wmaraci reklam

Ömür Boyu Ücretsiz SSL Sertifikası - Saatlik Yedekleme - QUIC Protokolü(Dünyada İLK) Wordpress Hosting - 7 GÜN ÜCRETSİZ TEST ET!

55 Mesajlar 10.502 Okunma
wmaraci reklam

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

Yeni Özellik ; Web Sitesi Yansılama Özelliği ile sitenizde güncelleme, yazılımsal bakım, geliştirme , optimizasyon yapmadan önce sitenizin son canlı versiyonunun kopyasını tek tıkla kaydedin, işlemleriniz sonrasında sorun yaşamanız dahilinde tek tıkla sorunsuz canlı versiyonunuza geri dönün!

Yeni Özellik ; Quic protokolü aktif! Dünyada ilk kez Hostazor tarafından paylaşımlı Hosting sunucuları üzerinde kullanılmaya başlayan ve IETF tarafından yakın tarihte varsayılan iletişim protokolü olarak belirlenecek olan TLS VE TCP'nin iyi yönlerini UDP'nin kararlı altyapısıyla birleştiren QUİC, şimdi bütün paylaşımlı hosting hesaplarımız Versiyon 35-49 arası desteği ile yayında. %90'a varan performans farkını Quic ile Hissedin.
7 Gün test edebilmek için canlı destek ile iletişim kurabilirsiniz.

EmreKRMN DemirelAjans TimurE

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Saatlik yedekleme.. Gerçekten iddialı paketler sunuyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Phantaso Yorumunuz için teşekkür ederiz. Şuan yaklaşık 500 kadar müşterimiz aktif olarak geçiş sağladı saatlik yedekleme sistemimize. Aslında bu iddiadan ziyade fazlasıyla bir gereklilik durumu. Biz ihtiyaç olan şeyleri sunuyoruz sadece. :)
muratcanygz

kişi bu mesajı beğendi.

DemirelAjans DemirelAjans Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 94 / 36
  • Ticaret 52, (%87)
Hayırlı satışlar Hostazor , 2 yıldır düzenli şekilde çalışmaktayız tavsiye ederim.
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

ibrahimozturk ibrahimozturk Full Stack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 12 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Sunulan özelliklerin çok iyi olması bir yana, müşterinin ihtiyaçlarını dinleyip özel çözümler üreten bir destek sisteminiz var daha ne olsun. Hayırlı işler bol satışlar :)
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

http://ibrahimozturk.me/

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

DemirelAjans adlı üyeden alıntı

Hayırlı satışlar Hostazor , 2 yıldır düzenli şekilde çalışmaktayız tavsiye ederim.

Teşekkür ederiz. Memnuniyetinizin devamı için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

ahmetonurslmz ahmetonurslmz Software Developer Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Software Developer, SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 81 / 28
  • Ticaret 5, (%100)
Hostazor Hem uygun,hem kaliteli yani kısacası muhteşem paketler görüyorum.Tüm sitelerimi Hostazor'da barındırıyorum ve şuana kadar beni hiç yanıltmadılar.Çekilişleri,hediyeleri,uyguna paketleri olsun.Bir de çoğu firmanın aylık bile zor verdiği ssl'yi yıllık tamamen ücretsiz sunuyorlar.Saatlik,günlük,haftalık aylık yedeklemeleri var.Hiç uğraşmıyorum yedeklemek içinde.Herşeyi onlar yapıyor resellerime uygun.Gelen her güncellemeyi cpanele,php sürümlerine anında aktif hale getirip herkesten önce kullanma imkanı sunuyorlar.Teknik destekleri de muhteşem.Herkese tavsiye ederim.
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

https://ahmetonursolmaz.com.tr
Founder of Leadfure

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)

ibrahimozturk adlı üyeden alıntı

Sunulan özelliklerin çok iyi olması bir yana, müşterinin ihtiyaçlarını dinleyip özel çözümler üreten bir destek sisteminiz var daha ne olsun. Hayırlı işler bol satışlar :)

Teşekkür ederiz İbrahim bey, ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde cevap verip, size aldığınız hizmet ile bizim açımızdan ne kadar özel olduğunuzu hissettirmek severek yaptığımız işimizde bizi motive eden en büyük kaynaklarımızdan bir tanesi. Mutlu akşamlar dileriz.
ibrahimozturk Beesim

kişi bu mesajı beğendi.

bynope bynope WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Her konuda ellerinden geldiğince çözüm üreten samimi bir firma. Hayırlı satışlar bol kazançlar

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
İlk projem için Hostazor'u tercih ettim. Elimi bile oynatmadan taşıma işlemi ve diğer gerekli ayarlamaları çok kısa sürede kendisi halletti ve teslim etti. Saat kaç olursa olsun özelinden dahi yazdığımda anında problemi çözüyor ve anlık halledebiliyor.

Kesinlikle tavsiye ediyorum. 3 saniyede açılan sitem 0.4 saniselere düştü. Üstelik 100 üzeri sorgulu wordpress projelerimde ışık hızında hizmet vermeye başladım.

Hiç şüphesiz tercih etmelisiniz, hele ki sitenize önem veriyorsanız yedekleme işlemleri tadından yenmiyor.
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al