wmaraci reklam

Veridyeni nasıl bilirsiniz?

43 Mesajlar 5.212 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Androidoyunclub Androidoyunclub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
valla bilmiyorum çok yavaş açılıyordu benden de kaynaklanabilir tabi özür dilerim

wmaraci
reklam

UfukGedik UfukGedik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Androidoyunclub adlı üyeden alıntı

valla bilmiyorum çok yavaş açılıyordu benden de kaynaklanabilir tabi özür dilerim

Estağfurullah.Siz yinede destek bileti gönderebilirseniz müsait vaktinizde inceleyebiliriz. Yüzeysel olarak hızlıca kontrol ettim sadece şu anda.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Veridyen, Turhost, Güzelhosting, DigitalOcean, Vultr bu firmaları birkaç kere denedim. Kolay kolay hız sorunu yaşamadım. Çoğu webmasterlar, sitelerinde Themeforest temalarını ve türevlerini kullanıyor. Ee Themeforest de kolay kolay tema satışına izin vermiyor. Satın alan müşterilerin temayı tamamen özelleştirebilmesini istiyor. Böylece tema geliştiricileri ne kadar üst düzey bile olsa hız olayını pek fazla önemsemiyor.

20-30 eklentiye bile pek gerek yok. Header'da minimum 32kb jquery ve jquery-migrate.js, ortalama 60kb font-awesome, farklı farklı Google fontları (minimum 100kb), Adsense js dosyası, analytics.js (40kb-60kb), Facebook sdk.js (80kb), contact form eklentileri ortalama 10kb, OneSignal.js 60kb, inline stiller ve scriptler...

Eklentiler eklenince buraya dns lookup süresine neden olan en az 3-5 tane daha js dosyası giriyor. Bu saydıklarım sadece sitenin
kısmında yüklenen statik dosyalar. Resimler ve iframelar hariç.

Bunlar toplu halde header'da olduğu ve düzenlenilmediği sürece isterseniz 200$ 'lık Cloudflare Business paketi, Google, Digital Ocean hepsi birleşip sizin sitenize sponsor olsun yine de hiçbir sunucu hızlandıramaz o siteyi :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al