wmaraci reklam

alastyr mail sorunları

7 Mesajlar 1.533 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

grimm61 grimm61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba sayın hocalarım.
alastyr dan hosting aldım fakat 1 haftadan sonra saatlik 100 mail atma ve aylık 2500 limiti gördüm. benim için önemli olan mail sistemi, sitemde şifremi unuttum gibi bir çok fonksiyon mail üzerine çalışıyor kısacası mail göderme yoksa sitem berbat olur. 5.000 kullanıcı hedefliyorum ve 5.000 kullanıcının 1.000 tanesi mail gönderen sistemlerden yararlanmaya çalışsa mail gitmicek ve sitemin hiti düşmeye başlıcak. tek başıma kullandığımda daha sitemi hizmete açmış olmamama rağmen mail çok yavaş gidiyor. ve limit de cabası. alastyr kullanıp bu sorunu çözmüş olan var mı ? yıllık paketlerinden aldım baya para harcadım 1 hafta geçti ve geri iade yapılır mı acaba ? olmazsa eğer hızlı ve spama düşmeyen mail gönderme limiti olmayan bir hosting firması önerirmisiniz ?

wmaraci
reklam

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2015
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
Geri iade yapıyorlar sanırım.

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Mailler için Yandex Mail kullan, hem ücretsiz, hem de herhangi bir sınır yok, Ayrıca hem gelen, hem de giden mailler SSL güvenliğinde.

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba,

Hemen geri iadesini yapabiliriz, lütfen bir destek bileti oluşturun.

Mail göndermek günümüzde eskisi kadar basit bir işlem değil, bu tip mail gönderimleri için paylaşımlı hosting hizmetleri uygun bir çözüm değil. Bir çok toplu mail gönderim hizmeti veren servis mevcut. Bu tip gönderimlerinizi bu servisler üzerinden yapmanız çok daha mantıklı ve uygun bir çözüm olur.

Bu arada konusu açılmışken belirtmek isterim ;

Alastyr paylaşımlı hosting hizmetlerinde (web-seo-reseller-wordpress v.b) mail gönderimleri için bir gateway kullanıyor, şu an blacklist problemi, mailin karşıya ulaşmama problemi gibi sorunları kullanıcılarımız yaşamıyor, her attıkları mail eğer karşı tarafta bir problem yoksa ulaşıyor.
grimm61 Khan HmmtYzc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

alastyr adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Hemen geri iadesini yapabiliriz, lütfen bir destek bileti oluşturun.

Mail göndermek günümüzde eskisi kadar basit bir işlem değil, bu tip mail gönderimleri için paylaşımlı hosting hizmetleri uygun bir çözüm değil. Bir çok toplu mail gönderim hizmeti veren servis mevcut. Bu tip gönderimlerinizi bu servisler üzerinden yapmanız çok daha mantıklı ve uygun bir çözüm olur.

Bu arada konusu açılmışken belirtmek isterim ;

Alastyr paylaşımlı hosting hizmetlerinde (web-seo-reseller-wordpress v.b) mail gönderimleri için bir gateway kullanıyor, şu an blacklist problemi, mailin karşıya ulaşmama problemi gibi sorunları kullanıcılarımız yaşamıyor, her attıkları mail eğer karşı tarafta bir problem yoksa ulaşıyor.

Hocam sizden Allah razı olsun. İşinizin ehli bir firmasınız sizin gibi güvenilir ve anlayışlı bir firma bulmak samanlıkta iğne aramak gibi. Kurstan çıktığımda dediğinizi yapıcağım tekrardan çok teşekkür ediyorum..

Byboo adlı üyeden alıntı

Mailler için Yandex Mail kullan, hem ücretsiz, hem de herhangi bir sınır yok, Ayrıca hem gelen, hem de giden mailler SSL güvenliğinde.

hocam pm bakabilirmisiniz ?
alastyr

kişi bu mesajı beğendi.

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
mx ayarlarınızı yandex'e yönlendirin. Kurumsal Yandex sayfasına girerek alan adınızı doğrulayın ve dilediğiniz kadar posta açabilirsiniz.
host1tl grimm61

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
geri iade gerçekleştirdiler anlayışları için çok teşekkür ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al