wmaraci reklam

Türkiye'de İç Savaşa Doğru!

16 Mesajlar 2.236 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Tarihten de ibret alamayanlar hala HDP binaları yakmayı, kürt vatandaşları dövmeyi teröristle savaş sanıyorlar. Bu topluluk bu zihniyette devam ettiği müddetce akabe amacına ulaşamaycaktır ama millet bölünecektir. Bu iç savaştan kazançlı çıkan daha bugün açıklama yapan oylarımız artıyor diyen davutoğlu ve pkk olacaktır. İç savaş sonrası kaybedenler HDP ve Halk olacaktır.
Daha düne kadar demokrasiden dem vuranlar mağdur edebiyatı yapanlar bugün seçim sonuçlarını hazmedemeyip milleti kendi çıkarları uğruna birbirine düşürüyor.
Sen batıda HDP binalarını yakarsan kürt vatandaşları döversen provakasyona ve oyuna gelmeyen HDPliler eğer çıkar çevlerinin oyununa gelipte allah göstermesin doğuda akp binalarını yakmaya yıkmaya başladığı zaman işte o zaman doğu tek bir kurşun atmadan bölünmüş, halk ayrışmış olur. Bu oyuna siz gelmeyin. HDP asla gelmeyecektir.
Kimsenin savunamadığı azınlık bölgelerinde HDP binaları yakmak 3-5 kişiyle çok kolay bi oyundur. Eğer provakatörler gerçekten vatanını seviyorsa çukurcada, dağlıca da, yüksekova da, diyarbakırda HDP binalarını yaksınlar heleki yiğit varmış diyelim.
Ben askerlik görevimi Doğunun en doğusunda PKK'nın eyplerini arayarak yaptım. Batıda askerlik yapıp da batıdaki kürtleri dövmek, batıdaki HDP binalarını yakmak, eğer delikanlılıksa, vatan savunmaysa gülüp geçiyorum. Doğuda askerlik görevini yapmayanların bu vatana bir borcu var diyorum ve onları doğuda tekrar askerlik yapmaya davet ediyorum. Vatan savunması Çorumda, Bursa da sağda solda HDP binası yakmayla değil, çukurca da olur.
Sen burada HDP binası yakıp kürtleri döversen onlarda orda AKP binası yakıp akpli dövmeye başlayınca bu vatan bölünür. Uyanın artık. İstedikleri bu.
Szryalcin DenizOZTURK w4nted

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Szryalcin Szryalcin www.neleroldu.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

meclisiala adlı üyeden alıntı

Ne iç savaşı kardeşim. Teröristleri Türkiye halkından mı görüyorsun sen ? İç savaş değil bu. Türkiye ile teröristler arasında olan bir savaş. İç savaş demen tamamen yanlış.

Keske biraz yaziyi okusaydin hocam :)
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

meclisiala meclisiala Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)

Szryalcin adlı üyeden alıntı

Keske biraz yaziyi okusaydin hocam :)

Başlığı seçerken dikkatli olsaydın hocam :)

Szryalcin Szryalcin www.neleroldu.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

meclisiala adlı üyeden alıntı

Başlığı seçerken dikkatli olsaydın hocam :)

Teroristlerle olan savasi kalkil burda ic savas olarak anlatmiyorum hocam :) baslik gayet mantikli cunku yazida anlatmak istedigim turku kurde kirdirilmak istenmesi. Bunun sonuncunda Turkiyenin ic savas yasayacak olmasi.anlatabilmisimdir insaallah :)
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

meclisiala meclisiala Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)

Szryalcin adlı üyeden alıntı

Teroristlerle olan savasi kalkil burda ic savas olarak anlatmiyorum hocam :) baslik gayet mantikli cunku yazida anlatmak istedigim turku kurde kirdirilmak istenmesi. Bunun sonuncunda Turkiyenin ic savas yasayacak olmasi.anlatabilmisimdir insaallah :)

Eyvallah hocam :)
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
SefaUygun dil ve milliyetçilik konusunda tamamen haklı. Diline sahip çıkmazsan milletini de kültürünü de geleceğe sağlıklı şekilde taşıyamazsın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al