wmaraci reklam

Windows Bayi Hosting Önerisi

9 Mesajlar 1.008 Okunma
wmaraci reklam

altuncumedya altuncumedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Windows Bayi hosting için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. 30-40 siteyi (çoğu kurumsal site) kaldırabilecek. kesinti yaşanmayan, teknik destek sıkıntısı yaşamayacağım tr lokasyonlu fiyat olarak ta cazip reseller arıyorum. lütfen deneyimlediğiniz firmaları önerin

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

bilalklc bilalklc Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis, İnte
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 92 / 70
  • Ticaret 13, (%100)
tek kelimeyle veridyen diyorum kardeşim ortalama 2 yıldır oradayım sınırsız disk alanı ve en ufak paketinde 25 site barındırma ile aylık kdv ile 25 28 tl arası bir fiyat ve 7/24 ticketlere cevap var kendileri çok mütevazi ve saygın insanlardır ufuk bey olsun murat bey hepsi iyidir

alisahin118 alisahin118 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

bilalklc adlı üyeden alıntı

tek kelimeyle veridyen diyorum kardeşim ortalama 2 yıldır oradayım sınırsız disk alanı ve en ufak paketinde 25 site barındırma ile aylık kdv ile 25 28 tl arası bir fiyat ve 7/24 ticketlere cevap var kendileri çok mütevazi ve saygın insanlardır ufuk bey olsun murat bey hepsi iyidir

Ben hem windows hemde linux bayi paketlerini kullanıyorum. Soranada veridyeni tavsiye ediyorum.

Fatihcan88 Fatihcan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilişim teknolojileri
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
veridyen windows hostinge destek vermiyor gibi bir şey. Zaten windows için gerekli olan upload bileşeni bile mevcut değil biz destek vermiyrouz diyor pişman olma alıp :) demedi deme.

Özellikle asp kullanacaksan asp upload,asp jpeg bileşenleri mevcut değil paralı diyorlar cevap olarak.
Monster95

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
İletişime geçerseniz size yardımcı olmak isterim.

Monster95 Monster95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 54 / 55
  • Ticaret 14, (%100)
Veridyen'i önermem başka firmalar var daha iyi hizmet veren güzel hosting, net internet, bu firmaları tercih edebilirsiniz

fatihcan88'e katılıyorum

DRAVR DRAVR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Veridyen güzel firma fakat her scripte izin vermiyor smm panel gibi +18 yetişkin içerikli websiteler vs. her türlü scripte izin vermiyor.

• Üyelik 10.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
@Monster95 üzgünüm ama net internettede asp Desteği yok zaten windows yönüde yok Güzel hostingi de ben çözemedim 1 ay önce sordum bileşen var mı yok dedi bugün var dedi.

sana önereceğim tek yer benimde kullandığım alastrydir başkasını tercih etme pişman olmazsın sadece tuzlu ama hiç yoktan tuzlu olanların içinde en ucuzu ve en iyi desteğe sahip.Bu arada zaten türkiyede windows hosting isteyince parayı baymak zorunda kalıyorsun. Bu aralar alstry de windows paketlerinde tek sorun mysql e uzak erişimi kapatmış olmaları sabit ip olmayınca sürekli vt erişmek için talep açıyorum gece 2 açtığım talebe bile 15 dk cevap veriyorlar o konuda çok iyiler. Mssql kullanmadığım için orada kapalımı bilmiyorum.

Ama tavsiyem alastry olur pişman olmazsın.

• Üyelik 10.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
veridyeni önermeyin Windows için adamlar satmıyoruz niye oraya zaman harcayalım diyor destek taleplerinde bakın bana yazılan destek talebinden kısa bir bölüm;

"Dolayısıyla, bir şirket satışlarının çoğunluğunu Linux tabanlı sunucular üzerine gerçekleştiriyorsa, Windows tabanlı sunucu kullanımı az ise (bunun satış yapıp yapamama ile ilgisi bulunmamakta, tamamen arz/talep eğrisiyle belirlenen bir durumdur) ekstra ve yüksek ücrete tabii tutulan bir bileşenin sunucuya kurulması mümkün olmayabilir."

burada bahsettiği bileşende asp upload,jpeg bileşeni yani milyon dolarlık yazılımlar değil yıllardır windows hizmetlerinde bulunan bileşenler zaten alternatifi bile yok gibi klasik aspde asp.net değişebilir bu konuda bir şey demiyorum.

adamlar windows bileşenlerini bile kurmaya yanaşmıyor iken neyine windows paket alacaksınız.Sorun çıksa paranı al git diyorlar zaten bu konuda çok iyiler baktın sorun var hemen para iadesi yapıyorlar.

Firmayı kötülemiyorum çok iyi bir firma ama windows konusunda çok nazlılar sorun olur çözemesiniz kalırsınız orada.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al