wmaraci reklam

Sürekli ddoss saldırısı yiyiyorum çözümü yok mu ?

4 Mesajlar 732 Okunma
wmaraci reklam

teknoxix teknoxix Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 13 / 22
  • Ticaret 5, (%80)
arkadaşlar 3 firmadan hosting hizmeti aldım hemde az buz paralara değil aylık olarak 100 120 tl arasında değişen fiyatlarla aldım hizmetleri .

bir tanesi namecheap diğeri godaddyy diğeride panama kaynaklı yabancı bir host şirketi buralardan aldığım hostları cloudflare ile maskelememe rağmen ddoss saldırısından kurtulamadım . 3 firmada haftada 1 hostumu suspend edip durdurdu gerekli açıklama olarakta olası bir saldırı durumu var bu durum halledilene kadar hostunuz kapalı olacak vs vs deyip bir kaç log dosyaları gönderdiler içerisinde bir sürü ip adresi bulunan hostumdan aşırı şekilde veri çekiminden dolayı cpu kullanılmaz hale geliyormuş vs vs oysa ki web sitem toplam 29 megabaytlık bir kısımdan oluşuyor yani hostumda bu kadar alan kullanıyorum 250 gb alan veriyorlar ama hiç bir işe yaramıyor web sitem ya suspend ediliyor yada girilemez hale geliyor çok geç giriyor .

bu işin bir çözümü yok mudur allah aşkına bilen yol göstersin bir kaç türk firması ile konuştum onların isimlerini vermeyecem aylık 50 tl civarında hizmet sundular onlarda da sonuç aynı oldu bu yüzden es geçiyorum yani name ve godady bile çözüm bulamadı ne yapmalıyım ? :confused::confused:

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

alpaykalkanci alpaykalkanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam bence maxcdn gibi cdn firmalaraı kullanın belli bir süre deneyin. Hem firewall, hem ddos hemde hack saldırılarına karşı cdn hizmetleri faydalı gözüküyor. En azından 1 ay deneyin derim ben. Birde eğer bir bot saldırısı ya da belli iplerle başlıyorsa ipnin olduğu ülkeden girişleri engelleyin. Gerçi siteniz ne hakkında bilmiyorum ama bu kadar saldırı almasına illaki bir şey neden oluyordur.

NetworkSoft NetworkSoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Yazılım Bilgileri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Firmamızdan istediğiniz hostingi alabilirsiniz,herhangi bir saldırı hiçbir şekilde bize ve müşterilerimize zarar veremez. teknoxix

webyayim webyayim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 7, (%71)
Merhaba,

Linkteki paketlere bakabilirsiniz herhangi bir problem yaşamanız çok zor koruma mevcut tüm hosting paketlerimizde.

https://www.webyayim.net.tr/hosting-linux-turkiye.php

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al