wmaraci reklam

Turhost : Yeni Nesil WordPress Hosting Paketlerimiz Yayında

30 Mesajlar 10.449 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Turhost Turhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Hosting, Sunucu, Domain
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 140 / 104
  • Ticaret 5, (%100)
Değerli Forum Sakinleri,

WordPress içerik yönetim uygulamalarına özel yeni nesil WordPress Hostingpaketlerimizi devreye almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizleri yeni ürünümüz ile alakalı bilgilendirmek isteriz.

Yeni hizmetimiz toplam beş adet wordpress hosting paketinden oluşmakta. Yeni nesil altyapılarımızdaki ana amacımız müşterilerimizin en hızlı WordPress hosting hizmetine en ekonomik yollardan ulaşabilmesini sağlamak ve hizmet süresi boyunca kaliteli ve kesintisiz hizmet deneyimi yaşamasını sağlamak.

2019 Wordpress Hosting altyapımızın muazzam özelliklerine gelecek olursak :

• Yeni nesil %100 NVME SSD Disk depolama altyapımız sayesinde ultra düşük gecikme sürelerinde veri ve sayfa erişimi.

• Hızlı Wordpress Hosting Altyapısında SEO avantajı ve google vb arama motorlarında üst sıralara daha hızlı yükselebilme imkanı (bknz : GoogleBlog, Moz Learn )

• HTTP/2, HTTP Push, QUIC, Brotli Compression gibi güncel HTTP teknolojileri ile yüksek Wordpress Hosting performansı.

• Paketlerin ekonomilerine göre daha yüksek, ekstra güçlendirilmiş işlemci, ram ve disk kaynakları.

• Özel yazılım optimizasyonları ve hızlandırma motoru sayesinde en hızlı Wordpress Hosting deneyimi.

• Yüksek kapasiteli Intel Xeon işlemci mimarisine sahip %100 yedekli kurumsal sunucu altyapısı ile en hızlı ve kesintisiz Wordpress Hosting deneyimi

• Türk ******* Veri Merkezi üzerinden Tüm Türkiye'de en hızlı ve kesintisiz yayın imkanı.

• WordPress konusunda uzman teknik destek ekibimiz ile soru ve sorunlarınıza anında destek.

• Yeni eklenen son model Intel Xeon işlemci ve kurumsal donanımlarla birlikte web hosting kapasitesi Türkiye'nin en büyüğü olarak 100.000 web sitesinden 200.000 web sitesine çıkartıldı.

Diğer Teknik Özelliklerimiz :

• Litespeed Web Sunucu ve Wordpress LSCache modülleri ile 30 kata kadar daha hızlı wordpress sayfaları

• PHP 7.3 desteği ile bir önceki PHP 7.2 ye göre %15 daha hızlı PHP uygulama erişimi

• Her web sitesi için %100 RAM ve SSD Disk kaynak rezervasyonu. Size tanımlanan hosting kaynaklarını %100 kullanırsınız, web siteniz yavaşlamaz.

• Ücretsiz SSL veya Kurumsal SSL seçebilme imkanı

• Cloudlinux işletim sistemi ve CageFS modülleri ile veri güvenliği.

• Opsiyonel zaman makinesi hizmeti ile tüm wordpress siteleriniz için periyodik kurumsal yedekleme.

• Tamamen yedekli 4x10gbit fiber network omurgası. Her web hosting sunucusu için 2x10gbit fiber uçtan uca erişim.

Turhost'u neden tercih etmelisiniz

• 85000 den fazla web hosting müşterisinin tercih ettiği Türkiye'nin güvenilir ve lider Hosting Servis Sağlayıcısı

• Her web sitesi için %100 RAM ve SSD Disk kaynak rezervasyonu.Daima en yüksek İşlemci, RAM ve SSD Disk performans garantisi.

• Türkiye'nin en iyi veri merkezlerinden olan Türk ******* Gayrettepe Veri Merkezinde bulunan kapalı sistem odalarımız üzerinden güvenli ve kurumsal erişim

• Her zaman size güven veren ve yanınızda olan Turhost teknik destek ekibi.

• Ücretsiz wordpress web sitenizi taşıma destek hizmeti

• Ücretsiz web hosting paketiniz için opsiyonel IPV6 desteği

• 30 çalışanı ve gelişmiş sunucu altyapısı ile 12 yıllık Turhost kalitesi ve güvencesi

• Her zaman size güven veren ve yanınızda olan Turhost teknik destek ekibi.

• 85000+ aktif web hosting müşterisinin tercih ettiği Türkiye'nin güvenilir ve Lider Hosting Servis Sağlayıcısı

• Garanti Bankası ile olan anlaşmamız sayesinde internet şubesi, cep şubesi ve ATM üzerinden masrafsız ödeme imkanı

• Her zaman size güven veren ve yanınızda olan Turhost Teknik Destek Ekibi.

• Türkiye'den, Türkiye için çalışan yerli ve kayıtlı kurumsal firma.

Wordpress Hosting Hizmetimizin Ayrıntıları İçin Lütfen Tıklayınız

Sizlere güzel günler, çalışmalarınızda sonsuz başarılar diliyoruz,
Turhost.com
contentwriter emre29 Saffet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Alperenler Alperenler ReiS Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Temsilcisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 617
  • Beğeniler 181 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
Türkiye’nin en hızlı ve sınırsız Wordpress hosting paketlerini sahip olarak web siteniz hem ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin

hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin bu kelimeyi anlayamadım hocam
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

Turhost Turhost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Hosting, Sunucu, Domain
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 140 / 104
  • Ticaret 5, (%100)

Alperenler adlı üyeden alıntı

Türkiye’nin en hızlı ve sınırsız Wordpress hosting paketlerini sahip olarak web siteniz hem ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin

hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin bu kelimeyi anlayamadım hocam

Merhaba Alperenler

Web sitesi hızının seo ya etkileri ile alakalı aşağıdaki makaleyi okumanızı tavsiye ederiz:

https://moz.com/learn/seo/page-speed

İyi çalışmalar dileriz
harddepo Alperenler SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

ProDesigner ProDesigner Software Life Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 43 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun süredir çalıştığım kaliteli firma.Başarılarınızın devamını dilerim.İyi satışlar
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Turhost kullanıyorum ve gerçekten çok temiz sunucuya sahipler diyebilirim. Sunucu litespeed olması ayrı bir güzel çünkü WordPress ve LiteSpeed cache ile çok hızlı, stabil çalışıyor.

İyi çalışmalar diliyorum.
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Birkac ay once limitsiz paketlerinizden birini satin aldim. Bugune kadar ne yavaslik ne de kesinti yasamadim. İyi ki varsiniz :)
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

muhammetdkaya muhammetdkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 146 / 136
  • Ticaret 4, (%100)
kaç yıldır turhost ile çalışıyorum gerçekten çok kalite hizmet veriyorlar. Bana göre türkiye'de en iyi hosting şirketi.
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Zaten wordpress hosting olarak paketiniz vardı. Bu wordpress hosting paketinin diğer hosting paketlerinden farklı olmadığını da biliyorum. Bu donanımları artık diğer hosting paketlerinde kullanmıyor musunuz? Şimdi yeni bir şey mi oldu onu tam anlayamadım.

Zaten yıllardır Turhost kullanıyorum en alt pakette bile hız ile ilgili bir negatif durumla karşılaşmadım.
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Sunucularınız çok hızlı ve teknik desteğiniz gerçekten çok iyi.
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

Dogan694 Dogan694 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bende uzun süredir Turhost ile çalışıyorum. Çok kaliteli bir firma. Teknik destek ekibi mükemmel. Her türlü sorunumu en kısa sürede gideriyorlar. Başarılarınızın devamını dilerim
Turhost

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al