wmaraci reklam

html tarihe göre veri yazdırma

5 Mesajlar 990 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)

<script>

</script>

arkadaşlar yukarıdaki kodu 30 tane olarak düşünüyorum ama bu kod sadece f5 (sayfa yenilendikçe değişiyor) ben sadece tarihe göre değişssin istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Çanakkale
wmaraci
reklam

Guvven Guvven - Mutlu Sona Yaklaşırken. Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freestyle Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 0 / 196
  • Ticaret 9, (%89)
halo9217

php ile yapabilirsin..

$i=date("j");

$soz1="soz";
$soz2="Hiçbirşey için BENİMDİR deme, sadece de ki; YANIMDADIR Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne hayat, ne ölüm, ne huzur, ne de keder... DAİMA SENİNLE KALMAZ H. Lawrence";
$soz3="sozzzz";
$soz4="sozz";
$soz5="Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur..(John Wooden)";
$soz6="Pırıl pırıl gökkuşağını görmek için önce yağmuru yaşamak gerekir. (Fransız Atasözü)";
$soz7="Sağlığını korumanın tek yolu istemediğini yemek, sevmediğini içmek yapmak istemediğini yapmaktır. Mark Twain";
$soz8="Eğer aç ve kimsesiz bir köpeği alıp bakar ve rahata kavuşturursanız sizi ısırmaz. İnsan ve köpek arasındaki temel fark budur. (Mark Twain) ";
$soz9="Küçük harcamalardan sakının, ufak bir delik koskocaman bir gemiyi batırmaya yeter. (B.Franklin)";
$soz10="Bir şeyi istediğimiz zaman hep onun çekici yanlarını görürüz, onu elde ettikten sonra da hep kötü yanlarını buluruz. (Jonathan Swift)";
$soz11="Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız, öncelikle uykudan uyanmanız gerekir. (ANDRE SIEGTRIED)";
$soz12="Mutlu olmak için ugraş vermelisiniz. Mutluluğa, iş, para ya da aşkla ulaşılmaz. Mutluluk sizinle kendiniz arasında bir meseledir. (Rufus Wainwright)";
$soz13="Bildiğimizi zannetmemiz, öğrenmemizin en büyük düşmanıdır. (DR.C.BERNARD)";
$soz14="Öyle horozlar vardır ki öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar. (G.DUMANT)";
$soz15="Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin. Don Herold";
$soz16="Hayat, biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir. John Lennon";
$soz17="sozler";
$soz18="sozlerr";
$soz19="Hoşgörünüzü tutumlu kullanın. Çünkü ona muhtaç olanların sayısı çok fazladır (Chateaubriand)";
$soz20="İnsanlar öldükleri an değil, unutuldukları zaman ölürler. (SOKRATES)";
$soz21="Yalnız yaşayan bir adamın toplumdan nefret ettiği söylenir çoğu kez. Oysa haydutların gezdiği bir ormanda yürümeyi sevmeyen bir adamın yürümekten hiç hoşlanmadığını söylemek gibi bir şeydir bu.";
$soz22="Eğer elinizde bir çekiç varsa her şey gözünüze bir çivi gibi görünmeye başlar. (ABRAHAM MUSLOW)";
$soz23="Köpeklerin dudakları değdi diye deniz kirlenmez. (MEVLANA)";
$soz24="Asıl yetimler anadan babadan değil, ilim ve ahlaktan yoksun olanlardır. (HZ. ALİ)";
$soz25="Öfke saklamaya gelmez, büsbütün içimize işler. (MONTAIGNE)";
$soz26="Hayat, biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir. John Lennon";
$soz27="Küçük işlere önem veren adam büyük işler başaramaz. (La Rochefoucauld)";
$soz28="Yolları ayrı olanlar, birbirine danışmazlar. (Conficius)";
$soz29="Kim olduğunu öyle bir haykırıyor ki; ne dediğini duyamıyorum. (Ralph Waldo Emerson)";
$soz30="Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur. (İtalyan Atasözü)";
$soz31="Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, diğeri de doğmamıştır. (Çin Atasözü)";
$gununsozu="soz$i";$gununsozuyaz=$$gununsozu;
echo"Muhabbet: $gununsozuyaz";
?>

Alıntı

http://www.***.net/1068796325-post8.html

Guvven Guvven - Mutlu Sona Yaklaşırken. Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freestyle Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 0 / 196
  • Ticaret 9, (%89)
ha illa javascript istiyorum diyorsan 12 ayın her günü için

https://github.com/ahmethakanbesel/daily-quotes

linkteki arkadaş yapmış

Alttan demosunu indirebilirsin..

https://github.com/ahmethakanbesel/daily-quotes/archive/master.zip

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
İnternete ilk başladığım zamanları hatırlattı bu kod bana, buna benzer bir kod parçacığı blogumda kullanmıştım vay be. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Güven html de nasıl kullanabilirim düzenlemeye çalışınca çalıştıramadım asp bir sistemde uygulayacağım

Çanakkale
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al