wmaraci reklam

Hazır HTML Kodları İle Site Yapımı #2

4 Mesajlar 1.877 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ben Uğur KILCI, hazır HTML kodları ile site yapımı isimli videomda HTML CSS kullanarak minimal havalı web sitesi tasarlıyorum. HTML ve CSS web siteleri tasarlamak ve oluşturmak konusunda ufuk açıcı kaynaklar paylaşıyorum. Diğer web tasarım dersleri (HTML dersleri/CSS dersleri) için kanalı karıştırabilirsiniz. İyi seyirler.

NOT: Kullandığım kayıt programı OBS internet sitesinde video görünce inanılmaz derece kaydı kastırıyor. Benlik bir sorun değil. OBS'nin suçu. Çözümünü bilen yorum yapsın.
NOT 2: Kayıtdayken video açarsam kasıyor. Hızlı bilgisayarla alakası yok. İkisi farklı şeyler. ':)

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4
wmaraci
reklam

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Merhaba, öncelikle emeğine sağlık. Bir şeyler yapmaya çalışmışsın. Eleştirilere açıksındır diye umut ediyorum.

Bence her şeyden önce anlattığın konu hakkında yeterli bir bilgi birikimine sahip olmanı öneririm. Ne anlattığının farkında olman lazım.

İkinci bir konu da bir şeyler satmaya çalışmak için çook erken diye düşünüyorum. Mesela bu ve bunun gibi binlercesi ücretsiz:

LYRKpWe

NWRqoyL

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
çok güzel youtuber olursun ses tonun harika, ama web tasarım ile değil yok olmaz gerçekten. Bildiklerinin 100 katını biliyorum belki ama youtube da bu işi profesyonelce yapan o kadar değerli kıymetli insanlar var ki ar ederim ben bildiklerimi paylaşmaya. Zaten bu işi zirvede yapan iki üç isim var ayıp olur onlara. Geecekten işinin ehilleri, gel sen başka konuda video çek. Bu kısmı sende düşünmelisin.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

cgrclk adlı üyeden alıntı

Merhaba, öncelikle emeğine sağlık. Bir şeyler yapmaya çalışmışsın. Eleştirilere açıksındır diye umut ediyorum.

Bence her şeyden önce anlattığın konu hakkında yeterli bir bilgi birikimine sahip olmanı öneririm. Ne anlattığının farkında olman lazım.

İkinci bir konu da bir şeyler satmaya çalışmak için çook erken diye düşünüyorum. Mesela bu ve bunun gibi binlercesi ücretsiz:

LYRKpWe
Öncelikle çok haklısın. Bir şeyler satmak için çook erken olduğunu hep bildim ama yine yaptım. Kitlenin önemini biliyordum ama her seferinde şansımı deniyordum. Bu arada bazı çalışmaları bu şekilde sattım. Satınca gaza gelip böyle kalitesiz içerikler ürettim. Sonra zorunluluk altında hissedip videolara ara verdim. Daha doğrusu YouTube'yi bıraktım. Üzerinden aylar geçtikten sonra biri kanala 2. seviyeden Katıl üyeliği aldı. Video çekmediğim anda almıştı ve bu bana tekrar ışık oldu. Bir şeyler satmak yerine katılma çağrısı yapmanın daha mantıklı olduğunu anladım. Ayriyeten katıl dışında ekstra toplara girmeyeceğim. Dediğin gibi henüz çook erken. :)
NWRqoyL

Okan_IŞIK adlı üyeden alıntı

çok güzel youtuber olursun ses tonun harika, ama web tasarım ile değil yok olmaz gerçekten. Bildiklerinin 100 katını biliyorum belki ama youtube da bu işi profesyonelce yapan o kadar değerli kıymetli insanlar var ki ar ederim ben bildiklerimi paylaşmaya. Zaten bu işi zirvede yapan iki üç isim var ayıp olur onlara. Geecekten işinin ehilleri, gel sen başka konuda video çek. Bu kısmı sende düşünmelisin.

Bu yorumun beni çok motive etti. Teşekkür ederim. :) Öte yandan web tasarım videosu çekmemin ana sebebi en çok inanılmaz basit anlatımlı videoların izlenmesi. Millet öğrenmek istemiyor, millet öğrendiğini zannetmek istiyor. Ciddili videoların az izlenmiş ama böyle üstünkörü videolar çok izlenmiş. Haliyle ışık nereden geliyorsa oraya bakıyorum. :)

Bu arada ikiniz için söylüyorum videolara farklı bir formatla/konseptle devam ediyorum. Her gün olmasa da sık sık video paylaşıyorum. Paylaşacağım inşallah diyelim. Kesin konuşunca olmuyor. :D Hep bir sıkıntı çıkıyor canım. :D
Okanisik

kişi bu mesajı beğendi.

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al