusunda Devletimiz başta olmak üzere Millet olarak elimizden gelen gayreti gösterdik ve Halen de göstermeye devam etmekteyiz.

Şimdi Elbistanlı Kardeşim sana Bir soru.. Yaklaşık 1.5 Yıldır Süren bu savaşta kaç SURİYE'li vatandaş tanıdın ? O tanıdığın kişiler ile orada ki eli bıçaklı kişiler arasında fark varmıydı ?

Neyse lafı fazla uzatmayacağım. Yaşanan olaylar doğru değil.. Eğer ortada bir Hainlik varsa Haksızlık varsa Zaten Mevla görüyor Elbet de Yanında kalmayacaktır. Şimdi Ben İstanbuldan Bir Örnek vermek istiyorum..

3 Delikanlı Türk Yaşları ( 18 ile 22 ) arasında Otururken Geçen 2 Suriyeli Kıza Laf attılar. Ardından Gelen Artık Ağabeyleri, Eşleri, Veya yakınları neyse bilemiyorum O suriyeliler O 3 Genci orada gözlerimin Önünde Bıçakladılar. Benim müdahalem sadece Polisi aramaktı.

Ardından Polis Geldi Onları tutukladı sonra O bıçaklanan çocukların ailesi O suriyelilerin oturduğu yeri bir şekilde bulup Bastılar Ama öyle böyle değil Hatırladığım kadarı ile 17 polis ekip arabası vardı. 2 Tane Zırhlı araç geldi Mahalleyi kapattılar. Polislerle Bıçaklanan gençlerin aileleri ile tartışma çıktı.

O evde olan 2 Yaşlı Suriyeli ve 1 kız çocuğu vardı O aile ve yakınları o 2 yaşlı ve 1 kız çocuğunu öldürmek için saldırıyordu. Suçu işleyen ortada..

Şimdi Ben BU demiyorum ama bir düşünün. Belki orada başka birşey olmuştur. Adamlar Türkiyye Sığındılar diye Bizlere köle olacak değiller. İstediği evleri kiralayabilirler. Ücretlerini ödedikten sonra sıkıntı yok. Neyse Elbistanlı Kardeşim Sen, Ben ve Bizler herşeyin Hayırlısını İsteyelim.

Yanlış bir şey kullanmış isem Özür Dilerim.
isousluer Okanisik BoluBeyi

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 192 / 189
  • Ticaret 26, (%100)
Eskiden de arkamızdan vurmuşlardı yine vuruyorlar, ama aptalız, yine yüz veririz, yine oy veririz.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al