wmaraci reklam

Reseller İçin Firma Önerisi Olan? (netinternet müşterisiyim)

43 Mesajlar 9.344 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar, konu başlığında yazdığım gibi netinternette birden fazla hosting paketim var. Bunları artık bir çatı altında toplayayım diyorum. Hem maddi açıdan kara geçebilmek için hem de barındıracağım sitelerden belki birkaçını başkalarına satarak ve tasarlayarak para kazanma amacım var. Burada sunuculara çokça para veren arkadaşlarımız var onlar da biliyorlardır ki hosting firmalarına ödenen bedel arttıkça daha titiz olmaya çalışıyoruz. Benim için de şuan sorun bu: Hosting'ten reseller'a geçerkenki firma seçimi.

Kafamda belli başlı firmalar var. İlk firmam olan netinterneti pek bırakmak istemesem de daha kaliteli hizmet alacaksam değiştirmek isterim. Kafamdaki diğer firmalar ise, şimdilik turhost ve alastyr. Aşağıya linux bayi linklerini veriyorum. Gözüm şimdilik 30 site vs civarında değil. İlk paketler kafi olur kanımca. Başka firma önerileriniz varsa onları ve detaylı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Netinternet: http://www.netinternet.com.tr/linux-reseller.html
Turhost: http://www.turhost.com/linux-bayi-hosting.html
Alastyr: http://www.alastyr.com/bayi-reseller-hosting.html

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Alastyr

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Detaylı kelimesini kalın yapsaydım keşke :D Neden diğerleri değil, o? Bu konuyu ben açtım ancak başkaları da bu tarz bilgileri size soracaktır, en iyisi sormadan söyleyelim değil mi :)

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
http://www.netinternet.com.tr/linux-reseller.html
EK olarakta sadecehosting iyidir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Benim Yaklaşık 200 sitem var, daha önce Hostinger denedim, Sözde Türkiye'nin en büyük isim ve hosting firması diye söze başlayan ancak günde 10 kere connection failure ( Bağlantı hatası ) veren firmalardan tut da en ünlü firmalara kadar çalışmadığım şirket kalmadı, Host yüzünden neredeyse Sektörü bırakacakken Alastyr yi keşvettim, ( Bu arada reklam gibi oldu .) Alastyr de Ulti olan reseller aldım 100 tane domain barındırabiliyorsun, ayrıca hiçbir şekilde kopma yaşamazsın, ve acayip hızlı Denemek isterseniz bir paket açabilirim.. yani gözünü kapat al, diğer firmalara baktım, alastyr ye göre çok pahalı geldi, ayda 25 tl ye süper bir paket alabiliyorsun, istersen site sayın az ise 15 tl olan da işini görür, Burada önemli olan sitenin hızlı olması, kapanmaması, eğer sitelerim kapanırsa SEO yapamam, bu yüzden Alastyr diyorum

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

Benim Yaklaşık 200 sitem var, daha önce Hostinger denedim, Sözde Türkiye'nin en büyük isim ve hosting firması diye söze başlayan ancak günde 10 kere connection failure ( Bağlantı hatası ) veren firmalardan tut da en ünlü firmalara kadar çalışmadığım şirket kalmadı, Host yüzünden neredeyse Sektörü bırakacakken Alastyr yi keşvettim, ( Bu arada reklam gibi oldu .) Alastyr de Ulti olan reseller aldım 100 tane domain barındırabiliyorsun, ayrıca hiçbir şekilde kopma yaşamazsın, ve acayip hızlı Denemek isterseniz bir paket açabilirim.. yani gözünü kapat al, diğer firmalara baktım, alastyr ye göre çok pahalı geldi, ayda 25 tl ye süper bir paket alabiliyorsun, istersen site sayın az ise 15 tl olan da işini görür, Burada önemli olan sitenin hızlı olması, kapanmaması, eğer sitelerim kapanırsa SEO yapamam, bu yüzden Alastyr diyorum

işte güzel ve kaliteli cevap. evet az önce sadecehosting'e baktım cidden pahalı, turhost'tan pahalı olması da ilginç :) Sizin dediğiniz gibi Alastyr firmasını ben de unutmuştum o firmaya da bir bakayım, sonra da konu açayım en iyisi dedim. Benim de alastyr'den gördüğüm duyduğum şeyler sizin tecrübe ettiğiniz şeylerle aynı. Dediğiniz gibi ilk paket uygun görünüyor, bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Reklam oluyorsa oluyordur, siz o kadar sitenizi o firmada barındırıyorsunuz ve güzel hizmet alıyorsanız bunu söylemeniz gayet doğaldır. Zaten ben de bu bilgiyi talep ediyorum forumdan. :)

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
Suan Tüm Sunucularımız Netinternet ******* Bünyesinde .

İsterseniz bizden yada netinternet.com.tr 'den reseller hizmeti alabilirsiniz .
Kesinlikle dışarıda gözünüz olmasın netinternet alabileceğiniz en iyi hizmeti sunuyor .
Netinternet

kişi bu mesajı beğendi.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Size
https://www.guzel.net.tr/turkiye-reseller.php
burayı öneriyorum. Ben de firmanın reseller, ve sunucu hizmetlerinden faydalanıyorum. Ortalama iki senedir Güzel Hosting müşterisiyim, ve en ufak bir problem yaşamadığım gibi, ihtiyacım olduğunda ticketlerime yanıt alıyorum, bilgim olmayan konularda yardımcı oluyorlar sağolsunlar.
Göreceksiniz ki lokasyon Netinternet üzerinden sağlanıyor. Cihan beyin de bilgisine güveniyorum.
Sitelerim arasında iyi durumda olanlar, ve halen resellerde bulunanlar var, normalde şimdiye kadar bir kaç kere sunucuya geçmem gerekirdi. Bu notu özellikle belirtmem gerektiğini düşünüyorum.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

Size
https://www.guzel.net.tr/turkiye-reseller.php
burayı öneriyorum. Ben de firmanın reseller, ve sunucu hizmetlerinden faydalanıyorum. Ortalama iki senedir Güzel Hosting müşterisiyim, ve en ufak bir problem yaşamadığım gibi, ihtiyacım olduğunda ticketlerime yanıt alıyorum, bilgim olmayan konularda yardımcı oluyorlar sağolsunlar.
Göreceksiniz ki lokasyon Netinternet üzerinden sağlanıyor. Cihan beyin de bilgisine güveniyorum.
Sitelerim arasında iyi durumda olanlar, ve halen resellerde bulunanlar var, normalde şimdiye kadar bir kaç kere sunucuya geçmem gerekirdi. Bu notu özellikle belirtmem gerektiğini düşünüyorum.

Bu firmayı da yazacaktım aklımdaydı ama unutmuşum. Peki bu nasıl iştir? Sunucuyu netinternetten alıp kendileri firma kuruyorlar :) güzel hostingin ilk iki reseller paketi gereksiz zaten trafikleri filan çok az. 3.paketi iş görebilir.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Suan Tüm Sunucularımız Netinternet ******* Bünyesinde .

İsterseniz bizden yada netinternet.com.tr 'den reseller hizmeti alabilirsiniz .
Kesinlikle dışarıda gözünüz olmasın netinternet alabileceğiniz en iyi hizmeti sunuyor .

Konuda yorumlar devam etsin, sonra karar vereceğim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al