wmaraci reklam

NettaCompany Nasıl Bilirsiniz?

32 Mesajlar 7.232 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Firma ile bir kaç kez görüşmüşlüğüm var. Firma yetkililerinin yaklaşımları hoşuma gitti. Gece saat 02;31 whatsapp üzerinden mesaj attım ve dakika geçmeden cevapladılar. Benim için önemli olan,günün ve gecenin her anında müşterilerine olan yaklaşımlarıdır. Helal olsun VAllaha,bu saatte dakika geçmeden cevapladılar. Güvenilecek firma olduğuna kanaat getiririm.
NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NettaCompany NettaCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

metapak adlı üyeden alıntı

Genelde Xyz siteler alıyor oradan diye biliyorum. Bu forumda çok barınamadı iki defa falan banlandılar

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Geçmişte bir takım sürtüşmeler olmuş ancak bunlar çözülmüş ve tarihe gömülmüştür.

R3C adlı üyeden alıntı

İllegal paketleri ve her içeriğe izin vermeleri çok iyi , uzunca bir süre çalışmayı planlıyoruz :)

Bizi tercih ettiğiniz için ve bu değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

SeoDoktoru adlı üyeden alıntı

Ben birkac domain aldim, herhangi bir sorun yasamadim ama baska hizmetleri icin birsey diyemem.

Bizi Tercih ettiğiniz ve Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

NumanABi adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır birlikte çalışıyorum Netta ile,sahibi temiz insandır,ben referansım.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

whisdropper adlı üyeden alıntı

Neredeyse 3-4 aydır onlarlar beraber çalışıyorum. Tüm sitelerim onlarda yer alıyor, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Aksine çok yardımcı oldular. Sahibi gerçekten temiz insandır.

Euphrates adlı üyeden alıntı

Senin yaşadıpın sorunu belki başkası yaşamaz. *** da çok fazla aktif olarak görüyorum ama sanki bir kaç tanede şikayet konusuna denk gelmiştim. Ama karma karışık bir konuydu o onu etiketledi o onu. Artık en son anlamamıştım konuyu..

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Geçmişte bir takım sürtüşmeler olmuş ancak bunlar çözülmüş ve tarihe gömülmüştür.

dexter39 adlı üyeden alıntı

Nettacompany ile çalışıyorum uzunca süredir ilk başlarda şikayetim vardı yapılanma aşamasında iken donmalar site kapalı kalmaları vs yapılanma aşamaları bittikten sonra şikayetim kalmadı planlı bakım çalışmalari hariç sıkıntı yok tavsiye ederim

efeyusuf adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar teşekkür ederim bilgi için, 1 adet reseller aldım şuanda sorun yok gibi. Umarım böyle devam eder gece 4'de bile desteğe cevap veriyorlar :D Hadi hayırlısı inşallah bir sorun olursa buradan yazarım hem sizide bilgilendirmiş olurum :)

MusTii adlı üyeden alıntı

hocam ben reseller aldım yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum sorun yok sunucularıda gayet hızlı hitim baya yüksek tavsiye ederim

mxaksoy adlı üyeden alıntı

NettaCompany hocam buradaki yorumlardan gördüm de hack forumu kabul ediyor musunuz?

Yurtdışı paketlerimizde içerik sınırlaması bulunmamaktadır.

instacipanel adlı üyeden alıntı

Hediye vericem deyip,vermeyen yalancı bilirim..

info@nettacompany.com.tr adresine verilen söz ile ilgili bir mail atıp bizlere bilgi veriniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız karışıklık yada gözden kaçmış olabilir.

ahmet5542 adlı üyeden alıntı

Eski sahipleri tam çakaldı, sürekli sorun vardı sistemlerinde. Ancak el değiştirdikten sonra (şuanki sahipleri) bayağı güzel hizmet vermeye başladılar. Benim mağduriyetimi de sınırsız reseller paketi açarak giderdiler ve ilgililerdi. İnşallah böyle gider ve bozulmuzlar.

4 Yıldır firma sahibi aynı, bir değişim olmadı sadece alt yapı geliştirildi yatırım yapıldı.

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Bana baya yardımı dokunmuş bir firmadır. :)

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

erkaner adlı üyeden alıntı

acikcasi bana hic samimi gelmiyor

Samimi gelmeyen nedir, eğer ki takıldığınız yer soru veya sorunlarınız var ise info@nettacompany.com.tr adresine bir mail yollarsanız cevaplamaktan ve gerekli tüm bilgileri vermekten memnuniyet duyarız.

onurkaplan adlı üyeden alıntı

Ben bir çok konuda ismini gördüm vatandaş yardım istediği ticaret olmadığı konulara direk linke bak hizmeti satın al diyen biri böyle kafa yapısında olan biriyle çalışmam

NettaCompany firması Hayır kurumu değildir. Bir hizmet sağlayıcısıdır. Şahıs olarak bir çok alanda yardım sağladık ancak hizmet konusunda kararımız nettir. Bizlere özellikle sorunu olan müşterilerimiz geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

aMCaoGLu adlı üyeden alıntı

UZAK DURUN !

Bu Arkadaşlardan fiziksel sunucu kiraladım..
Sunucuyu kiralayana kadar skype ile 11 saat kesintisiz iletişimde olup sürekli konuştular Sunucu Kiralama,sunucu optimizasyonu ve wordpress optimizasyonu için anlaştık.. 600 KÜSÜR LİRA Ödemeyi yaptık kurulum bittiği anda skype iletişimi kesildi.. Destek bildirimlerine 6 saat sonra cevap verir oldular.. Hemen hemen hiçbir konuda yardımcı olmuyorlar herşey İçin Ayrıce Destek paketi satın almanızı istiyorlar..
vs... vs.... yazmakla bitmez sorunlar.. Anlık 5000 Kişiyi rahat görürsün dedikleri sunucu anlık 1000 kişi olunca donmaya başladı CDN dediler onuda denedik oda olmadı mysq dediler.. siteyi komple sıfırdan kurman lazım dediler sıfırladım tekrar kurdum wordpress optimizasyon ücretini tekrar istediler.. 500-700 içerik girdiğim siteyi silmek zorunda kaldım.. tekrar başladım 500 içerik olunca tekrar silmek zorunda kaldım... 2.ay ödemesi yaklaşınca.. Beyfendi demeye başladılar Tekrar 500 Lira Ödemeden sonra yine araki bulasın.. Şuan siteye ulaşamıyoruz ÜCRETLİ DAHİ OLSA YARDIM EDEMEYİZ ÇOK YOĞUNUZ diyorlar..
Site çalıştıramadığımız sunucuya KERİZ Gibi ödeme yapmış olduk..
DAHA FAZLASINI ANLATMAYA GEREK YOK...

Skype hizmetimiz yaklaşık 1 yıldır sonlandırılmıştır. İş yoğunluğuna göre yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak sunucu yönetimi müşteriye aittir. Bizler Fiziksel Sunucu sağlarız ve bunun koruma + elektrik + alt yapısından sorumluyuz. İçeride oluşacak problemleri sizlerin kontrol etmesi gerekir. Yine de firmamız olarak elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

PaykasaDukkani adlı üyeden alıntı

5 aydır lisans hizmeti alıyorum sıkıntı yaşamadım

Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettğiniz için teşekkür ederiz.

ümitünal adlı üyeden alıntı

Geceleri telden destek yok canli destekse satis icin para gelsin yeterli 7/24 canli destek iletisim merkezi falan derlerse hikaye inanmayin

Sürekli olarak çeşitli sosyal medya kanalları ve Whatsapp, Skype gibi uygulamalardan destek talebine bulunan müşterilerimiz yada müşteri görünümlü illegal işlemler yapmaya çalışan saldırganlar ile karşı karşıyayız.

Firmamızda birden fazla çalışan ekip arkadaşlarımız mevcuttur. WhatsApp, Skype, Sosyal Medya, İnternet Siteleri vb. Platformlar sadece Satış Öncesi Destek ve Anlık Bilgi vermektedir. Mevcut müşterilerimiz Ürün/Hizmet destekleri ve sorun veya soruları için web sitemiz üzerinden Müşteri Paneline girerek Yeni Destek Talebi oluşturmalıdır. Ekibimiz kısa süre içerisinde cevap verecektir. Aksi halde destek ekibi haricinde kimse sizlerin paneline ulaşma yetkisi olmadığı için işlem sağlayamaz. Destek sistemi ekibi satışlar ile uğraşmaz ve yetkisi de sadece destek vermek üzerinedir. Aynı şekilde satış ekibimizde ki arkadaşlarımız da destek veremezler yetkileri bulunmaz.

Not : Destek ile ilgili tüm mesajlar ve yazılar Destek Sistemi harici yazıldığında okunmadan ve cevaplanmadan silinmektedir. ( Bu işlemler müşteri güvenliği gereği zorunludur. )

radyomevlana adlı üyeden alıntı

Firma ile bir kaç kez görüşmüşlüğüm var. Firma yetkililerinin yaklaşımları hoşuma gitti. Gece saat 02;31 whatsapp üzerinden mesaj attım ve dakika geçmeden cevapladılar. Benim için önemli olan,günün ve gecenin her anında müşterilerine olan yaklaşımlarıdır. Helal olsun VAllaha,bu saatte dakika geçmeden cevapladılar. Güvenilecek firma olduğuna kanaat getiririm.

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Bazı yorumlara baktığımda ay veya yıl bazında çalışan arkadaşlar gördüm bir an ısınmıştım. Fakat Bazı arkadaşların ödemeden sonraki ilgisizlik ve çözümsüzlük yorumlarından dolayı tekrar yüzüm düştü. Şu ülkede bu işi tam manasıyla yapabilecekler olur inşallah bir gün. Herkese iyi çalışmalar dilerim. Bu yorumum firmayı kötülemek için değil, sitem amaçlıdır. Firmayı hiç bilmem.

Ek olarak, Reseller Red - MIU reseller paketlerine baktım. SSD diyor ve sınırsız disk alanı diyor. Bu gerçek mi?
NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)
Bir adet FR loasyon reseller ve bir adet TR lokasyon host hesabım var 15 kadar sitem barınıyor kendilerinde şuana kadar ciddi bir sorun yaşamadık. Destek talebinden şikayet etmiş bazı arkadaşlar ama benim pek destek talebi açmaya ihtiyacım olmadı hizmetleri kusursuz gidiyor. Devam etmeyi düşünüyorum.
NettaCompany

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

Bazı yorumlara baktığımda ay veya yıl bazında çalışan arkadaşlar gördüm bir an ısınmıştım. Fakat Bazı arkadaşların ödemeden sonraki ilgisizlik ve çözümsüzlük yorumlarından dolayı tekrar yüzüm düştü. Şu ülkede bu işi tam manasıyla yapabilecekler olur inşallah bir gün. Herkese iyi çalışmalar dilerim. Bu yorumum firmayı kötülemek için değil, sitem amaçlıdır. Firmayı hiç bilmem.

Ek olarak, Reseller Red - MIU reseller paketlerine baktım. SSD diyor ve sınırsız disk alanı diyor. Bu gerçek mi?

daniel1336 adlı üyeden alıntı

Bir adet FR loasyon reseller ve bir adet TR lokasyon host hesabım var 15 kadar sitem barınıyor kendilerinde şuana kadar ciddi bir sorun yaşamadık. Destek talebinden şikayet etmiş bazı arkadaşlar ama benim pek destek talebi açmaya ihtiyacım olmadı hizmetleri kusursuz gidiyor. Devam etmeyi düşünüyorum.

Merhabalar,

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Paketlerimizde ve sitemizde yazan tüm bilgiler olduğu gibi doğrudur. Tercihiniz için ayrıca teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Hizmetten memnun kalmazsanız ve bunu paylaşırsanız çirkefleşiyorlar

Webfaresi.net Beklerim

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
*** da ve şikâyetvar.com da bi dünya şikâyet var dikkatli olun

berkaypasa58 berkaypasa58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 9 / 48
  • Ticaret 3, (%100)
Reseller hosting almıstım 1 ayda tam 4 defa sorun cıkardılar. En yüksek paketlerini kullanmama ragmen sitelerim cok yavastı. Geri bildirimleri çok yavaş ve cevapları çok saygısızca.

• Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

ümitünal adlı üyeden alıntı

Hizmetten memnun kalmazsanız ve bunu paylaşırsanız çirkefleşiyorlar

manyak.site sahibi olduğunuzu görüyorum. Firmamızda yetkiniz olmadan işlem yapmaya kalktığınızda aldığınız tüm cevaplar yine aynı şekilde olacaktır. Sizi tanımıyoruz müşterimiz dahi değilsiniz.

muhendis26 adlı üyeden alıntı

*** da ve şikâyetvar.com da bi dünya şikâyet var dikkatli olun

Lütfen bizlere, şikayetlerin linkini paylaşabilirmisiniz bizim göremediğimiz sizin gördüğünüz şikayetleri bizde okuyalım.

berkaypasa58 adlı üyeden alıntı

Reseller hosting almıstım 1 ayda tam 4 defa sorun cıkardılar. En yüksek paketlerini kullanmama ragmen sitelerim cok yavastı. Geri bildirimleri çok yavaş ve cevapları çok saygısızca.

Mail adresinizi iletirseniz kontrol sağlayıp tarafınıza geri dönüş yapabiliriz. Yeni alt yapımız ve hizmetlerimizden faydalanmanız için herşeyi yapmaya hazırız.

muhendis26 muhendis26 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek makina müh.
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 53 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.***.net/cozumlenmis-sikayetler/1941724-nettacompany-adli-uye-den-sikayetciyim.html

https://www.***.net/1074148222-post14.html

https://www.***.net/nasil-bilirsiniz/1705418-nettacompany-web-cozumleri-nasil-bilirsiniz.html

ve daha birsürü var nasıl bilirsiniz katagorisine girip kendinizde görebiliyorsunuz biliyorsunuzdur .ayrıca kötülemek amaçlı yorum değil bilgilendirmek amaçlı yazdıgım bir yorumdu uzatmayacagım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al