wmaraci reklam

Veridyen'den yeni yıl kampanyası - sepette %33 indirim!

3 Mesajlar 617 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Veridyen Veridyen www.veridyen.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ISP
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 136 / 174
  • Ticaret 11, (%100)

Merhabalar,

Öncelikle Veridyen olarak yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederiz.

Yeni yıla girerken firmamız ile henüz tanışmamış kişi ve kurumların, mevcutta hizmeti olanlarında yararlanabileceği kampanya yapmak istedik.

Tüm web hosting, bayi hosting, kurumsal hosting hizmetlerinde SADECE 1 YILLIK ALIM VE YENİLEMELERDE GEÇERLİ sepette %33 indirim uygulanmaktadır.

İndirimden yararlanabilmeniz için kullanmanız gereken indirim kodu: 2019KAMPANYA

İndirimli yenileme yapmak isteyen müşterilerimiz satış departmanına destek bileti açması gerekmektedir.

*** Kampanya sadece 1 yıllık yeni alım ve yenilemede geçerlidir. 1 yıl altında yada üstündeki periyotlarda geçerli değildir.

*** Kampanya 01.01.2019 saat 23:59'a kadar geçerlidir.Bu süre sonrasında kampanya talepleri olumsuz olarak yanıtlanacaktır.

*** Kampanya bir hizmet için 1 kez geçerlidir.

*** Kampanya için belirli hedef ve planlamalar çerçevesinde yapıldığından, kampanyalı yeni sipariş ve yenilemelerde geri iade bulunmamaktadır.

*** Web sitemizdeki hizmet sözleşmesi ve genel kullanım koşulları geçerlidir.Dikkatle okumanızı önemle rica ederiz.

*** Firmamız kampanyayı erken sonlandırma yada süre uzatma hakkını saklı tutmaktadır.

Ünvan: Veridyen Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: Kazım Dirik Mah. Sanayi Cad. No:32 Myvia 414 Sitesi. B Blok. Daire:510 Bornova İzmir

Telefon: 0850 885 22 22 (09:00 - 18:00 saatleri arasında aktiftir.)

E-mail: info@veridyen.com

wmaraci
reklam

fRee fRee Be fRee Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 44 / 24
  • Ticaret 3, (%100)
Az önce sipariş geçtim, beklediğim bi kampanyaydı. Çok merak ettiğim bir firmaydı olumlu yorumlarını çok duymuştum iki taraf için inşAllah hayırlı olur.

ali159 ali159 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 95 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
MErhaba zamanı geçmiş biliyorum sizi de rahatsız ediyorum ama yakın bir zamanda yeni bir kampanya gelecek mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al