wmaraci reklam

Hosting Firmaları ve Hizmet Kalitesi

43 Mesajlar 4.567 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fedayazilim fedayazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 33 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Hosting seçimi öncesi sizlere danışmak istedik. Sorunlarımıza kolay çözüm sağlayacak, yedekleme hizmeti, hızı, iyi olan bir firma olarak sizin görüşleriniz nelerdir? Mesela birçok firmaya giriyoruz bir çok hizmete ekstra para istiyorlar. Başımızın en az ağrıyacagı güvenilir ve hızlı olarak orta sekmentte kuracağımız site için hangi firmanın hangi paketini tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler.
AppendiX 73204

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

73204 73204 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)
Merhaba
Anlık hit için yüksek performanslı sunucularımızdan hizmet sağlayabiliriz.
Link
fedayazilim
fedayazilim

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Veridyen tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

Bir not eklemek isterim bu arada; ''tavsiye'' amaçlı açılan konulara hosting firmalarının kendilerini tavsiye etmeleri gerçekten artık sıkıcı olmaya başladı. Bırakın da sizden memnun olanlar sizi tavsiye etsinler.

İyi forumlar.
fedayazilim sineer

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba eğer türk bir hosting firması düşünüyorsanız bunun için türkiyenin en iyi hosting firmaları yazımda bu firmaları kalitesine göre baştan sona doğru listeledim. Bu firmalar en çok tercih edilen kaliteli firmalardır. Paket konusunda hepsine tek tek bakabilirsiniz. Bütçenize uygun olanı almanız daha uygun olacaktır. Listede belirttiğim hosting firmaları dışında daha iyisini bulabileceğinizi pek sanmıyorum ama araştırabilirsiniz yine de.

iyi forumlar.
fedayazilim 73204

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Veridyen tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

Bir not eklemek isterim bu arada; ''tavsiye'' amaçlı açılan konulara hosting firmalarının kendilerini tavsiye etmeleri gerçekten artık sıkıcı olmaya başladı. Bırakın da sizden memnun olanlar sizi tavsiye etsinler.

İyi forumlar.

Merhaba siz sıkılmayın diye meslegimizimi bırakalım? Sonuçta fikir verdik alıp almaması kullaniciya kalmıştır. Sizi neden rahatsız etsinki. Siz veridyen çok iyi diyorsunuz gerçekten çokmu iyi? Burada hiç bir firmayi kötülemiyorum, firmamiza veridyen dahil olmak uzere başka firmalardan geçiş yapılıyor. Buda bizim deneyimimiz.
fedayazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Merhaba eğer türk bir hosting firması düşünüyorsanız bunun için türkiyenin en iyi hosting firmaları yazımda bu firmaları kalitesine göre baştan sona doğru listeledim. Bu firmalar en çok tercih edilen kaliteli firmalardır. Paket konusunda hepsine tek tek bakabilirsiniz. Bütçenize uygun olanı almanız daha uygun olacaktır. Listede belirttiğim hosting firmaları dışında daha iyisini bulabileceğinizi pek sanmıyorum ama araştırabilirsiniz yine de.

iyi forumlar.

Demekki bu makaleye göre veridyen iyi değil. Hosting.com.tr gibi köklü bir firmada iyi değil isim tescil natro vs daha sayamadığım bir çok seçkin firma bu makaleye göre kalitesiz.
Ve ustune basa basa bu firmalar dışında iyisini bulamazsiniz diyor. Bu da demektirki herkes sadece test ettigi yeri savunuyor.
Not: Amacimiz kimse ile tartışmak degil bir konuya açıklık getirmek.
fedayazilim

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Teknosos Merhaba, sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Yazıyı okumadan yorum yapmışsınız. Sadece belirttiğim yazının sonundaki ÖNEMLİ kısmını okuyun lütfen.

Edit: Yazıda sadece tecrübe ettiğim firmaları listeledim. Tecrübe etmediğim firmayı nasıl önereyim? Ayrıca isimtescil ve natro sıkıntılı firmalar hosting konusunda tecrübe ettim.. Onları eklemek istedim. Fakat Veridyeni ekliyorum yazıya. Belirttiğiniz için teşekkür ederim.
fedayazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)
Merhaba
Eleştiri her zaman açık bir durum, size göre veridyen iyi degil bana göre iyi. Yani deneyimlere gore belirleyemezsiniz. Not düştüm ozellikle "sizinle tartışmaya girmeyeceğim" demeniz biraz mantıksız. Tartışmak isteyen yok ama eleştiriye açık olun. Lütfen .
İyi forumlar.
MasterKazança
fedayazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 374 / 202
  • Ticaret 26, (%96)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

iyi forumlar.

Tarafsız olmaktan bashediyorsaniz bütün firmaları test edin lütfen. Ayrica makalenizi okudum zaten okumdan yorum yapamam. Sadece test ettiginiz firmalar ile insanlarin calışmasını öneriyorsunuz.

"Fakat şundan eminim ki bu listede belirtilen (hele de ilk 3) host firmalarıyla çalışırsanız pek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum."
fedayazilim

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
guzel.net.tr diye bir firmadan hosting aldım. Çok basit bir amaçla kullanıyorum ama web sitesi taşımada nasıldır bilmiyorum. İyi olduğu önerilmişti bana. Bilenler varsa yazdığım firma hakkında tam bilgi verebilirler.
fedayazilim Eiffel 73204

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al