Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Hosting Firmaları
HostLAB.com.tr | SÜRELİ KAMPANYA! - Türkiye/Almanya - SSD - LİMİTSİZ Özellikler - cPanel - %200 CPU LİMİTİ

HostLAB.com.tr | SÜRELİ KAMPANYA! - Türkiye/Almanya - SSD - LİMİTSİZ Özellikler - cPanel - %200 CPU LİMİTİ

Okunmamış 27 Aralık 2018, 04:32
WM Aracı

Meslek: Girişimci
Ad, Soyad: Al... Tü...
Ticaret: 1, 100%
Firmadan Limitsiz Bayi Hosting alacaktım fakat + KDV ödediğim ürünün faturasını fiziki olarak almak için 15 TL mail ile almak için 1 TL para ödemem gerekiyor. Hadi fiziki olarak anladık çıktı parası kağıt parası iş yükü kargoya ver ıvır zıvır. Mail için bile 1 TL almak nedir yahu.

Sonuçta sen birine fatura kesiyorsan bunu iletmen gerekiyor eğer karşı tarafa bu faturayı iletmiyorsan kesmenin bir anlamı yok zaten. Napıyorsunuz KK ile alışveriş yapıp fatura talep etmeyenlerin faturasının KDVlerini falan mı satıyorsunuz ?

Herşeyi geçtim bunun için 1 TL alman gerekiyorsa bunu sattığın ürünlerin içine yedir. Kimse farkına varmısın. Fakat faturayı mail ile atmak için bile para isteyen bir firma veya kişi zihniyetinden alışveriş yapmak istemem açıkcası.
Okunmamış 27 Aralık 2018, 21:36
HostLAB Adlı Üyenin Avatarı
Çağı Aşan Teknoloji

Meslek: HostLAB
Ad, Soyad: Fu... Ku...
Ticaret: 9, 100%
Alıntı:
ahturkoz Adlı Üyeden Alıntı
Firmadan Limitsiz Bayi Hosting alacaktım fakat + KDV ödediğim ürünün faturasını fiziki olarak almak için 15 TL mail ile almak için 1 TL para ödemem gerekiyor. Hadi fiziki olarak anladık çıktı parası kağıt parası iş yükü kargoya ver ıvır zıvır. Mail için bile 1 TL almak nedir yahu.

Sonuçta sen birine fatura kesiyorsan bunu iletmen gerekiyor eğer karşı tarafa bu faturayı iletmiyorsan kesmenin bir anlamı yok zaten. Napıyorsunuz KK ile alışveriş yapıp fatura talep etmeyenlerin faturasının KDVlerini falan mı satıyorsunuz ?

Herşeyi geçtim bunun için 1 TL alman gerekiyorsa bunu sattığın ürünlerin içine yedir. Kimse farkına varmısın. Fakat faturayı mail ile atmak için bile para isteyen bir firma veya kişi zihniyetinden alışveriş yapmak istemem açıkcası.
Merhaba,

Öncelikle bu düşünceleriniz için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

15 TL olan adrese gönderme ücretinin neredeyse tamamı zaten kargo ücreti, alıcı ödemeli olarak değil direkt olarak ücretini ödeyip gönderiyoruz.

İkinci olarak e-faturaya geçiş işlemlerimiz hala sürdüğünden şuanda kağıt fatura kullanıyoruz. Günde tutarları 5 TL'yi geçmeyen yüzlerce sipariş aldığımızdan hepsinin faturasını taratıp ilgili müşteriye iletmek bizim için ciddi bir iş yükü oluşturuyor. Fakat faturasını özel olarak isteyen hiçbir müşterimizden şuana kadar ekstra ücret talep etmedik. Sipariş sonrası destek talebi ileterek faturanızı istediğinizi belirtmeniz yeterli, ücretsiz olarak iletiliyor. O seçenekler arasında e-posta gönderimi için 1 TL gibi bir ücret istenmesinin sebebi gerçekten faturasına ihtiyacı olmayan müşterilerimizin arşivde saklansın seçeneğini seçmesi.

Türkiye Cumhuriyetinde faaliyet gösteren her firma gibi şirketimizin hesaplarına giren büyük küçük her tutara fatura kesiyoruz tabiki, geriye dönük olarak bizden ürün/hizmet almış ve faturasını fiziki olarak talep etmemiş herkesin faturasını istediği zaman gönderebiliriz.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,
www.hostlab.com.tr
ahturkoz bunu beğendi.
Okunmamış 19 Ocak 2019, 17:07
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Yazılım
Ad, Soyad: Se... Ka...
Ticaret: 11, 100%
Geri iade kaç gün içinde
Okunmamış 19 Ocak 2019, 17:43
HostLAB Adlı Üyenin Avatarı
Çağı Aşan Teknoloji

Meslek: HostLAB
Ad, Soyad: Fu... Ku...
Ticaret: 9, 100%
Alıntı:
UçakSavar Adlı Üyeden Alıntı
Geri iade kaç gün içinde
Merhaba,

Kampanyalı olarak satın alınan paketlerimizde geri iade mümkün değildir maalesef. Sitemiz üzerinden alım yapacağınız genel paketlerde 15 gün içerisinde geri iade garantisi mevcuttur.

Saygılarımızla,
www.hostlab.com.tr
Okunmamış 08 Şubat 2019, 21:06

Meslek: turizm
Ad, Soyad: Ah... Üz...
Ticaret: 117, 100%
iki adet hizmet alıyordum zaten kendilerinden 1 adette bu gün aldım umarım mutlu mutlu barınmaya devam ederim
HostLAB bunu beğendi.
Okunmamış 14 Şubat 2019, 00:51
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: İşci
Ad, Soyad: Bi... Uç...
Ticaret: 3, 100%
Arkadaşlar ihtiyacınız varsa parası da bütcenize uyuyorsa kesinlikle düşünmeden alın.Bu arkadaşlarda sadece satış yaptım bitti düşüncesi yok satarkenki ilgi nasılsa aldıktan sonra nasıl olsa sattım değilde çözüm odaklı aynı şekilde devam ediyor destekleri.
Bunu neden yazıyorum babamın oğlu değiller kendileri ama nasıl kötü hizmeti yazıyorsak iyisinide yazmak gerekiyor. Ve bu kaliteyi bozmadan başarılarınızın devamını diliyorum.
HostLAB bunu beğendi.
Okunmamış 25 Şubat 2019, 13:39
batukay Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 19 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ba... Ka...
Ticaret: 8, 100%
Ürünü geçen ay almıştım. Sitelere fazla girmiyorum.Fakat girişlerimin %75 inde sitelere ulaşılamıyor. Destek talebi olusturdugum zaman sorun olduğunu söylediler. Belki de bu tamamen şanstır. O sorun anında siteye girmişimdir hep. Ama müşteri ilişkileri iyi. Bir de sorum var %200 CPU olunca cpanelde ki işlemci kullanımı %100 üzerinden mi %200 üzerinden mi değerlendiriliyor ?
"Uyuyan milletler ya ölür, ya da köle olarak uyanır."
Mustafa Kemal Atatürk
Okunmamış 28 Şubat 2019, 04:22
sedat25 Adlı Üyenin Avatarı
Config.php

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Ad, Soyad: Se... Al...
Ticaret: 10, 100%
Bir adet hizmet alınmış olup hızlı işlem ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum..
HostLAB bunu beğendi.
https://www.altayforum.web.tr
https://www.diyet.web.tr/
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Hosting Firmaları