wmaraci reklam

Bu Şifre Çalınma Olayı Nasıl Olmuştur Sizce?

14 Mesajlar 2.711 Okunma
wmaraci reklam

yasin11 yasin11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
bir sitede daha doğrusu bir kripto para merkezinde param var ve bu site hakkındada youtubede bir video çekmiştim çektikten 1-2 gün sonra yani bugün siteye giriş yapılıp çekim yapılmış siteye mail atmıştım ama onlar mailden önce çekimi onaylamayı tercih etmişler yani adam dolar olarak çekimi malesef perfect moneye yapmış benim anlamadığım şu videoda hiçbir şekilde zaten şifre gözükmüyor yıldız şeklinde yani sadece kullanıcı adı var bilmediğimiz videoda şifre gösterme gibi birşey mi var yoksa torjen mi yedim bilmiyorum ki bilgisyaaırma hiçbirşey indirmiyorum kaç aydır sizce bu olay naısl olmuştur trojen varsa bile eski yöntemler hariç nasıl anlarım çünkü artık torjenleri çok iyi yapıyorlar hiç bi program yakalayamıyor nerdeyse

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

drseocu drseocu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
aynı şekilde paranızın çalındığına karşı video çekin üye olduğunuz siteyede o video yu atın. sistem açığı ise telefi isteyin.

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
drseocu siteyle defalarca konuştuk hocam çalındığını düşünüyorsanız şifrenizi ayarlardan değiştirin ve kimseyle paylaşmayın diyorlar sistemde açık olduğunu sanmıyorum uzun zamandır açık bir sistem sadece bu çekim işlerini fazla takmıyorlar yani sizin cüzdanınızı gireyim size öderler öyle diyim ödüyor ama böyle bir sistem işte

• Üyelik 02.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
ona nazaran bi video çekin çekim işlerini önemsemiyorlar diye. ciddi bir para kaptırdıysanız yapın video silmeniz için dahi paranızı size tekli,f ederler.

wmaraci

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
drseocu valla hocam benim kaptırdığım 50 tl ama siteye 800 bin dolara yakın yatırım var benimde 600 tl filan ama kullanıcılarda biliyor durumu yani banlayabilirler acımadan mesele sadece şifrede sistemde sorun yok şifrem nerden bulundu bilmiyorum giriş yapılan ip istedim ulaşamıyoruz filan dediler bişiler döndü ama anlamadım.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Ulaşamıyoruz demeleri pek mantıklı bir cevap olmamış ...

• Üyelik 02.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

yasin11 adlı üyeden alıntı

drseocu valla hocam benim kaptırdığım 50 tl ama siteye 800 bin dolara yakın yatırım var benimde 600 tl filan ama kullanıcılarda biliyor durumu yani banlayabilirler acımadan mesele sadece şifrede sistemde sorun yok şifrem nerden bulundu bilmiyorum giriş yapılan ip istedim ulaşamıyoruz filan dediler bişiler döndü ama anlamadım.

çektiğiniz videoyu bilmiyorum şifre girdiğiniz de ekran kapattınız mı şifre üstü flulama mı yaptınız ama şöyle bişey var , benim başıma metin2 oynadığım dönemde geldi şifre üstü flumaa yaptım çeşitli program ile flulanan yeri açmışlar ve şifreme ulşamışlardı zamanın 105 level hesabım gitmişti . benzer bi tektik olabilir. şifre göstereceğiniz video çekimi falan yapıyor iseniz , şifrenizi flulamayın şifre gireceğiniz noktada videoyu durdurun şifreyi girin devam edin.

• Üyelik 24.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
tolhur zaten ulaşamadıklarından dğeil hocam uğraşmak istemediklerinden ödemeyi oraya göndermişler tekrar bana vermemek için.

drseocu hayır ekranı kapatmadım normal şifreyi kullanıcı adını filan girdim ama şifre gözükmüyor tabi yıldızlı gözüküyor ama videodan o yıldızı çözmek hemde 50 tl için bilmiyorum.. başka bir sitedede 1$ gitmiş aynı kişi büyük ihtimal adam herşeyimi çözmüş gibi ama kim olduğunu bulamadım perfect moneye mail attım müşteri bilgilerini mahkeme kararı olmadan veremiyoruz dediler.

apkfriv apkfriv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 115 / 23
  • Ticaret 6, (%100)
Videoyu Pm atarmısınız ?

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Videodaki flûluğu nasıl gideriyorlar acaba anlamadım hocam nasıl mümkün olabilir :D enteresan.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al