wmaraci reklam

Sizce bu hosting nasıl ?

12 Mesajlar 2.483 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HasanA HasanA . Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 176 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
:) :) :) :)

wmaraci
reklam

DemAktas DemAktas DemAktas Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hentbol Hakemi
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 17 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam açıkçası bu firma hakkında pek bilgim yok. Fakat önerebileceğim bir firma var. Kendimde kullanıyorum gayet memnunum açıkçası
HasanA

kişi bu mesajı beğendi.

TuncaySahin TuncaySahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 897
  • Beğeniler 172 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
o firma hakkında olumsuz birşey duymadım ama tavsiyem özkula
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Sana göre aptalca,bana göre şaheser.

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
hostbul.com dan firmayla ilgili ayrıntıları yorumları görebilirsin şu anda bakıyorum 2011 yılında kurulmuş kullanıcı sayısı az herhalde yorum hiç yok :) yeni bir firma riskli diye düşünüyorum kullandığım firmayı istersen söyleyebilirim hiç sıkıntı yaşamadım şu zamana kadar fiyatları da uygun :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)
ozkula.com.tr den alın bence :)

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
sahhosting.com tavsiye ederim bende... Gecenin 4ünde alo sitem açılmıyor diyorum. İlgileniyorlar :)

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

Ugurcan adlı üyeden alıntı

ozkula.com.tr den alın bence :)

Satış sonrası satışa gelmeyin :) Alırken canım cicim, aldıktan sonra "sen kimsin" oluyoruz. Sanıldığı gibi destekte vermiyorlar. Msn'de bir kere işim düştü onda da cevap alamadım. Ftp taşınacak oldu, bir milyon tane hata çıktı dendi. Yine kendi işimi kendim gördüm (bende hata felan yoktu). Geçen gün sponsor hosting için benim hostingimdir diyerek konuşayım dedim. Lafı ağzımı tıkmaları yetmediği gibi bir de güvenimi sarstılar. Ben açıkcası sponsor olup olmayacaklarını söylemelerini istemiştim. Bana verdikleri cevap "fiyatlarımıza şuradan bakın" oldu. En azından oluyoruz ya da olmuyoruz diye nezaketen söyleyebilirlerdi. Ayrıca devamınde ücretini ödeyeceğimi belirtmiştim. Küçük bir ajandaya bu adam para vermezse iptal edebiliriz diyebilirlerdi. Bunun adap kuralları çerçevesinde nasıl bir davranış olduğunu sizin yorumlarınıza bırakıyorum

10 tl sponsorluk para değil benim derdim. O gün kredi kartımın hesabı kesilmemişti. Ben ozkuladan ilk seferde aile imajı verdiği için güvenip satın almıştım. Ama öyle zannediyorum ki, kimse neden aldığını bilmeden alıyor. Özellikle de ben hiçbir araştırma yapmamıştım. Referanslar yanıltıcı olabiliyor. O yüzden insanları bu şekilde etkilemeyelim. Bu konuda çok büyük bir boşluk var. Aslına bakılırsa bununla alakalı bir haber metni yazılmalı. Geniş kapsamlı ve bilgilendirici olursa kim neyi neden aldığını daha iyi bilebilir.

Müşterim haber7 yazarı, ona bunu konuyu açtım. Haber yapmayı düşünüyor. Yardımcı olmak isteyen bana yazabilir. Hosting alırken kriterlerimizi belirlemeliyiz. Hali hazırda binlerce firma var ve halen satın alırken hangisini almalıyız diye kırk kere soruyoruz. Hayali hizmet almak istemeyiz, bu yüzden temkinli ve bilinçli davranmalıyız. Bunun da bir ticaret olduğunu unutmayalım. Mağdur olmamak ve aldığımız hizmetin sonuna kadar verimli olmasını sağlamak yine bizim elimizdedir.

✂------------------------

DemAktas DemAktas DemAktas Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hentbol Hakemi
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 17 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Araştırdm bende böyle olumsuz yorumlar verenler var. Bazılarıda aham şaham filan çok abarttılar. Tabi kullanmadığım için bilemiyorum.

@hopdi arkadaşım. Şuan benim kullandığım hostingde Allaha şükür öyle bir sıkıntı çıkmadı. aylık7 tl bir fiyatı var limitsiz kullanıyorum. 1 ay kadar ödeyemedim. Parasızlıktan değil tabi kredi kartı vs işleriydi. Çocuk hiç birşey demedi. Fakat hep bildirdim durumu. Sonra 2 ay birden yatırdım. Çok ilgili açıkçası çocuk. Çokta memnunum kullandığım yerden

crownprince crownprince WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 3, (%100)
sağ üst köşede güzel hosting in bannerı var tıkla.ben güzelhostingi tercih ediyorum sanada tavsiye ederim

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

hopdi adlı üyeden alıntı

Satış sonrası satışa gelmeyin :) Alırken canım cicim, aldıktan sonra "sen kimsin" oluyoruz. Sanıldığı gibi destekte vermiyorlar. Msn'de bir kere işim düştü onda da cevap alamadım. Ftp taşınacak oldu, bir milyon tane hata çıktı dendi. Yine kendi işimi kendim gördüm (bende hata felan yoktu). Geçen gün sponsor hosting için benim hostingimdir diyerek konuşayım dedim. Lafı ağzımı tıkmaları yetmediği gibi bir de güvenimi sarstılar. Ben açıkcası sponsor olup olmayacaklarını söylemelerini istemiştim. Bana verdikleri cevap "fiyatlarımıza şuradan bakın" oldu. En azından oluyoruz ya da olmuyoruz diye nezaketen söyleyebilirlerdi. Ayrıca devamınde ücretini ödeyeceğimi belirtmiştim. Küçük bir ajandaya bu adam para vermezse iptal edebiliriz diyebilirlerdi. Bunun adap kuralları çerçevesinde nasıl bir davranış olduğunu sizin yorumlarınıza bırakıyorum

10 tl sponsorluk para değil benim derdim. O gün kredi kartımın hesabı kesilmemişti. Ben ozkuladan ilk seferde aile imajı verdiği için güvenip satın almıştım. Ama öyle zannediyorum ki, kimse neden aldığını bilmeden alıyor. Özellikle de ben hiçbir araştırma yapmamıştım. Referanslar yanıltıcı olabiliyor. O yüzden insanları bu şekilde etkilemeyelim. Bu konuda çok büyük bir boşluk var. Aslına bakılırsa bununla alakalı bir haber metni yazılmalı. Geniş kapsamlı ve bilgilendirici olursa kim neyi neden aldığını daha iyi bilebilir.

Müşterim haber7 yazarı, ona bunu konuyu açtım. Haber yapmayı düşünüyor. Yardımcı olmak isteyen bana yazabilir. Hosting alırken kriterlerimizi belirlemeliyiz. Hali hazırda binlerce firma var ve halen satın alırken hangisini almalıyız diye kırk kere soruyoruz. Hayali hizmet almak istemeyiz, bu yüzden temkinli ve bilinçli davranmalıyız. Bunun da bir ticaret olduğunu unutmayalım. Mağdur olmamak ve aldığımız hizmetin sonuna kadar verimli olmasını sağlamak yine bizim elimizdedir.

bu laflarımız şirketimize mi ? Öyle değilse alıntıyı kaldırın lütfen

Şirketimizin kuralları bellidir sponsorluk hizmeti yok.
Önce ödeme sonra hizmet.
Aldığınız hizmetin istediğiniz zaman iadesi vardır ben memnun değilim iade istiyorum diyen herkese iade yapılır.
Kimin telefonuna çıkmamışız ? Kimin destek bildirimini yanıtlamamışız ?

Gün içinde bizden aldığınız hizmeti kanıtlayacak ve sorunlarınızı ispat edecek kanıtlar bekliyoruz.

Saygılarımızla
NovaCep yalcinucar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al