WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Hosting (https://wmaraci.com/forum/hosting.html)
-   -   Yabancı Lokasyonlu Host firması öneri. (https://wmaraci.com/forum/hosting/yabanci-lokasyonlu-host-firmasi-oneri-566108.html)

Demiurge 02 Nisan 2019 19:28

Yabancı Lokasyonlu Host firması öneri.

Merhaba arkadaşlar. Yabancı lokasyon sağlayan, kesintilerin yaşanmadığı bir hosting firması önerir misiniz?

nigne2011 02 Nisan 2019 19:36

analitikten sitenizin 30 günlük trafik gönderen ülkeleri koyarsanız daha sağlıklı olur, yine de namecheap diyebilirim.

Demiurge 02 Nisan 2019 19:41

Güzel hosting falan yabancı lokasyon sunuyor. Ne diyorsunuz siz? Bazıları kesintiler olabiliyor diyorlarda.

Teknosos 03 Nisan 2019 00:24

Merhaba
Almanya lokasyon olarak yardimci olabiliriz.
Teknosos.com.tr
Demiurge

ASametYildirim 03 Nisan 2019 00:53

Alıntı:

Demiurge Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3222147)
Güzel hosting falan yabancı lokasyon sunuyor. Ne diyorsunuz siz? Bazıları kesintiler olabiliyor diyorlarda.

Uzun bir dönem Güzel Hosting Fransa lokasyonlu sunucuda hizmet aldım. En ufak bir sorun yaşamadım. Şiddetle tavsiye ederim. :)

basich 03 Nisan 2019 05:36

Hostia.ru veya godaddy. Hocam. Bir kaç yıldır hostia kullanıyorum kesinti hiç görmedim aksine çok hızlılar. Üstelik hosting aldıktan sonra 7 lokasyondan birisini seçebilirsin. İstediğin zaman lokasyonu değişmende mümkün hemde tam otomatik.. türkiye için güzel hız veriyor. Gtmetrix testlerinde ise wordpress ayni site ayni tema ayni konular, resimler güzelnet de aldığım hızdan çok daha fazlasını alıyorum. Tercih sizin. :D guvenmiyorsanizda godaddy veya namecheap olabilir.

JoshgunPRO 03 Nisan 2019 06:37

Alıntı:

basich Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3222497)
Hostia.ru veya godaddy. Hocam. Bir kaç yıldır hostia kullanıyorum kesinti hiç görmedim aksine çok hızlılar. Üstelik hosting aldıktan sonra 7 lokasyondan birisini seçebilirsin. İstediğin zaman lokasyonu değişmende mümkün hemde tam otomatik.. türkiye için güzel hız veriyor. Gtmetrix testlerinde ise wordpress ayni site ayni tema ayni konular, resimler güzelnet de aldığım hızdan çok daha fazlasını alıyorum. Tercih sizin. guvenmiyorsanizda godaddy veya namecheap olabilir.

Kesinlikle katılıyorum. Hostia ile yaklaşık 2 yıldan fazla çalışmışlığım var. Ayrıca, Rusya, Ukrayna ve Gürcistan'da oldukça ünlü, kendini kanıtlamış hosting sağlayıcısıdır. Yurtdışı müşterilerimin bazı sitelerini orada barındırmaktayım.

Demiurge 03 Nisan 2019 09:21

Alıntı:

basich Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3222497)
Hostia.ru veya godaddy. Hocam. Bir kaç yıldır hostia kullanıyorum kesinti hiç görmedim aksine çok hızlılar. Üstelik hosting aldıktan sonra 7 lokasyondan birisini seçebilirsin. İstediğin zaman lokasyonu değişmende mümkün hemde tam otomatik.. türkiye için güzel hız veriyor. Gtmetrix testlerinde ise wordpress ayni site ayni tema ayni konular, resimler güzelnet de aldığım hızdan çok daha fazlasını alıyorum. Tercih sizin. :D guvenmiyorsanizda godaddy veya namecheap olabilir.

Abiiii, bide Rusça mı öğrenecez :D İşin şakası bir yana teşekkürler. bakıcam

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 17:10.