wmaraci reklam

Domain ve Hosting en uygun fiyata nereden alabilirim?

4 Mesajlar 805 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Magma Magma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, arkadaşlar uzun zaman oldu web ve blog tarzı sitelerim vardı. kapattım şuan yeniden ufak ufak bişeylerle uğraşmak istiyorum ama domain fiyatları uçmuş malum tecrübesi olan arkadaşlar sağlam ve uygun fiyata kaliteli hizmet alıcam bir firma arıyorum domain + hosting alıcam lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

wmaraci
reklam

magaramitosu magaramitosu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 18 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merhabalar;
godaddy.com, natro.com, isimtescil.com domain için inceleyebilirsiniz.Özellikle godaddy.com'da kampanya var.İlk sene için fiyat uygun oluyor. Yanlız gözardı etmemen gereken bir konu var. İlk tescil rakamlarına aldanma. Firmalar kampanya yapıyor ucuz diye alırsın seneye yenilemede yüksek fiyatlar çıkabilir.Taşımak zorunda kalırsın.Gerçi en doğrusu sağlam firmalar arasında sürekli taşıyarak kar etmek. Tabi edeceğiniz kar vereceğiniz uğraşa değermi onu tam bilemedim. Hosting konusuna gelecek olursak ben http://guzel.net.tr'den yeni hizmet aldım. Güzel hosting iyidir. Problem yaşamazsınız, yaşasanızda hızlı çözülür. 24 saat teknik personelleri var. Ben şuan güzel hostingle çalışıyorum.Alternatifler bulabilirsiniz.Nacizane tavsiyem bilindik firmalardan şaşmamak özellikle yeni başlıyacak arkadaşlar için. Gerçi sizin geçmiş tecrübeniz varmış ama yinede ben biraz bildikten şaşmamak gerekir derim.Çünkü sitenizin barınma alanı herşeyiniz olacak.Risk almamak gerekir derim.Birde güzel hosting'de sanırım bayram kampanyası vardı ne zamana kadardı bilmiyorum. Herşey gönlünüzce olsun. Sektöre tekrardan hoşgeldiniz. Mutlulukla kalın. :)
Magma

kişi bu mesajı beğendi.

Magma Magma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim domain hizmetini isimtescil, hosting hizmetini güzel hosting'den alıcam tekrar teşekkürler...
AYJANS magaramitosu

kişi bu mesajı beğendi.

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
https://www.123-reg.co.uk/
Domain için yabancı ama sağlam firma.
.com 1£

İlgihost.com
Yıllık 5 TL'ye orta düzey hosting veriyor.İlk etapta işinizi görür.
Magma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al