wmaraci reklam

CPU harcaması

12 Mesajlar 1.663 Okunma
wmaraci reklam

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
bu firmalar 30-40% cpu limiti yazıp(görüntü olarak), 10-15% limit koymuş olabilirler hostingine.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

MeMo adlı üyeden alıntı

bu firmalar 30-40% cpu limiti yazıp(görüntü olarak), 10-15% limit koymuş olabilirler hostingine.

Crewx adlı üyeden alıntı

Aleejhoan başkan sorun kesin firmadan kaynaklanıyordur 15 günlük site bile cpu harcıyor benim senin yapacağın iş cpu izni +35 ve anlık %40 yer veren bir yer bulup geçmen.

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Bunu yapamazlar, seni paket yukseltmeye zorluyorlar sanirim, host ismini belirtirsen bilgimiz olsun. Yapacakları loglara bakip surada fazla yogunluk var, su sistemi optimize etmeniz gerekiyor demeleri; ancak çareden ziyade zorlama yoluna gidiyorlar sanirim. Zilyon tane firma var; tek tercih degiller hicbir zaman unutma dostum.

Host ismi/paketini belirtirsen hep birlikte bakalım.

Ek Olarak:

Bu sistem var olan sitenin html yansimasini alip klasik html site olarak run ediyor gordugum kadariyla, dinamik bir sitr kullanmayacaksaniz zaten html site yapın, ne mantigi var; SuperCache vb uygulamalar ayni seyi ucretsiz yapiyor ve cdn destegi de var.

Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım, 2 gündür bu şekilde sorun yaşıyorum, işin ilginç yanı hitte CPU aşacak derecede değil, sitede 1 aydır değişiklikte yapmadım, eklenti yüklemesi vs. tam tersi CPU fazla yiyecek eklentileri devre dışı bırakıyorum zaten.
MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.alicankosedag.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al