wmaraci reklam

Denge Bilişim Medya ve İletişim Sistemleri İth. İhr. / Merhaba

3 Mesajlar 778 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Öncelikle hepinize merhaba demek istiyoruz. Şirketimiz Denge Bilişim Medya ve İletişim Sistemleri İth. İhr. olarak Samsun'da 1995 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.1995 - 2006 yıllarına kadar şirketimiz bilgisayar ve çevre birimleri satışı ve teknik desteğini vermiştir. 2006 Yılında şirketimiz eski ortakların uyumsuzluğu nedeniyle Y.Müh. Eyüp KOMUT'a satılmıştır. 2006 yılından itibaren şirketimize donanım satışı dışında 2006 yılında yazılım, 2007 yılında network, 2009 yılında elektrik ve 2012 yılında güvenlik sistemlerini şirket bünyesine ilave etmiştir. Şirketimizde toplamda 4 kişi yazılım uzmanı, 1 kişi görsel ve 1 kişi tasarım uzmanı, 9 kişi teknik personel, 2 kişi network ve windows sunucu uzmanı, 2 kişi unix sunucu ve atm uzmanı, 4 kişi elektrik uzmanı, 2 kişi satış sorumlusu, 2 kişi satın alma ve muhasebe ve 2 kişi de kat görevlileri olarak toplamda 29 personel ile hizmet vermektedir. Ayriyetten Trabzonda, Sivas'ta, Diyarbakır'da, Van'da ve Malatya'da da her ilde 1 er firma olmak üzere taşeronlarımız bulunmaktadır. Türkiye'de ağırlık olarak Karadeniz Bölgesi, Doğuanadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç anadolu bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz. Yurt dışında ise Gürcistan, Rusya, Azerbaycan ve İran'da destek hizmet vermekteyiz.

Şirket yapısı gereği bugüne kadar son kullanıcıya sunucu ve hosting hizmetleri vermedik. Bu alanlarda sadece Büyük ve orta boy şirketlere destek verdik. Ancak aldığımız karardan ötürü bundan sonra da son kullanıcıya hosting ve sunucu satışı kararı aldık. Bununla ilgili yönetim sunucuları hariç 6 adet sunucuyu satışa hazır olarak veri merkezimize gönderdik.

Referanslarımız: THY, Sabancı Holding, Doğan Holding, Eczacıbaşı Holding, Şekerbank, Denizbank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası, Migros, Şok, Bim, Metro Gross Market, Bizim Toptancı Market, Fatih Projesi, Türk *******, Türkiye Futbol Federasyonu, Coca Cola, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığı Basın Birimi ve buna benzer daha bir çok Kurum, Kuruluş ve Şirkete farklı alanlarda hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Mali Bilgiler:
Şirketimizin Adı: Denge Bilişim Medya ve İletişim Sistemleri İth. İhr.
Şirket Türü: Şahıs
Şirket Ortakları: Y.Müh Eyüp KOMUT
Şirket Adresi: Yeni mah. 3130. sok no:9 Atakum / SAMSUN
Merkez Depo Adresi: 19 mayıs mah. dr kamil cad. no: 29 İlkadım / SAMSUN
Ekspress Depo Adresi: Yeni mah. 3102. sok no:4 Atakum / SAMSUN
Vergi Dairesi: Gaziler
Vergi Numarası: 576 040 8702
Son Tebliğ Edilen Geçici Vergi: 62.108,93 ₺

**Lütfen Dikkat: Yukarıda verilen mali bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Fatura ve muhasebesel işlemlerde muhasebe müdürümüz Erdem ATEŞ'in ıslak imzalı yazılı teyidi (mutabakat formu) olmadan fatura kesilemez. Bilginize...

Server Faaliyet Alanlarımız:
Yanlızca Wordpress seo hosting ve prestashop seo hostingi satmaktayız. Ayriyetten isteyenlere lisansları ile birlikte kurulmuş halde wordpress sunucu satışı yapılmaktadır. Lisanssız satış yapılmamaktadır. Destek yanlızca ticket sistemi ile yapılmaktadır. Telefon, fax ve e-posta ile destek sağlamamaktayız.

Ayrıntılı Bilgi
Heuristic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum değerli dostum.

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum değerli dostum.
Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al