wmaraci reklam

Reseller Hosting Tavsiyeleri

10 Mesajlar 1.879 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Merhabalar,

Başlıktan da anlaşıldığı üzere, uygun fiyata reseller hosting paketi arıyorum. Aradığım şartlar,

• Sağlayacakları uptime oranının sözde kalmaması (%99 +)

• Radore veri merkezinde barınmaması

• Kurumsal ve ofisi bulunan bir firma olması

Veridyen ile Resellerhosting.com.tr firmaları arasında kaldım. Resellerhosting firmasından daha önce hiç alışveriş yapmadım fakat fiyatlarının uygunluğu bir adım öne çıkardı şimdilik. Ayrıca uzun süreli müşterisi olduğunuz, şu sebeplerden dolayı tavsiye ederim diyebileceğiniz firmalar varsa paylaşırsanız sevinirim.

Güzelhosting ve Turhost 'un fiyatlarının, diğerlerine oranla biraz daha yüksek olduğunu düşünüyorum. O yüzden bu firmalar önceliğim değil şimdilik.

Ek olarak yabancı firmalara da açığım.

wmaraci
reklam

UcakSavar UcakSavar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 106 / 45
  • Ticaret 13, (%92)
Resellerhosting.com.tr iyidir 4 senedir çalışmaktayız
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

ahturkoz ahturkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
Veridyen ile ortalama 3.yılımız sunucularını yeni netdirekt firmasının veri merkezine taşıdılar. Taşıdıkları veri merkezi şuanda Turkcell Superonline firmasını kendi müşterilerine hosting hizmeti sağladığı veri merkezidir.

İşlerine yatırım yaparak kaliteli hizmet veriyorlar. Teknoloji çağında mutlaka problemler oluyor lakin çözüm odaklı olmak en önemlisidir. 3 yıldır bayi hostingini kullanıyorum firma hakkında düşüncelerimi değiştirecek yada hizmetimi taşıyacak herhangi bir sebep olmadı.

20 TL lik bir hosting paketi için 4 saat aralıksız destek verip kendi işleri olmadığı halde uğraştıklarını şahit oldum. Bu firmada verdiğiniz ücretin bir önemi yok yeterki müşteri sıfatı taşıyın aynı değer görüyorsunuz.

Turhost firması ile de çalışıyorum onlarda gayet iyi bir firma fakat, fiyatları dediğiniz gibi biraz yüksek.

markum.net ve natro dan kesinlikle uzak durmanı tavsiye ederim.

GuzelNetTr de benim gördüğüm en büyük sıkıntı bayi hostinglerde disk sınırlamasının olması ve bu sınırlamanın arttırılamamasıdır.
ahmet5542 sworks

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
UçakSavar ahturkoz Açıklayıcı tavsiyeleriniz için teşekkürler. Veridyen'den 1 yıl boyunca reseller hizmeti aldım, hiçbir sorun yaşamadım. Normalde onlarla devam edecektim fakat aylık 22 TL olan reseller paketi ihtiyaçlarıma oranla biraz fazla geldi (5-6 site için satın almıştım çünkü. Daha sonra 10+ şekilde artırmayı planlıyordum). Reseller paketine limitsiz disk/trafik veya 25+ site barındırma hakkı yerine, daha çok 10 site 10gb gibi bir paketleri olmadığı için ufaktan arayış içerisine girdim.

Normalde uptime oranının yüksek olması gereken sitelerimi DigitalOcean'da tutuyorum. Reseller paketini daha çok test amaçlı ya da Türkçe içeriklerin bulunduğu WP sitelerimi sunmak için kullanacağım.

EDIT: Resellerhosting.com.tr ile anlaştım şu anlık.
ahturkoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Resellerhosting.com,tr ile çalışıyorum yıllardır taviye edebileceğim bir firma.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

https://www.anindahosting.com/linux-bayi-hosting.html

Paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Datanes Datanes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Servis Sağlayıcı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar, kampanyada olan limitlendirilmemiş planlarımızı inceleyebilirsiniz.
https://wmaraci.com/forum/reseller-hosting-hizmetleri/limitsiz-yillik-reseller-hosting-kampanyasi-yuksek-performans-sabit-fiyat-garantili-501237.html

ikratasarim ikratasarim Cocuklara Dokunmayın... Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Niyetim baltalamak değil konuyu lakin Resellerhosting firmasının sunucuları hep sorunlu an itibari ile saat 18:23'den bu yana ne ftp gire biliyorum nede cpanele destek bölümünden yazdım tek cevapları sıraya aldık oldu bir daha cevap gelmedi ve yarın ilk işim ürünü iade etmek başka bir firma ile çalışmaya başlamak olacak aramanızda fayda etmıyor kimse telefona cevap vermiyor..
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Dünya Güzel Olsaydı Cocukları Öldürmezdik..
R10 ( Suleymankasap)

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
ikratasarim Yorumunuz için teşekkür ederim. Bu konudan sonra bende resellerhosting.com.tr 'den bir adet reseller aldım. Ama aldığımdan beri sorunlar peşimi bırakmadı. Normalde önem verdiğim siteleri kendime ait bulut tabanlı VPS'de tutuyorum. Yapım aşamasında olan sitelerimi de bu tarz reseller paketinde barındırıyorum.

Reseller paketi aldığımda ilk başta çok yavaştı düzelir diye bekledim uzun süre boyunca. Sorunun hosting kaynaklı olduğuna eminim çünkü WP optimizasyon hizmetleri veriyorum bu konularda bilgim var zaten, sitede hiçbir sorun yok ondan eminim. Hatta bir müşterim için bomboş WP sitesi kurdum ki benden satın alacağı temayı inceleyebilsin diye. Boş temalı WP sitesi bile inanılmaz yavaştı. Sonrasında artık firmaya durumu belirttim ve veri merkezlerinin saldırı aldığını, yeni veri mezkezine taşıyacaklarını söylediler.

Şu an yeni veri merkezine taşıdılar ve siteye erişemiyorum bile. Tabii benim yapım aşamasındaki test sitelerim olduğu için maliyeti olmadı bu sorunların. İade sürem dolduğu için iade edemiyorum, 2 yıllık almıştım. İade hakkınız dolmadan paranızı almanızı öneririm.

Bu olaydan sonra yerli firmalardan hepten uzak durmaya başladım.
ahmet5542 ikratasarim

kişi bu mesajı beğendi.

ikratasarim ikratasarim Cocuklara Dokunmayın... Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısın cidden fiyat ne kadar düşük ise hizmet bir o kadar kötü oluyor malesef bende o yüzden biraz yerli firmalara karşı ön yargılı oldum bunları yaşayınca

Dünya Güzel Olsaydı Cocukları Öldürmezdik..
R10 ( Suleymankasap)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al