wmaraci reklam

Seo Hosting İçin Firma Önerisi.?

13 Mesajlar 1.440 Okunma
wmaraci reklam

markareklam markareklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Slmlar seo hosting için iyi bir firma önerebilecek varmı. Tabii birazda fiyat bakımından uygun olmalı çok uçuk fiyatlar var. Kendi işletmeme ait bir sitem var ve aklımdan geçen 3 adet site daha yapmak ve linkwheel oluşturmak tabi seo hosting vasıtası ile. Hem forumda biraz inceledim hemde google'de inceleme yaptım fakat aklım iyicene karıştı zaten çok fazla bir bilgi sahibi değilim seo hosting konusunda. Akwebhosting, anındahosting, netdirekt gibi bir çok büyük küçük seo hosting firması var fakat hizmeti aldıktan 1 ay sonra firma kapanırsa birde o var tabi çekincem ondan vede tabiki serverin hızlı olması.

www.izmirdetabelareklam.com
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
En iyisi bir vps ve 3 adet ip adresi almak olacaktır diye düşünüyorum. Nginx ile desteklersiniz yada oLS&CyberPanel ile desteklersiniz, hız açısından sorun yaşamazsınız. Eskisi gibi IP Classların önemi yok seo açısından. Tek bir ip ile de yayım yapabilirsiniz aslında. Tabi linkwheel oluşturacaksanız farklı ip adresleriyle daha güzel olur. VPS ve ip adresleri almak temiz bir seçenek gibi görünüyor.

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Buraya bir bakın derim en iyisi bir vps sanırım bütçenizi aşmayan paketler bulabilirsiniz. Gerçekten ilgili bir firma kendileri.

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
:)) o kadar teknik detaylarla uğraşmamak için seo hosting düşünüyorum zaten. sonuçta kendi işletme siteme linkwheel yapıcam. VPS en iyisi ama ince ayarları ile uğraşmak sıkıntı daha wordpress'i tam çözemedik (yok iç-dış seo'su yok bilmem nesi) Alakanıza teşekkürler.

Escalous adlı üyeden alıntı

En iyisi bir vps ve 3 adet ip adresi almak olacaktır diye düşünüyorum. Nginx ile desteklersiniz yada oLS&CyberPanel ile desteklersiniz, hız açısından sorun yaşamazsınız. Eskisi gibi IP Classların önemi yok seo açısından. Tek bir ip ile de yayım yapabilirsiniz aslında. Tabi linkwheel oluşturacaksanız farklı ip adresleriyle daha güzel olur. VPS ve ip adresleri almak temiz bir seçenek gibi görünüyor.

wmaraci

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

emincan038 adlı üyeden alıntı

Buraya bir bakın derim en iyisi bir vps sanırım bütçenizi aşmayan paketler bulabilirsiniz. Gerçekten ilgili bir firma kendileri.

Sanırım bu firma yeni açılmış çünkü daha önce hiç duymadım ama fiyatları ve özellikleri gayet iyi görünüyor fakat hız, teknik destek vesaire gibi özellikleride önemli yeni açılmış bir firma olduğu için biraz çekiniyor insan. Teşekkürler inceliycem ama yine'de tercihim Seo hostingden yana.

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Bugün bir vds sunucu aldım ve ilgi alakalari yönünden gerçekten tebrik ederim. Mesai saati hafta sonu demeden tüm sorularimi ve alakali tüm işlemleri sorunsuz gerçekleştirdiler. Hostidex bu konuda gerekli desteği sağlayacaktır.
Hostidex

kişi bu mesajı beğendi.

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

markareklam adlı üyeden alıntı

:)) o kadar teknik detaylarla uğraşmamak için seo hosting düşünüyorum zaten. sonuçta kendi işletme siteme linkwheel yapıcam. VPS en iyisi ama ince ayarları ile uğraşmak sıkıntı daha wordpress'i tam çözemedik (yok iç-dış seo'su yok bilmem nesi) Alakanıza teşekkürler.

Hocam her site için iç seo-dış seo olayı geçerlidir. wordpress e özgü birşey değil bu. kalkıp bir forum siteside kursanız bunada dış seo, iç seo yapabilirsiniz.

Aslında seo hosting daha fazla paraya aynı sistemi okutmak adına uydurulmuş birşey gibi geliyor bana.

Bir server ne yapılarak seo uyumlu yapılabilir ki ? (Normal bir hostingden farklı olarak?)

Hız konusuna gelirsek.. bir hizmet alıyorsunuz ve hızlı olmalı zaten. Günümüzde halen türkiyede baktığımızda bir sunucuda çok fazla site yer alıyor (örneğin 1000 kadar) buda ister istemez hız olarak etkiliyebiliyor. Bir hosting firmasının yeni teknolojileri kullanması gerekli. Seo hosting adı altında daha güçlü özellikler kullanmaması gerekli.

Güzel hosting ve veridyen i önerebilirim. Bu iki hosting firmasıda yeni nesil teknolojileri ve en son yazılımları kullanmakta. Bir hosting için gerekli olan tüm özellikleri barındırıyorlar. (Litespeed,cloudlinux,ssd,php selector,cpanel gibi)

Tavsiyem veridyen olabilir. Eğer çok fonksiyonel bir siteniz yoksa, klasik bir blog sitesi olacaksa, %20-25 cpu tanıyor diye hatırlıyorum. Yeterli olacaktır. Bu şekilde normal bir hosting ve ek ip adresi satın alarak işinizi görebilirsiniz diye düşünüyorum. Çok daha karlı çıkarsınız.

Hostidex Hostidex Innovative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 139 / 138
  • Ticaret 15, (%100)
Öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederiz emincan038

Merhabalar markareklam

Öncelikle bizleri tanımanız ve çekingenliğinizi ortadan kaldırmak adına sizlerle bir ön görüşme sağlamak isteriz. Konumunuzun İzmir olarak seçilmiş olduğunu görüntülüyorum. Dilerseniz mesai saatlerimiz içerisinde Üçyoldaki ofisimizi ziyaret ederek yüz yüze de görüşme sağlayabilirsiniz.

Sisteminizi oturttuktan sonra sanal sunucu üzerinde herhangi bir problem yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Yine de Seo hosting tercihini düşünürseniz, çözümlerimiz arasında bulunmuyor ama seo hosting yerine normal hosting hizmeti yanında Ek IP tanımlayarak çözüm sunmak isteriz.

İyi çalışmalar, hayırlı geceler dileriz.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

nigne2011 nigne2011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 112 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Godaddy wordpress hosting, ultimate aylık 400 k ve seo uyumlu aylık 50 tl, normalde godaddyde fiyat çok yüksekti ama şu an uygun gibi.

https://www.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting

• Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Seo hostingden kastım zaten özel İP vermiş olması,, şu anki sitem zaten güzel hostingde oldukça memnunum hızından ve teknik desteklerinden fakat güzel hostingin özel İP hizmeti yok. Godaddy ye hiç bulaşmak istemem amerikan firması çünki :))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al