wmaraci reklam

Ücretsiz SSL Sertifikası | Limitsiz Site Barındırma Hakkı | NetworkSoft İnternet Hizmetleri |

5 Mesajlar 1.143 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NetworkSoft NetworkSoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Yazılım Bilgileri
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Kilit

wmaraci
reklam

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Limitsiz diye bir hosting yoktur. Hele ki 14 liraya hiç yoktur. Ben 165 lira veriyorum aylık cpanelle birlikte 100 GB disk alanı 1000 GB trafikli bir vds sunucu da barınıyor sitem. Lütfen insanları vay efendim limit yok vay efendim cpu derdi yok sınırsız kullanın vs gibi aldatmayın.

Madem öyle her şey limitsiz paketinizi alıyorum. Hatta ben 14 yerine size aylık 50 lira vereceğim ama video sitesi kuracağım videolar kendi sunucumda barınacak. Kabul ediyorsanız pm atın.

Bizim gibi kaşarlanmış insanlar bunlara düşmez ama webmasterlığa heves etmiş, yeni başlayan daha neyin ne olduğunu bilmeyen, harçlığından kesip site kuran kardeşlerimiz var yapmayın lütfen.

Ayrıca limitsiz hostingci abi an itibariyle https://www.networksoft.net/ sitenize de girilmiyor.

• Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Sitemiz, pek çok site gibi aktif firewall yüzünden anlık kesinti yaşadı ve eğer kontrol ederseniz siteye ulaşılabildiğini görürsünüz! https://www.networksoft.net/
Hosting işini biraz bilen kişi zaten limitsiz diye bir şey olmadığını rakamla 99999 olarak limit girildiğini bilir ve bu durum müşteriye herhangi bir sıkıntı yaratmaz...Sitemizden paket alan müşterilerimiz şikayet etmiyor da firmamızdan hiç hizmet almayan birisi mi bu şekilde bir söylemle firmamızı ve hizmetlerimizi itham ediyor! Fiyatlarımız hakkındaki söylemlerinize gelirsek eğer, veridyen gibi isim yapmış önemli şirketlerin de fiyatlarına bakarsanız fiyatlarımızın neden bu şekilde olduğunu sanırım daha iyi anlarsınız! Eğer gerçekten hizmetimiz hakkında fikir yürütmek istiyorsanız gelin siz de bir paket alın ve Cpu ve limit engeline takılıyor mu siz de görün, deneyin!
Görmeden, almadan, denemeden bu şekilde çirkin bir ithamla bir firmayı lekelemeye çalışmak insanlığa yakışmayan bir davranış şeklidir. Ama günümüzde internet sayesinde insanlar istediklerini söyleyebilme hakkına sahip olduklarını sanıyorlar. Biz, tüm müşterilerimizin fikirlerine, önerilerine ve hatta eleştirilerine açığız. Ancak objektif, iyi niyetli ve saygılı olmak şartıyla...İyi niyetli olmayan ve çamur atmak isteyen kişileri de kendi fikirleri ile baş başa bırakır, biz her zaman ki gibi en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelen gayreti göstermeye devam ederiz.

Çünkü biliyoruz ki ; "Kötü düşünceler ancak sahibine zarar verir."

CyberPatientSoft CyberPatientSoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sunucu optimizasyonu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşın dediğine katılıyorum yanlış anlamayın ama hocam sitenize bile girmiyor ayrıca sizi botnet ddos saldırısı etkilemiyorsa neden cloudflare kullanıyorsunuz ve cloudflare error 521 hatası vermekte

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

İstediginiz soze katilma hakkiniz bulunuyor.O kisiye katiliyorum demenizin ustunden tam 1 hafta gecti,sitemiz acikkende yorum yapmanizi isterdik :) ilk olarak on yarginizdan kurtulun neyin ne oldugunu anlayin daha sonra "hocam siteniz bile girmiyor" seklinde yorumu bize belirtin.bizim kendi sitemiz (musteri siteleri haric) yeni sunucumuza aktariliyor o yuzden kesinti yasaniyor kendi sitemizde.Herhangi bir saldiri aldigimizda yok 2 gunluk bir sure icin cloudflare kullaniyorduk bugun sunucu tasina isleminden sonra cloudflare sitemiz icin devredisi kalicaktir zaten.Bizi takip etmeye devam edin :)

NOT:Sitemizin tasima islemi sona erdi,sitemiz aktif.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al