wmaraci reklam

Pop3 Mail Yandex'e Düşmüyor (Ücretli Destek)

6 Mesajlar 1.039 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aldentyrell aldentyrell WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

info@domain.com mailim var. Mailleri yandex üzerinden kontrol ediyordum. Hosting şirketi değişti ve şuan mailler Yandex'e düşmüyor. Ücreti mukabilinde bunu çözecek arkadaş arıyorum. Durum biraz acil.

wmaraci
reklam

intlenov intlenov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün ben de Windows 10 Postaya kurarken sorun yaşamıştım aslında biraz benim kendi sorunumdandı ben gelen ve giden sunucuyu yazarken mail.alanadı.com yerine mail@alanadi.com yazmıştım bu yüzden bağlanamamıştı bununla ilgili olarak önerim sizlere şunları kontrol etmeniz belki bir faydası olur

*Posta adresini kontrol edin
*Gelen ve Giden posta sunucularını doğru yazdığınızı kontrol edin (benim yaşadığım sorun )
*Şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun
*Port adreslerinizi doğru girdiğinizden emin olun ( bu hosting firmasına göre farklılık gösterebilir diye biliyorum ) bu yüzden hosting firmanızdan da bakabiliyorsanız port numarasına bakarak kontrol etmenizi öneriyorum

---
Ben kendi yaşadığım sorundan ve önerilerimden bahsettim umarım sorununuzu en kısa zamanda çözebilirsiniz. İyi Çalışmalar

teorem23 teorem23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam eski sunucuda çalışıyordu ise sunucu ile alakalıdır. İrtibata geçin düzeltsinler. Benim de mailler outloka gelmiyordu sunucu firması ile konuştum hallettiler

tugaydurukan tugaydurukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotografci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
yeni sunucunuzda mx ayarlari yandex bilgileriyle degistirilecek sanirim. sunucu sahibiyle iletisime gecin onlar yardimci olur. yada kendinizde yapabilirsiniz youtube arastirin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Sunucunuzda Mx kayıtlarında sadece yandexin Mx kaydı kalsın, diğerlerini silin. Eğer bunu yaptı iseniz host şirketinize ticket açın, problem o taraftansa hallederler. Bazen SMTP veya fsockopen() ' a filan izin vermek gerekli oluyor server kanadında....

medyahost medyahost Medyahost İnternet Hiz.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek web hosting
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
cpanel kullanıyor iseniz eğer cpanel üzerinden mail yönlendirmeyi deneyin gelen mail 10 15 dk içinde yandex hesabınıza direk düşecektir yapamaz iseniz iletişim sağlayın yardımcı olalım sizlere

Medyahost İnternet Hizmetleri satis@medyahost.com.tr Web Adresimiz : https://medyahost.com.tr  
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al