wmaraci reklam

Reseller Hosting Tavsiyesi(Mumkunse Tecrubesi Olanlar)

25 Mesajlar 2.765 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

ASROCOMTR adlı üyeden alıntı

Furkan kaç site barındıracaksınız ?

20-25 belki ileri dogru daha da yukselir suanlik bu kadar

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ
wmaraci
reklam

KaanGiRGiN KaanGiRGiN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek IT Expert
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 1057
  • Beğeniler 153 / 323
  • Ticaret 15, (%93)
furkan021 o zaman neden güçlü bir sunucu almıyorsunuz ? Hem güvenlik olsun hem siteleriniz daha rahat çalışsın. Hem Limitsiz trafik hemde limitsiz hosting ve reseller açma hakkına sahip olun;

https://www.serverscity.net/turkiye-lokasyon-sanal-sunucu-kiralama.php

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Sunucudan anlamiyorum hem sunucu alacak olsam yurtdisinda cok uygun fiyata sunucular var gayet hizli onlardan alirim. Ben reseller alip hic biseyle ugrasmak istemiyorum.

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Veridyen'e bakın isterseniz hocam. Çalışmak isterseniz ref linki'mi kullanmanız memnun eder :D.
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Dusunurum de bana guzelligini yads ozelligini soylememissin ben niye seni referans alayim. Biraz aciklarsan belki..

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

furkan021 adlı üyeden alıntı

Dusunurum de bana guzelligini yads ozelligini soylememissin ben niye seni referans alayim. Biraz aciklarsan belki..

fiyatları, siteye girip bakarsanız, saydığınız öteki firmalara kıyasla daha uygun. kurulduğunu öğrendiğim ilk hafta çalışma fırsatım oldu -geçen sene bu zamanlar-. destek ekibi iyi çalışıyor, sorunlarınızı çözmek için mutlaka aktif personelleri var ve ticketler hızlı cevaplanıyor. sunucuları hızlı ve yanlış yönlendirmiş olmayayım ama netinternet ya da netiyi de barınıyordu sanırsam. fatura ödeme dönemimi aylarca geciktirmiş olmama rağmen hizmetim kapatılmamıştı, şu an yaklaşık 6 veya 7 aydır faturasını ödemediğim hesabım suspend durumda ve hala dosyalarımı sunucularında barındırıyorlar. reseller alımlarında senelik alırsanız domain hediyeleri var. firmayı kullanmak için neden istiyorsanız nedenlerim bunlar. eğer ref'im olmanız için neden soruyorsanız öyle bir nedenim yok benimki sadece önerme. ortada 3 taraf için de mal kaybı olmayacağından mantıksız bir hareket olmazdı vesselam.
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

furkan021 o zaman neden güçlü bir sunucu almıyorsunuz ? Hem güvenlik olsun hem siteleriniz daha rahat çalışsın. Hem Limitsiz trafik hemde limitsiz hosting ve reseller açma hakkına sahip olun;

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

fiyatları, siteye girip bakarsanız, saydığınız öteki firmalara kıyasla daha uygun. kurulduğunu öğrendiğim ilk hafta çalışma fırsatım oldu -geçen sene bu zamanlar-. destek ekibi iyi çalışıyor, sorunlarınızı çözmek için mutlaka aktif personelleri var ve ticketler hızlı cevaplanıyor. sunucuları hızlı ve yanlış yönlendirmiş olmayayım ama netinternet ya da netiyi de barınıyordu sanırsam. fatura ödeme dönemimi aylarca geciktirmiş olmama rağmen hizmetim kapatılmamıştı, şu an yaklaşık 6 veya 7 aydır faturasını ödemediğim hesabım suspend durumda ve hala dosyalarımı sunucularında barındırıyorlar. reseller alımlarında senelik alırsanız domain hediyeleri var. firmayı kullanmak için neden istiyorsanız nedenlerim bunlar. eğer ref'im olmanız için neden soruyorsanız öyle bir nedenim yok benimki sadece önerme. ortada 3 taraf için de mal kaybı olmayacağından mantıksız bir hareket olmazdı vesselam.

Iste aradigim yanit bu memnuniyetinizi belirtmeniz:) tesekkurler dusunecegim bunu bi kenara yazdim
FurkanHisamioglu

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Referans kullanmak için baştan aşağı tum bilgilere sahip olmak gerekmiyor; zaman ayırıp size yönlendirme yapmış ve fikir beyan etmiş olmaları yeterli değil mi? Tecrübe paylaşılır, dilerseniz siz de katkıda bulunursunuz; muhtaciyet hissettirmek bizim milletimizin yapısında var galiba, elimize biri düşmesin yandı..Veridyen ve Kaanhost tavsiye edebilirim, ikisinden de memnunum.
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Referans kullanmak için baştan aşağı tum bilgilere sahip olmak gerekmiyor; zaman ayırıp size yönlendirme yapmış ve fikir beyan etmiş olmaları yeterli değil mi? Tecrübe paylaşılır, dilerseniz siz de katkıda bulunursunuz; muhtaciyet hissettirmek bizim milletimizin yapısında var galiba, elimize biri düşmesin yandı..Veridyen ve Kaanhost tavsiye edebilirim, ikisinden de memnunum.

Tesekkurler. Veridyeni genel olarak ovuyorlar. Umarim ordan alırım daha iyisini bulana kadar :)

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

www.anindahosting.com Üzerinden Reseller alabilirsiniz. Yıllık 1 adet ÜCRETSİZ .COM kayıt edebilirsiniz.

Saygılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al