wmaraci reklam

Türkiye'de İç Savaşa Doğru!

16 Mesajlar 2.235 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Szryalcin Szryalcin www.neleroldu.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

Türkiye’ye karşı yıllardır hazırlanan oyunlar , hesaplar artık hayata geçirilmeye başlandı.Türkiye artık doğusuyla batısıyla her karışında iç savaşa sürükleniyor.Kardeşi kardeşe kırdırma planların gerçekleşmesine yamak kaldı artık.Artık iç savaşa doğru gidiyoruz.Doğu da , batıda her ölen şehidimizin kanını tüm kürtlere mal etmeye çalışıyorlar. Biliyorlar ki türkler ayaklanırsa taş üstünde kalmıcak. Bu yüzden Türkün gözünde kürdü düşman yapmak istiyorlar.Allah’a şükür bu oyundan çoğumuzun haberimiz var.Çoğumuz Türkiye’miz üzerinden oynanan oyunların farkındayız. Ancak aramıza karışmış hainler yüzünden kargaşa çıkarmak niyetindeler.Bizde bunlara kapılıp doğu – güneydoğu bizim vatanımız değilmiş gibi davranmaya başlıyoruz. Kimse kusura bakmasın ama Vatanımın her karışına kurban oluruz. Lakin Teröriste yardım eden , Vatanımın taşından ,ekmeğinden , işinden, parasından, suyundan yararlanıp bunlara rağmen terör estiren vatan hainleri.Siz Kalleşsinizdir. Siz Vatan hainisiniz. Her şehidin elleri yakalarınızda olacaktır. Ama unutmayalım hiç bi zaman. Bu vatan bizim. biz kazandık bu vatanı binlerce ,milyonlarca şehitle.Kırılmasın kardeş kardeşe.Türk-kürt kardeşliğini unutmasın şu gönüller. Batılılar Kürtü düşman bilmemizi istiyor istiyor ki iç savaş çıksın şu cennet vatan ülkemde.Yağ sürmeyin ekmeklerine Türk Milleti ! Gözünü aç. Senin Düşmanın vatanını satan , kalleşe yardım yapan hain olan kürtlükten çıkmış insanlardır.. Doğuda , güneydoğuda yaşayıp vatanına bayrağına sadık olan kürtler değildir.Gelme Türkiye’m bu oyuna. Allah (C.C.) Onların oyunlarını Bozsun , onların planlarını altüst etsin. Kardeşi kardeşe kırdırmasın hiç bir zaman inş. Rabbim Vatanımızı , bayrağımızı Her zaman hür kılsın inşallah.
    Geçen gün yazdığım bir yazıydı.. Sizin de okumanızı istedim. Hatalarımız, yanlışlarımız olduysa kusura bakmasın kimse.

Forumda böyle şeyler paylaşmak yasaksa veya konu yanlış yerdeyse de kusura bakmayın. Teşekkürler
suskun MuratAltun nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)
çoğumuzun haberimiz var *
kalmıcak *
Vatanımın *
Teröriste *
hiç bi zaman*
altüst *

Ayrıca cümlelerin çoğu devrik ve anlamsız.Güzel hislerin var ama berbat bir anlatım,insanları etkilemek istiyorsan biraz daha özenli ol bence.
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Canım kardeşim bayrağımıza ve atamıza sahip çıkan herkes bbizim candaşımızdır kandaşımızdır kardeşimizdir geriye kalan Türk bayrağına bayrağım diyemeyen insanlarla bu konuları konuşma onlarla dağda görüşmek gerekiyor
Szryalcin amatoryus

kişi bu mesajı beğendi.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
yazdıklarına kesinlikle katılıyorum anlattıklarınızda belki yazım hatası yapmış olabilirsiniz ama önemli olan anlatılmak istenendir . Anlatılmak isteneni anladıktan sonra yazım karakteriin pek önemi yok ALLAH razı olsun kardeşim
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

suskun adlı üyeden alıntı

yazdıklarına kesinlikle katılıyorum anlattıklarınızda belki yazım hatası yapmış olabilirsiniz ama önemli olan anlatılmak istenendir . Anlatılmak isteneni anladıktan sonra yazım karakteriin pek önemi yok ALLAH razı olsun kardeşim

Niye Türkçe bilmiyor muyuz? Nerede milliyetçilik nerede dilimize sahip çıkan bilinçli nesil!

Sosyal medya ve bilinçsiz bir güruh yüzünden dejenere oluyoruz!
Dilimize sahip çıkalım!

---

Artık bu forumda herhangi bir konuya yorum dahi yapmayacağım.
"İnsan gerçekten hayret ediyor!"

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Niye Türkçe bilmiyor muyuz? Nerede milliyetçilik nerede dilimize sahip çıkan bilinçli nesil!

Sosyal medya ve bilinçsiz bir güruh yüzünden dejenere oluyoruz!
Dilimize sahip çıkalım!

---

Artık bu forumda herhangi bir konuya yorum dahi yapmayacağım.
"İnsan gerçekten hayret ediyor!"

Ne bu celallenme hocam ? Milliyetçilik burda klavye başında yazdıklarımızla olmaz.
Hatalarım olmuş olabilir yanlışlarım da sonuçta böyle uzun uzun yazı yazmaya yeni başladım altta da belirttim bunu affola diye..
Arkadaş da bunu anladığı için anlatılmak istenin anlamlı olduğunu belirtmek istemiş.
Neyse uzatmak istemiyorum. Siz Milliyetçisiniz , Biz Vatan Haini..

junior junior WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 50 / 27
  • Ticaret 1, (%0)
Bu bilinen son zaten bugun degilse bundan 10 olmadi 50 sene sonra olacak olay. Dun bugun pkk yarin ulke icine plansiz programsiz dagitilmis arap halki. Simdiden 4. Milyonu astilar 10 seneye 30 milyon olurlar ozerklik isterler.

Bazi olaylar vardir gelisimi sana bagli degil bizim ulkeyi de gelecegi cizilmis sekillendirilmis. Orta doguda cizilmis bir plan var.
Tiyatro oyunu gibi dusunun bir senaryo var o anlik gosteriliyor.

Bu ulkede olusacak bir ic savas 3.dunya savasinin baslamasi demek.
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

Szryalcin adlı üyeden alıntı

Ne bu celallenme hocam ? Milliyetçilik burda klavye başında yazdıklarımızla olmaz.
Hatalarım olmuş olabilir yanlışlarım da sonuçta böyle uzun uzun yazı yazmaya yeni başladım altta da belirttim bunu affola diye..
Arkadaş da bunu anladığı için anlatılmak istenin anlamlı olduğunu belirtmek istemiş.
Neyse uzatmak istemiyorum. Siz Milliyetçisiniz , Biz Vatan Haini..

Kesinlikle orda ironi yapmaya çalıştım,ben hiçbir ideolojiye bağlı kalmadım,kalmam.Kimseyi sınıflandırmakta benim haddim değil.Ben de orda güzel duygular diyerek bunu vurguladım ve iyi niyetle hatalarını söyledim.

Ancak ne demek anlatılmak istenen önemlidir? Biz burda iyi niyetle uyarıda bulunuyoruz,insanlar hala saçma sapan yorumlarda bulunuyor.Siz bu cümleler ve yazımla insanları etkileyemezsiniz,ciddiye alınmazsınız.

Dediğim gibi sadece uyardım,hatalarını söyledim,kimseyi suçlamıyorum ayrıca.Türkçeyi düzgün kullanamıyor olabilirsiniz ama birde çıkıp yazım önemli değildir derseniz tepkimi gösteririm.

----

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

SefaUygun adlı üyeden alıntı

Kesinlikle orda ironi yapmaya çalıştım,ben hiçbir ideolojiye bağlı kalmadım,kalmam.Kimseyi sınıflandırmakta benim haddim değil.Ben de orda güzel duygular diyerek bunu vurguladım ve iyi niyetle hatalarını söyledim.

Ancak ne demek anlatılmak istenen önemlidir? Biz burda iyi niyetle uyarıda bulunuyoruz,insanlar hala saçma sapan yorumlarda bulunuyor.Siz bu cümleler ve yazımla insanları etkileyemezsiniz,ciddiye alınmazsınız.

Dediğim gibi sadece uyardım,hatalarını söyledim,kimseyi suçlamıyorum ayrıca.Türkçeyi düzgün kullanamıyor olabilirsiniz ama birde çıkıp yazım önemli değildir derseniz tepkimi gösteririm.

----

Herneyse hocam.

meclisiala meclisiala Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)
Ne iç savaşı kardeşim. Teröristleri Türkiye halkından mı görüyorsun sen ? İç savaş değil bu. Türkiye ile teröristler arasında olan bir savaş. İç savaş demen tamamen yanlış.
isousluer Kakarotto Asklepion

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al