wmaraci reklam

6 Aylık Spotify Premium 30 TL✅

13 Mesajlar 1.233 Okunma
wmaraci reklam

kircayunusemree kircayunusemree WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 5, (%80)
Başlıktaki Fiyatlar Geçerlidir.

Ürünümüz 6 ay garantilidir.

Sipariş etmeden önce sadece yapmanız gereken hesap ayarlarından ülkenizi seçmek (Örneğin: Türkiye)

Satın aldıktan sonra Aktivasyon Linkini beklemeniz gerekmektedir.
1-24 saat içerisinde link gönderilecektir.

S.S.S -

A: Hesabı aktif etmek ne kadar sürüyor?
B: Maksimum 2-3 dakika içerisinde aktif ediliyor, eğer ki sorun yaşamazsanız. (Sorun yaşarsanız bize bildirmeniz yeterlidir.)

A: Aktivasyon nasıl olacak?
B: Gönderdiğimiz aktivasyon linkine tıkladıktan sonra sana vereceğimiz bilgileri gireceksin. Sadece bu kadar

A: Hesabın süresi ne kadar?
B: 6 ay garantimiz mevcuttur bu süre içerisinde bir problem yaşarsanız hızlıca çözülecektir.

7/24 Kredi Kartı Ödemesi Ve Papara Ödemesi Mevcut

Tüm sorularınız hakkında PM atabilirsiniz.

[B]Papara-İninal ile hesap satın almak istiyenler lütfen WhatsApp üzerinden mesaj atın.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

jehatcevik jehatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad J** Ç**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
hocam 6 aylık spotify ücreti ne kadar
kircayunusemree

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

jehatcevik adlı üyeden alıntı

hocam 6 aylık spotify ücreti ne kadar

Merhaba, 6 aylık spotify ücretimiz PM üzerinden size iletildi.

keitokovas keitokovas BetaHouse Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 26, (%100)
10 gün sonra sürem doluyor mesajım bulunsun, birde spotify 3 ay olsaymış çok iyi olurmuş :)
kircayunusemree

kişi bu mesajı beğendi.

Ahrefs + Moz Pro + Semrush = " 10 Lira " ( 21 sayfalık web site seo raporu )
wmaraci

• Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

keitokovas adlı üyeden alıntı

10 gün sonra sürem doluyor mesajım bulunsun, birde spotify 3 ay olsaymış çok iyi olurmuş :)

Merhaba 10 gün sonra bi bakarsın 3 aylık üyeliklerimiz gelir :) 10 Gün sonra seni bekliyoruz..

ShadowTR ShadowTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Analizci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Kendisinden patlamama garantili Netflix aldık fakat elimizde patladı. Şimdi sorduğumuzda ise artık Netflix satışı yapmıyoruz bizim sorunumuz değil cevabını aldık. Kardeş bir işi ya yapmayacaksın ya da yapacaksan adam gibi yapacaksın.
Bir şey alınmaz bu arkadaştan vesselam.

• Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

ShadowTR adlı üyeden alıntı

Kendisinden patlamama garantili Netflix aldık fakat elimizde patladı. Şimdi sorduğumuzda ise artık Netflix satışı yapmıyoruz bizim sorunumuz değil cevabını aldık. Kardeş bir işi ya yapmayacaksın ya da yapacaksan adam gibi yapacaksın.
Bir şey alınmaz bu arkadaştan vesselam.

Öncelikle tekrardan merhaba bu konuya yorum atmanızı anlamadım. 7 Haziran 2020 tarihinde biticek olan hesabınız 3 gün erken bitti diye hemen olumsuz geri dönüş sağladınız. Bunu kabul etmiyorum. Ayrıca biraz bekleseydiniz size geri dönüş sağlayacaktım.

• Üyelik 16.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Analizci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
bu konuya yorum yapmamın sebebi Netflix konumu kaldırmış olman
ikincisi 8 gün erken bitti ama mesele 3ü 5i değil mesele para da değil. asıl mesele senin patlamama garantisi vermiş olman, patlarsa da destek olacağını garanti etmen.
üçüncüsü seninle uygun bir dille iletişime zaten geçtim. durumu izah ettim fakat sen Netflix kaynaklı bir sorun olduğunu ve bu konuda yardımcı olmayacağını belirttin ayrıca bundan sonra satış yapmadığını yazmışsın. iyi de bundan sonrası ile ilgilenmiyorum zaten bana önceden sattığın hesapla ilgili yazıyorum sana fakat sen sorunun seninle alakalı olmadığını belirtiyorsun, yardımcı olacak adam durumdan dolayı bir özür diler sonra da en kısa sürede size yardımcı olacağım size yeni hesap vereceğim der fakat bunun yerine sen sorunu Netflix'e atıp geçtin.
başka bir satıcı bu konuda "bu sorunu çözemedim üzgünüm" diyerek para iadesi yaptı. ben senden bunu da beklemiyordum ama en azından nezaketen sorunu çözmeye yönelik birkaç cümle beklerdim.

neyse 3 kuruşa test ederek senin uygun bir satıcı olmadığını öğrenmiş olduk.

sen sağ ben selamet

• Üyelik 03.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 8 / 1
  • Ticaret 5, (%80)

ShadowTR adlı üyeden alıntı

bu konuya yorum yapmamın sebebi Netflix konumu kaldırmış olman
ikincisi 8 gün erken bitti ama mesele 3ü 5i değil mesele para da değil. asıl mesele senin patlamama garantisi vermiş olman, patlarsa da destek olacağını garanti etmen.
üçüncüsü seninle uygun bir dille iletişime zaten geçtim. durumu izah ettim fakat sen Netflix kaynaklı bir sorun olduğunu ve bu konuda yardımcı olmayacağını belirttin ayrıca bundan sonra satış yapmadığını yazmışsın. iyi de bundan sonrası ile ilgilenmiyorum zaten bana önceden sattığın hesapla ilgili yazıyorum sana fakat sen sorunun seninle alakalı olmadığını belirtiyorsun, yardımcı olacak adam durumdan dolayı bir özür diler sonra da en kısa sürede size yardımcı olacağım size yeni hesap vereceğim der fakat bunun yerine sen sorunu Netflix'e atıp geçtin.
başka bir satıcı bu konuda "bu sorunu çözemedim üzgünüm" diyerek para iadesi yaptı. ben senden bunu da beklemiyordum ama en azından nezaketen sorunu çözmeye yönelik birkaç cümle beklerdim.

neyse 3 kuruşa test ederek senin uygun bir satıcı olmadığını öğrenmiş olduk.

sen sağ ben selamet

öncelikle konuyu kullanıcılar kaldıramaz bunu bilmemen cahilliğini gösteriyor. Senin 10 TL' ücretinle zengin olamam ne bu kibir tavır. İnsanın içinde biraz iyi niyet olur 25 gün sorunsuz kullanmışsın 5 gün için demediğini bırakmıyorsun. Özelden papara numaranı paylaş sana 20 lira olarak geri atacağım. Kibirli arkadaş.

• Üyelik 16.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Analizci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
Senin sattığın hesapların patlaması ve sorunu kabullenmemen dürüstlük ve bilgelik fakat 1lira da olsa ben paramın karşılığını istediğimde cehalet ve kibir :) gece gece güldürdün beni
hala anlamıyor olman toy bir delikanlı olduğunu gösteriyor, mesele para ya da hesabın kaç gün çalıştığı değil mesele senin dürüst bir satıcı olmaman ve satış sonrası üslubun

wa yazışmalarımız duruyor istersen paylaşabilirim. benden bana ürünü sattığın gün puan vermemi istedin ben ise Netflix satıcılarına çok güvenmediğimi puanı ay sonunda vereceğimi belirttim. sen de ASLA bir sorun/patlama vs olmayacağını söyledin. Fakat söz verdiğin hizmetin 8 gün erken bitti. ben sana eksik para gönderdim mi hayır peki sen bana neden eksik hizmet veriyorsun. Ama mesele bu değil zaten eksik olabilir hata olabilir fakat sen kötü bir üslupla hatayı Netflix e atarak sorumluluğundan kaçtın. Ben sana sakın bir şekilde sordum sen de bana iyi bir üslupla yardımcı olsan zaten niye olumsuz puan vereyim.

Son olarak eğer meseleyi hala para zannediyorsan reklam yapmana gerek yok benim IBAN'ım sen de zaten var oraya gönder gitsin :)
ticarette öğrenmen gereken çok şey var. sanırım yolun daha başındasın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al