wmaraci reklam

Reseller Hostingden Bütün Sitelerin İçeriğini Yönetmek?

4 Mesajlar 664 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhabalar bildiğiniz üzere forumda 11 tane alanadımı teklif usulü satıyorum. Birkaç gündür her domain için aynı görünüme sahip fakat bilgileri farklı olan bir script yazdım.

Şimdi ben bu alanadlarını resellere atıp scripti kuracağım. Fakat sürekli domainin bitiş tarihini felan ayarlamak istemiyorum bunların hepsine ortak bir admin panelinden yönetmek istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

Kısacası resellere bağlı sitelerin hepsini ortak bir panelde yönetmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

wmaraci
reklam

RendMedia RendMedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 60 / 42
  • Ticaret 6, (%100)
örnek bir alan adı alırsın satilikalanadlariii.com gibi (örnektir) buna bir script yazıp admin paneli giydirirsin alan adlarının süresini bitiş tarihini fiyatlarını yazarsın bu scripte sonra alan adlarına iframe olarak çekip sürekli güncel bilgileri sunabilirsin.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

https://yazsor.com

kaanst kaanst Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 435 / 160
  • Ticaret 31, (%94)
Alan adına gerek yok basit bir host hatta ücretsiz bir host bile yeterli olabilir kanımca. IP adresinden bağlanıp ta iframe çekebilirsiniz.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

RendMedia adlı üyeden alıntı

örnek bir alan adı alırsın satilikalanadlariii.com gibi (örnektir) buna bir script yazıp admin paneli giydirirsin alan adlarının süresini bitiş tarihini fiyatlarını yazarsın bu scripte sonra alan adlarına iframe olarak çekip sürekli güncel bilgileri sunabilirsin.

kaanst adlı üyeden alıntı

Alan adına gerek yok basit bir host hatta ücretsiz bir host bile yeterli olabilir kanımca. IP adresinden bağlanıp ta iframe çekebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim bu yöntem aklıma gelmişti ama iframe kullanınca sitenin index almadığını duymuştum. Fakat sadece satış icin olacağından index almasına gerek yok gibi bu yöntemi deneyeceğim çok teşekkür ederim :)
RendMedia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al