wmaraci reklam

SATILIK: vBulletin 5 Connect -GÜVENİLİR LİSANS-

2 Mesajlar 493 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Merhaba,

vBulletin.com üzerinde $249.00 USD karşılığında satın alınabilir durumdaki vBulletin 5 Connect lisansım satılıktır. Bilindiği üzere vBulletin 4 Publishing Suite CMS, vBulletin 3 gibi tüm eski sürümleri de kapsayan bir lisanstır aynı zamanda.

Lisansın satış bedeli olarak 700 TL düşünüyorum. Doların mevcut durumu ve lisansın sıfır fiyatı baz alındığında, ayrıca profilimin güvenilirliği de hesaba katıldığında istediğim fiyatın çok da yüksek olduğunu sanmıyorum. Neredeyse yarı fiyatına bırakıyorum.

Lisansı isterseniz e-posta hesabıyla, dilerseniz de mail değişikliğini sizin adınıza gerçekleştirerek devredebilirim. Gizli sorusu ve sorunun yanıtı, alıcıya ayrıca verilecektir. Alıcının, ilerleyen dönemlerde lisansı yeniden satmayı düşünecek olması durumunda; kayıtlı e-postayı nasıl değiştirebileceğinin anlatımı, desteği de ister şimdi, ister o zaman verilecektir. Ek bir ücret karşılığında vBulletin desteği, lisanslı dosyalarla upgrade işlemi de tarafımca sağlanabilir.

Almayı düşünen arkadaşlar bana ulaşabilir. Fiyatta ciddi bir indirim düşünmesem de, tekliflerinizi değerlendirebilirim.

[COLOR=Red]Takas yoktur.[/COLOR]

wmaraci
reklam

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Güncel.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al