wmaraci reklam

Veridyeni nasıl bilirsiniz?

43 Mesajlar 5.214 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

sergennaslan adlı üyeden alıntı

Hocam aynı sorun bende de var, sitenin ilk açılışı 10-12sn sürüyor ondan sonra çok hızlı şekilde devam ediyor. Lakin ilk açılışlar hep yavaş.

Destek bileti atıyorum?

Tabi atabilirsiniz. İzmir networküne taşıyalım.Taşımadan önce sitelerinizi detaylıca kontrol ederiz.

wmaraci
reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Ben genel olarak kullandığımda bir sorun göremedim. Kusursuz insan ve firma yoktur :)

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

enesgunduz enesgunduz Blackflioww Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
İyi bilirdik Allah rahmet eylesin.

Monster95 Monster95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 54 / 55
  • Ticaret 14, (%100)
İlk başlarda iyiydi sonra nedense olmadı birçok şey degiştirildi mecburen ayrılmak zorunda kaldık, hayırlısı olsun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
İyi bilirdik rahmetliyi..

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)
Öğrenci dostu nadir firmalardan. 3 Aylık almıştım, param olsun bir yıllığa tamamlıcam. Ticket'lara erken dönüş yapıyorlar ve yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

kesinlikle öneririm.

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Aklınıza gelebilecek her firmayla çalıştım diyebilirim veridyen gibisi daha yok. Veridyen candır.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

kaplan61 kaplan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Peyzaj
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Veridyen adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Genel olarak bu yönde bir geri dönüş almıyoruz.Bazı sitelerde yazılımsal kaynaklı 4-5 saniye gibi bir sürede açılma süreleri görebiliyoruz ama 10-15 saniye civarında süreyle hiç karşılaşmadık.Sizden ricam bu konuyla ilgili "Ufuk Bey'in bilgisi var" şeklinde not düşerek destek bileti gönderebilirseniz site ve sunucu kaynaklı derin bir araştırma gerçekleştirelim.

Destek bileti oluşturdum, İzmir serverlarına taşınacagi bilgisi geldi , tasıma süresi geçti. Değişen bir sey yok.
Farklı farklı cihazlardan 4.5g ile bile deniyorum 15 sn. kadar bekletiyor , ardından sonraki girişler de 3-5 sn de açılıyor , aradan 30-60dk geçince tekrar aynısı oluyor. Ücretsiz SSL Le yüzünden olabilir mi diye düşünüyorum fakat böyle bir emare yok. Boş wp temalı sitede bile aynısı oluyor.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Kendilerinde önceden bir sitem bulunuyordu.

Sunucularinda Cloudlinux/cagefs , LiteSpeed, cPanel, latest PHP, keep-alive, http/2.. uzar gider bu liste. Yok yok. Tamamen fiyat performans odaklı. Fiyat alt, performans üst düzeyde. İlgi alaka güzel. Kimi zaman içindeki yazılıma kadar bakıp sorunu halletmeye çalışıyorlar.

Öncelik hedefleri başarı olduğunu düşündüğüm nadide firmalardan. Uygun fiyata güzel hizmet sunmaya çalışıyorlar.

Sitem ilk girişte yavaş açılıyor diyen arkadaşlar, ilk girişte önbellek kaydı oluşturulduğu icin yavaş sürüyordur. Sonra önbelleğe aldığı için hızlı açılıyordur. Alınan ön bellek süresini yükseltin. (1 hafta gibi bir süre yapmanızı öneririm, 604800 saniye değerini girin)

Sunucuda LS olduğu için LSCache kullanıyorsunuz muhtemelen. cache preload özelliği LScachede yoktu zannedersem. W3 total cache kullanıp deneyin birde. Orada cache preload özelliği mevcut.

UfukGedik UfukGedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

kaplan61 adlı üyeden alıntı

Destek bileti oluşturdum, İzmir serverlarına taşınacagi bilgisi geldi , tasıma süresi geçti. Değişen bir sey yok.
Farklı farklı cihazlardan 4.5g ile bile deniyorum 15 sn. kadar bekletiyor , ardından sonraki girişler de 3-5 sn de açılıyor , aradan 30-60dk geçince tekrar aynısı oluyor. Ücretsiz SSL Le yüzünden olabilir mi diye düşünüyorum fakat böyle bir emare yok. Boş wp temalı sitede bile aynısı oluyor.

Beyefendi siteniz henüz taşınmadı, taşındıktan sonra tarafınıza bilgi verilecek zaten. Taşınacak diye ticket gitmiş sadece ama taşıma sonrası hem ticket hem SMS ile bilgi veriyoruz. Siteniz hala Denizli tarafında çalışıyor şu anda.

Limitsiz - x hosting hizmetiniz 09/01/2019 18:00 - 09/01/2019 23:59 tarihinde Netinternet (Denizli) veri merkezindeki sunucularımızdan Netdirekt (İzmir) veri merkezindeki sunucularımıza taşınma işlemi gerçekleştirilecektir.

Size destek biletinden zaman dilimide vermişiz.

Ayrıca bu taşıma bittikten sonra hala yavaşlık yaşarsanız bizimle ilgili daha doğrusu sunucu kaynaklı bir durum olmayacaktır. Şimdiden de bilginize sunarız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al