wmaraci reklam

Yeni bir hosting firmasına güvenmek?

30 Mesajlar 2.817 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Önceden küçük bir hosting firmasına güvenip de hüsrana uğramak gibi bir olay yaşamadım. Daha doğrusu önceden küçük firmalarla çalışmadım. Hatta biraz daha doğrusunu söylemek gerekirse sitelerimi ya bloggerda barındırdım ya da ücretsiz hostlarda :D önceden kebirhost, isimtesciil gibi firmalarla çalıştım ancak faaliyet alanları henüz webmaster forumlarından ileriye gitmeyen bir hosting firmasına neden güvenip hem 200-300 tl gibi bi para verip hem de birkaç sitemi onlara emanet etmeliyim bilmiyorum. limited şirketi olmaları ya da fatura kesmeleri bana güvence olmalı mıdır?

.
wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Bende küçük şirketlerden hiç satın alım yapmadım, 6 yıldır isimtescil'i kullanıyorum. Kapanacak dendiğinde hosting arayışına girdim, sonra baktımki adamlar isimtescil kapanıyor diye hosting domain vps, ne ararsan kampanya yaptılar isimtescil müşterilerini kapmak için. Buda isimtescil'e olan güvenimi arttırdı. Diğer firmaların logosu özgün değil, arayüzü hazır, panelleri yine çok kullanışsız felan derken isimtescil'in herşeyiyle kendine has oluşu isimtescil'i seçmek için yeterince iyi bir sebep. İsimtescil olmaz dersende ihs'yi önerebilirim.
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
AhmetCakmak34 ikisinin de fiyatları yüksek geliyor bana. öğrenci bütçesine uygun bir reseller arıyorum. aslında açık konuşmam gerekirse şu anda sözünü ettiğim firma veridyen. 150 tlye bronz reseller paketini 1 yıllık almak istiyorum. güvenmem için sebepleri direk müşteri temsilcisine sordum. işte limited şirketiyiz fatura kesiyoruz falan dediler. bunlar bir güvence midir merak ediyorum.

.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Müşteri hizmetlerinin dediğine bakma, internette araştır. Kimler kurmuş vs. iyice bak ona göre seçimini yap. Yoksa sıkıntı yaşarsın boş yere. İsmini ilk kez forum reklamlarında görmüştüm birde şimdi senden duydum. Eğer varsa sözlüklerde, şikayet forumlarından vs. yorumlarına baksan iyi olur. Yoksa fatura kesmeyi felan bütün firmalar yapıyor. Yapmazsan zaten devlet çok büyük miktarda ceza kesiyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Egerki kazancli bir projeniz varsa en guzeli buyuk host satan sirketlerle calisin derim. Egerki eglence amacli deneme siteleri ise kucuk host satan sirketlerle calisabilirsiniz. Bir site kurmadan once onemli olan ilk konu host sirketinin iyi olmasidir.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
AhmetCakmak34 şirket zaten yeniymiş. ticaret sicil gazetesinden ünvan sorgulama yaptım

VERİDYEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

diye bir kayıt buldum.

bir de tpe'den marka sorgulaması yaptım markalarının da tescilli olduğunu gördüm. ben de firmayı forum reklamlarından tanıdım zaten. özel mesaj göndererek ys belgesi numaralarını istedim. başvurularının onaylandığını ancak tib btk'ya devredildiğinden numaranın henüz belli olmadığı söyleyip birkaç ekran görüntüsü ile dediklerini pekiştirdiler sözde ama bilemiyorum.

flatcast hocam resellerda kendi kişisel bloğum, diğer blog sitelerim ve müşterilerimin kurumsal sitelerini barındıracağım yalnızca. zaten büyük bir projem olsa sunucu kiralarım yani resellerla uğraşmaya değmez.

.

CaylakWM CaylakWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 33 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
bilişim hosttan bahsediyorsunuz sanırım banlanmış forumda burda tanımıştım daha teması falan bile yoktu aylık ücretsiz host dağıtıyordu buralarda

https://ilgincenteresan.blogspot.com.tr/

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
ÇaylakWM ondan bahsetmiyodum ama banlanmış mı o hahaha :D :D

.

CaylakWM CaylakWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 33 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
bu sana bir örnek olabilir ama :D ben olsam güvenmem marka haline gelmiş firmalar varken

https://ilgincenteresan.blogspot.com.tr/

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
ÇaylakWM bu şekilde düşününce de marka haline gelmiş, üste çıkmış firmalar daha çok kazanıyor ve yeni firmalar ne kadar iyi olursa olsun o seviyeye çıkamıyorlar.

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al