Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Ticaret > Hosting Firmaları
Resimsiz İlan

LiteSpeed Cache Eklentisi ile WordPress Siteleriniz Çok Daha Hızlı! | Turhost.com

Okunmamış 23 Mart 2018, 23:52
Turhost Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Ah... Ta...
Ticaret: 5, 100%
Alıntı:
doaldigital Adlı Üyeden Alıntı
PealonTeor Tüm litespeed sunucularda var.
Merhaba PealonTeor ,

LSCache eklentisi Litespeed sunucularda ek lisans gerektiren bir özellik. Bu ek lisans bedelini müşterilerimize yansıtmadan ücretsiz olarak müşterilerimize sunuyoruz.

Alıntı:
ismetkaratas Adlı Üyeden Alıntı
Bu eklenti için özel bir optimizasyon mu yaptınız?

Özel bir optimizasyon yapıldıysa hangi hosting paketleriniz için bu durum geçerli?

Yoksa bu eklentiyi önermenizin başka bir sebebi mi var?

Yanıtlarsanız memnun kalırım.
Merhaba ismetkaratas

LSCache eklentisi yapmış olduğumuz testlere göre diğer wordpress cache eklentilerinden çok daha performanslı çalışmakta. Denemenizi tavsiye ederiz.

En düşük tekli hosting paketlerimizden bayi paketlerine kadar "tüm" Linux web hosting paketlerimizde LSCache eklentisini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Güzel günler dileriz
Okunmamış 24 Mart 2018, 01:02
Penunbra Adlı Üyenin Avatarı
<?web Geliştiricisi

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: Developer
Ad, Soyad: Öz... Ko...
Ticaret: 4, 100%
Şahsen Fastest Cache Pro'yu kullanıyorum bunu kullanmadan önce tüm cache eklentilerini denemişimdir. GtMetrix ve farklı test yazılımlarında açık ara en iyi eklenti Fastest Cache olmuştu.

Şuanda bana göre en iyi Fastest Cache Pro + Jetpack Premium Süper oluyor

İyi çalışmalar
metinoz bunu beğendi.
Okunmamış 24 Mart 2018, 01:05
HUKUK.NET

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Meslek: hukukçu
Ad, Soyad: Mu... Po...
Ticaret: 3, 100%
Fastest cacheyi bende tek geçerim. Sahibi türk ve her türlü yardımıma koşuyor.
kozlunet bunu beğendi.
Hukuk herkese lazım...
Hukuk.net
NOT: Lütfen danışma niteliğinde hukuki soru sormayınız.
Okunmamış 24 Mart 2018, 01:09
WM Aracı

Meslek: İşsiz
Ad, Soyad: Sü... Ad...
Ticaret: 2, 100%
AdaletinSesi Hocam yorumunuza katılıyorum, benim tercih ettiğim firmada Lite Speed Cache eklentisini sunuculara eklemiş ve kullanıcılarına tavsiye etmişti, lakin eklenti bende sorun çıkardı, Wp Fastest Cache eklentisi kullanmaya devam ediyorum, dediğiniz gibi üzerine tanımam.
AdaletinSesi bunu beğendi.
Okunmamış 24 Mart 2018, 02:31
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: öğrenci
Ad, Soyad: Me... Öz...
Ticaret: 2, 100%
Çok detaylı testler yaptım hemde bir çok sitemde, fastest cache premium kesinlikle litespeed den daha iyi. Litespeed Cache te bir sıkıntı var, sayfa boyutunu en iyi şekilde düşürüyor, request sayını en az seviyeye çekebiliyor, test sitelerinde tam puan alıyor fakat buna rağmen açılış süreleri rakibi fastest cache e oranla çok geride kalıyor. Düz mantık bakan anlayamıyor durumu, daha az boyut daha az request nasıl daha geç açılabilir. Bende anlam veremiyorum.
Okunmamış 24 Mart 2018, 13:34
WM Aracı

Alıntı:
Penunbra Adlı Üyeden Alıntı
Şahsen Fastest Cache Pro'yu kullanıyorum bunu kullanmadan önce tüm cache eklentilerini denemişimdir. GtMetrix ve farklı test yazılımlarında açık ara en iyi eklenti Fastest Cache olmuştu.

Şuanda bana göre en iyi Fastest Cache Pro + Jetpack Premium Süper oluyor

İyi çalışmalar
Alıntı:
AdaletinSesi Adlı Üyeden Alıntı
Fastest cacheyi bende tek geçerim. Sahibi türk ve her türlü yardımıma koşuyor.
Alıntı:
kozlunet Adlı Üyeden Alıntı
AdaletinSesi Hocam yorumunuza katılıyorum, benim tercih ettiğim firmada Lite Speed Cache eklentisini sunuculara eklemiş ve kullanıcılarına tavsiye etmişti, lakin eklenti bende sorun çıkardı, Wp Fastest Cache eklentisi kullanmaya devam ediyorum, dediğiniz gibi üzerine tanımam.
Alıntı:
metinoz Adlı Üyeden Alıntı
Çok detaylı testler yaptım hemde bir çok sitemde, fastest cache premium kesinlikle litespeed den daha iyi. Litespeed Cache te bir sıkıntı var, sayfa boyutunu en iyi şekilde düşürüyor, request sayını en az seviyeye çekebiliyor, test sitelerinde tam puan alıyor fakat buna rağmen açılış süreleri rakibi fastest cache e oranla çok geride kalıyor. Düz mantık bakan anlayamıyor durumu, daha az boyut daha az request nasıl daha geç açılabilir. Bende anlam veremiyorum.
Merhaba,

Tabi ki müşterilerimiz uygulamalarında dilediği eklentiyi kullanabilir. Farklı kullanım senaryolarında da cache eklentileri farklı sonuçlar çıkartabiliyor bunu da biliyoruz.

Litespeed LSCache gibi ücretli bir modülü müşterilerimize ek bir seçenek olarak ücretsiz sunuyoruz ve binlerce wordpress müşterimizde yüksek performansta ve sorunsuz çalıştığını deneyimledik.

Buna göre müşterilerimize tavsiyemiz kesinlikle tüm Wordpress cache modüllerini deneyin ama Litespeed LSCache e de mutlaka bir şans verin

Güzel günler dileriz
kozlunet ve metinoz bunu beğendi.
Okunmamış 24 Mart 2018, 14:06
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 29 / Erkek
Meslek: yazılım
Ad, Soyad: Uğ... Ka...
Ticaret: 0, 0%
cloudflare ile zaten hizli
phpanaliz.com
Okunmamış 24 Mart 2018, 14:11
Bloggokhantekin Adlı Üyenin Avatarı
Bloggokhantekin.com

Meslek: MUHASEBE
Ad, Soyad: Gö... Te...
Ticaret: 3, 100%
Merhaba, bende uzun zamandır turhost hosting kullanıyorum ve çok memnunum. Sitemde Wp fastest cache eklentisinin premium sürümünü kullanıyorum. Bu eklentiyi de kullanmama gerek var mı? daha doğrusu bu eklentiyi de kullanırsam diyelim herhangi bir çakışma olur mu?
Okunmamış 24 Mart 2018, 14:18
WM Aracı

Alıntı:
cetvel Adlı Üyeden Alıntı
cloudflare ile zaten hizli
Merhaba cetvel,

Cloudflare statik içerik için network tabanlı optimizasyonlar gerçekleştirmekte. Wordpress Cache modülleri ise dinamik içeriğin optimizasyonu ve statik hale getirilmesi ile alakalı. Cloudflare bu arada Türkiye içerisinden yayın yapmıyor bu nedenle erişim yurt dışından dolaşarak geliyor, bazı durumlarda bu standart web sitesi erişiminden daha yavaş bir erişim de sunabiliyor.

Alıntı:
Bloggokhantekin Adlı Üyeden Alıntı
Merhaba, bende uzun zamandır turhost hosting kullanıyorum ve çok memnunum. Sitemde Wp fastest cache eklentisinin premium sürümünü kullanıyorum. Bu eklentiyi de kullanmama gerek var mı? daha doğrusu bu eklentiyi de kullanırsam diyelim herhangi bir çakışma olur mu?
Merhaba Bloggokhantekin,

Dilerseniz optimizasyon ekibimiz sizin adınıza cache modüllerinizin testini gerçekleştirebilir. Sitenizde cachelenmemiş dinamik isteklerde hafif yavaşlıklar görüyoruz bunun nedeni php versiyonu veya herhangi bir modül olabilir. Arkadaşlarımız bunları da kontrol etsinler?

Güzel günler dileriz
Okunmamış 26 Mart 2018, 21:19
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Web Developer
Ad, Soyad: Ka... Su...
Ticaret: 23, 93%
Adı üstünde LiteSpeed sunucuları için mi bu eklenti yoksa her sitede kullanılabiliyor mu?
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Hosting Firmaları