wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

Goldensmm Goldensmm ORGANİK İŞLEM MERKEZİ Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

[SIZE=6][SIZE=6][SIZE=5]ÇILDIRDIK![/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=#B8312F]1K BAYAN ERKEK KARIŞIK TAKİPÇİ 21TL[/COLOR]
[COLOR=#B8312F]1K BAYAN TAKİPÇİ 35TL[/COLOR]
[COLOR=#B8312F]%0 KOMİSYON ONLİNE ÖDEME[/COLOR]
[COLOR=#41A85F]www.GoldenSMM.com[/COLOR]

[CENTER]*** REFERANSLARIMIZ - İNŞALLAH WMARACINDA DAHA FAZLASINI GÖRMEK DİLEĞİ İLE.

Yeniceri adlı üyeden alıntı

Birkaç gün önce ben de takipçi almıştım. Yoğunluktan anca yazma fırsatı buldum. Söz verdiği gibi takipçiler fazlasıyla geldi. Yaklaşık %95 civarı kadın takipçi geliyor. Müthiş bir oran bu. Gelen takipçilerden bazıları paylaşımlara beğeni bile yapıyor. Takipçi gönderimi biteli 2 güne yakın oluyor ama taş çatlasın 50-60 takipçi takibi bıraktı. Ben çok memnun kaldım kendi adıma. Hayırlı işler.

talebetube adlı üyeden alıntı

Bayan takipçi alımı yapıldı .

Şimdi arkadaşlar genel deneyimi anlatıyorum .

Sayfam çok zor takipçi kasılan organik anlamında gerçek aktif kullanılan hesaplar çok zor takip eder etse de geri bırakır . Fal sayfası çünkü .

Arkadaş çalışmalara başladı her gelen takipçi neredeyse tek tek kontrol ettim .

Birincisi hiç biri çekiliş için açılmış hesaplar değil
İkincisi gelen 1000 takipçinin en az benim sayfam için diyorum %5 potansiyel musteri anlık satış yani .
%45 ise bilgi amaçlı soru soran müşteri
Geri kalan %50 kısım da sonra dan müşteri olmaya müsait .

Bu takipçileri kimler almalıdır .

#Ticari amaçlı sayfaları olanlar kesinlikle almalıdır .
#Sifirdan komedi video söz sayfaları yapanlar kesinlikle almalıdır .
#Bireysel olarak fenomen olmak isteyenler almalı neden her gönderiniz hem etkileşim alır hemde düzenli şekilde tanınmış olursunuz .

Kimler almamalı ;

Sayfalarında bot olan arkadaşlar
Spam yapmaya alışmış kişiler .

Evet gönderim süresi size göre uzun neden başkaları daha hızlı kasıyor ama bilinen yanlış baskalarin gönderdiği hesap Bizim bot oluşturduğumuz hesaplar gibi nasıl mı şu şekilde .

Kişi sadece çekilişler için açmış 5 hesap her birinden 3k 4k kişi takip etmiş ama aktif değil sadece çekilişler de kullanıyor .yani herkes kendi bot hesabını oluşturmuş aracılar kendileri çekiliş yapıp diğer insanlar kendi botlarını yüklüyor .

Uzun lafın kısası fiyata bakma arkadaş işinin hakkını kat kat fazlasıyla verdi gelen takipçi halen devam ediyor erkek bayan oranı soran olur ise eğer ki

1000 kişide ortalama 80 ila 150 erkek geliyor .
Geri kalan hepsi bayan .

omertutasi adlı üyeden alıntı

Toplamda 2 farklı sayfa için 10-15k sipariş ettik, bi sayfa tamamlandı diğerini bekliyoruz halen tıkır tıkır geliyor Teşekkür ediyorum

aristotlee adlı üyeden alıntı

2.5 K için anlaşma yapıldı samimi ve işinin hakkını yapan bir arkadaş.
İlk defa bu kadar gerçek bayan takipçiyi bir arada görmemiştim açıkçası.
Tekrar çalışacağımıza eminim. İyi çalışmalar dilerim.

iortac adlı üyeden alıntı

arkadaştan takipçi alındı, pırlanta gibi adamdır.

Feelix adlı üyeden alıntı

Gayet ilgili ve hızlı arkadaş 2. kez satın alıyorum. Gönderdiği kullanıcılar kaliteli ve çoğunlukla gerçek kişiler. 1 K takipçiye panelden 20-25 TL ye atıp çöp etmeyin derim.

SwitchBlacK adlı üyeden alıntı

10k paketten sipariş verdim gerçekten bukadarını beklemiyordum. şimdi 30k paketten tekrar sipariş oluşturdum. uzun süre çalışacağız galiba

ServanCan adlı üyeden alıntı

2 kere bayan takipçi paketi aldım sorunsuz geldi. teşekkürler

By_GRaYWoLF adlı üyeden alıntı

Bayan takipçi satın alındı. Takipçiler fazlasıyla geldiler, hızlı ve sorunsuz bir çalışmaydı. Hesaplar gerçek çalışacak arkadaşlara tavsiye ederim. İyi çalışmalar

sanalrisk adlı üyeden alıntı

Sipariş verildi, kaliteli takipçi geliyor.

Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş teşekkürler.

Sipariş verildi, kaliteli takipçi geliyor.

Çok ilgili ve güvenilir bir arkadaş teşekkürler.

azzuri adlı üyeden alıntı

5k satın alındı. arkadaş çok ilgili tavsiye ederim.

Mehmetmasa adlı üyeden alıntı

İki hesap için 1000 'er adet çalışma yaptırıldı. Dediği gibi takipçiler %90 bayan ağırlıklıydı. Tamamlanır dediği sürede tamamlandı, tavsiye ederim.

now adlı üyeden alıntı

10 K sipariş verildi.

TrankyLe adlı üyeden alıntı

İşlem tamamlandı, sürece yayarak gelmesi güzel.

Teşekkürler.

ufk adlı üyeden alıntı

15K paket için ödeme yapıldı, teşekkürler.

maruchi adlı üyeden alıntı

İşini iyi yapan, güvenilir ve iletişimi iyi bir arkadaşımız. İşi hızlıca tamamladı. Herkese tavsiye ederim.

FurkanOdabasi adlı üyeden alıntı

12 Saat İçerisinde istediğim takipçi miktarının 2 katı kadar geldi eline sağlık kaliteli hizmet sunuyor arkadaşımız.

asimerdogan adlı üyeden alıntı

5 k takipçi aldım , takipçiler baya iyi erişimi gösterimi arttırdı sayfada , teşekkürler ��

RealFerman adlı üyeden alıntı

Çalışma fırsatı buldum ve çok memnun kaldım sayfam yeni olmasına rağmen güzel işlere imza attılar kendileri.Arkadaş ilgili ve alanında uzman herkese tavsiye ederim.

AtaOguz adlı üyeden alıntı

2k sipariş tamamlandı ilgili bir satıcı. Kitlesi de bahsettiği gibi kadınlara yönelik bir sayfanız var ise ideal.

Memento adlı üyeden alıntı

Kendileri ile çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim Kesinlikle tavsiye ederim.

vsaltuntas adlı üyeden alıntı

Bir sayfam için deneme amaçlı takipçi alındı. Diğer sayfalarımda da ilerleyen günlerde çalışmayı düşünüyorum. İrtibatta olduğumuz arkadaş oldukça ilgili ve elinden geldiğince her konuda yardımcı oluyor. Takipçiler "gerçek" - "aktif" kullanıcılardan ve yüzde 90 oranında bayan olarak geliyor. Teşekkürler, emeğinize sağlık.

talebetube adlı üyeden alıntı

Tekrardan sipariş için anlaştık bu sefer farklı bir sayfamız için anlaşma yapıldı . Umarım herkes gerçek takipçi kitlesini bilmiş olur .

Kendisine teşekkürler.

okank35 adlı üyeden alıntı

1k takipçi alındı, ilgili bir arkadaş

burakoksuz adlı üyeden alıntı

Minimum paketten deneme alındı. Dönüşler tahminimden çok daha iyi tavsiye ediyorum.

kantar adlı üyeden alıntı

5k lık bir paket alındı eline saglık bundan iyisi olmazdı herhalde. Tekrar teşekkürler.

By_GRaYWoLF adlı üyeden alıntı

Yine takipçi aldık. Takipçiler %95 oranında bayan ve gerçek takipçiler. İlgisinden ve iyi niyetinden dolayı teşekkür ediyorum kendisine

QUOTE=utq_;1076931919]3k takipci alindi hizli bir islemde sagolsun bir miktar fazladan yapti..[/QUOTE]

rotring38 adlı üyeden alıntı

Deneme Amaçlı 1000 li Paketten Alındı. Nasıl Bir Şey Olduğunu Gördüğümüzde 15 Binli Paketten 3 Adet Alınacak

10 K sipariş tamamlandı, gelen takipçiler kaliteli teşekkürler. Bol kazançlar dilerim.

mertaydin3558 adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı. Organik ve Aktif takipçiler geldi. Teşekkür ederim ��

Feelix adlı üyeden alıntı

Parça parça olmak üzere toplamda 100K'dan fazla sipariş verdim arkadaşa gayet ilgili ve hızlı çalışıyor.

istalya adlı üyeden alıntı

Takipçi çalışması için anlaşıldı, hem düzgün hesaplar hem de son derece kibar ilgili birisi

holiday adlı üyeden alıntı

15k paketten alınmıştır hayırlı olması dileği ile.

dogu000 adlı üyeden alıntı

1k deneme ceķimi aldim, 1 gun surmeden takipciler geldi sadece 50-60 kisi cikti diyebilirim. Gayet iyi bir rakam, ayrıca gelen kisilere urun satisida gerceklestirdim kaliteli guzel bir kitle cok basarili bir reklam calismasi tebrik ediyorum en kisa surede tekrar siparis verecegim. 😊😊

undeat_tr adlı üyeden alıntı

Arkadaşla test amaçlı 5k için anlaşmıştık sağolsun siparişi sorunsuz fazlasıyla teslim etti gelen takipcileri inceledim hepsi organik aktif takipciler boş hesaplar yok tekrar çalışmaya karar verdim. Kendisine 2.ci siparişi verdim kolay gelsin hayırlı işler.����

ercu145 adlı üyeden alıntı

Takipçi alındı, arkadaş sağolsun fazla fazla gönderdi.
Kitle çok güzel, ilk günden ürün almaya, sormaya başladılar.
Tavsiye ve teşekkür ederim.

Decaoz adlı üyeden alıntı

[/QUOTE Sevgili hocam mükemmel dürüst ve hakkaniyetli bir insan. 2 defa hizmet aldım fazlasıyla memnun kaldım. Çekilişle hesabımı kastı ve üzerine ekstra paylaşımlarımı beğendirerek hitimi arttırdı. Bununla da kalmadı, hesabım spama düştü takipçi nedensiz bir şekilde artmamasına rağmen ve ben boşver uğraşma hakkım helaldir dememe rağmen bırakmadı ve hesabım normale dönene kadar uğraştı. Ben *** da çok ticaret yaptım ama gerçekten ilk kez bir dost kazandım. Allah senden razı olsun kardeşim ne diyeyim ayağın taşa değmesin.
[/CENTER]

MOONMEDİA
wmaraci
reklam

alaattin4231 alaattin4231 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam referans bakiyesi alabilir miyim kullanıcı adım alaattin_

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al