wmaraci reklam

Windows Hosting

3 Mesajlar 1.053 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

panoramaharem panoramaharem netortami.net Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
İyi akşamlar arkadaşlar. Bir müşterime firması için site kuracağım ve kolay düzenlenebilen seo olayında uygun olan wordpress'i seçtim. Kendisine bir demo hazırlayıp sundum ve tamam dedi. O ana kadar hostinglerinin windows hosting olduğunu bilmiyordum. İşi aldıktan sonra CHMOD değeri vermeye kalktığımda anladım ki başım belada. Panel şifrelerini de aldım ve oradan tek tek izinleri verdiğim halde yine dosya yazma,okuma izinleri kabul edilmemiş. Bir kaç kişiye daha sordum onlarda hostingi aldığınız yerdeki firma size gerekli tüm izinnlerin vermesi gerektiğini söyledi. Bu sorunla bir kaç kere daha karşılaşabilirim. Bunun bir çözümü var mıdır???

wmaraci
reklam

MaximusTR MaximusTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Uygulama Geliştirme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 48 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Windows hostingte wordpress çalışırmı bilmiyorum ama wordpress sistemi en iyi Linux hostingte çalışır. Windows hostingte çalışsa bile windows hostingte .htaccess desteği olmadığı için seoda sorun yaratabilir.

panoramaharem panoramaharem netortami.net Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 45 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Windows hostinge kurdum biraz ağır çalışıyor ama şimdilik iş görüyor. Seo olayında da zaten tema desteklemediği için yapmadım. Linuxta bir kaç site kurdum canavar gibi bir gün içinde bitiriyorum hepsini ama iş windows hosting olunca tek tek plesk panelden izinleri vermek deli ediyor insanı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al