wmaraci reklam

Alastyr/Netinternet Arasında Kaldım.

26 Mesajlar 2.713 Okunma
wmaraci reklam

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Alastry tavsiye ederim 2 kez müşterisi oldum sıkıntısı yok.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2208
  • Beğeniler 749 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

osman3322 adlı üyeden alıntı

birsevda sitelerin h4ck yediyse ben o firmadan şüphe duyarım
Sonuçta öneriyorsun millete ama h4ck yedim yedekleri onlar sundu diyorsun zaten onların sana yedekleri sunması bir ayrıcalık değil burda önemli çizgi senin h4ck yemen.

Yani artık paneller geliştir çoğu büyük firmalarda ftp'ye shell bile sokamıyorsun , bu haldeyken dünya sen hack yiyorsan biraz sıkıntı o firmayı bence terketmeni öneririm.

hocam sıkıntı benım warez yukledıgım temadan kaynaklıydı onlardan degıldı yani.
osman3322

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

sibereren sibereren Makale, Editörlük ve Web Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 7, (%100)

osman3322 adlı üyeden alıntı

birsevda sitelerin h4ck yediyse ben o firmadan şüphe duyarım
Sonuçta öneriyorsun millete ama h4ck yedim yedekleri onlar sundu diyorsun zaten onların sana yedekleri sunması bir ayrıcalık değil burda önemli çizgi senin h4ck yemen.

Yani artık paneller geliştir çoğu büyük firmalarda ftp'ye shell bile sokamıyorsun , bu haldeyken dünya sen hack yiyorsan biraz sıkıntı o firmayı bence terketmeni öneririm.

Hack yemesi belki de kendi kodlarından kaynaklıydı hocam ? Bir sitenin h4ck yemesinden firmayı kötülememiz ne kadar doğru ?

Ben de şöyle anlatayım, isimtescil üzerinden hosta sahibim. Periyodik olarak 2 ayda bir sistemlerde sıkıntı yaşıyoruz. Tüm sitelerin ftp'sine wordpress dosyaları ve index atılıyor. Ama isimtescil müşteri desteğinde berbat, yedek falan zaten görmedim hiç, hep manuel.

Resellerhosting.com.tr 'den bahsediyorum. Site sadece ödeme subdomain'inde doğrulanıyor.

Peki Reseller Hosting'lerde bu bireyseldeki kısıtlamalar yok mu ? Yani bireysel pakette sınırsız depolamayı reseller kadar kullanamıyor muyuz ? Mesela bulut depolama gibi ?

osman3322 osman3322 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** N**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 4, (%75)
sibereren öncelikle yazın için teşekkür ederim , ama yazıyı anlayarak okusaydın şuan bu yazıyı yazmıcaktım sana.

Firmayı kötüleme yapmadım , yapmakta kimsenin haddi değildir.Dileyen hizmeti alır dileyen almaz bu görüş farkıdır benim orda demek istediğim.

Arkadaşımız orda firmayı öveceği yerde kendisi h4ck yediğini söylemiş ve yedeklerinin geri verildiğini söylemiş.

Yedek verme zaten her firmanın sorumluluğudur.H4ck yemeside kendisinin w-arez tema kullanımından kaynaklı olduğunu yazdı bende beğendim yazısını ve yazmadım başka anladım yani :)

Senin celallenmen boşa biz ne dersek diyelim herkez bildiğini okur , Orda karalama gibi gözüküyorsa yazım affola öyle bir niyetim yoktu..!

wmaraci

barongame34 barongame34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Oyun sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 74 / 34
  • Ticaret 10, (%100)
Alastyr kesinlikle öneririm 1.5 yıldır onlarlayım gayet memnunum seri bir şekilde ticket destek vs

sibereren sibereren Makale, Editörlük ve Web Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam celallenmedim, babamın şirketi de değil zaten. Ben yazmaya başladığımda o gönderiyi yazmamıştı arkadaş. Karalama olarak da bakmadım olaya, size de kötü bir laf etmedim. Genel olarak bu tip olaylara bu açıdan bakmamız gerektiğini belirtip, 'işler böyle' gibisinden dedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al