WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Instagram Hizmetleri (https://wmaraci.com/forum/instagram-hizmetleri.html)
-   -   Bol referanslı , bol hediyeli(200 yorum) ! Freel4nce İnstagram Hizmetleri %100 Güven / Mutlu Müşteriler / Helal Kazanç | Max (https://wmaraci.com/forum/instagram-hizmetleri/bol-referansli-bol-hediyeli-200-yorum-freel4nce-instagram-hizmetleri-100-guven-mutlu-musteriler-helal-kazanc-max-457623.html)

Freelance 11 Eylül 2017 12:38

Bol referanslı , bol hediyeli(200 yorum) ! Freel4nce İnstagram Hizmetleri %100 Güven / Mutlu Müşteriler / Helal Kazanç | Max

Güncelleniyor ....

butikjazz 12 Eylül 2017 14:39

2 tane butik hesabımız için 40 K ve 5 K Otolike aldık ayrı ayrı, ödeme yaptıktan sonra dekontu yolladığım gibi 15 dk içerisinde tüm işlemler tamamlandı, satın alalı 1 saat oldu düşüşler olmadı, takipçi gönderimi de 3 K fazladan yolladı arkadaş, 1 K şık bir ödeme yaptık kendisine, ama hiç birşey o güler yüzlülüğü, temiz kalbi, işinin ehli ve en önemlisi anlık rapor veriyor
(istatistik)vermesinin yanında hiç bir şey . @freelance Teşekkürler hocam, desteklerin ve ayrıca ücretsiz seo içinde. Daha çok çalışacaz sizinle,
😇

Freelance 12 Eylül 2017 14:58

Alıntı:

butikjazz Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2617586)
2 tane butik hesabımız için 40 K ve 5 K Otolike aldık ayrı ayrı, ödeme yaptıktan sonra dekontu yolladığım gibi 15 dk içerisinde tüm işlemler tamamlandı, satın alalı 1 saat oldu düşüşler olmadı, takipçi gönderimi de 3 K fazladan yolladı arkadaş, 1 K şık bir ödeme yaptık kendisine, ama hiç birşey o güler yüzlülüğü, temiz kalbi, işinin ehli ve en önemlisi anlık rapor veriyor
(istatistik)vermesinin yanında hiç bir şey . @freelance Teşekkürler hocam, desteklerin ve ayrıca ücretsiz seo içinde. Daha çok çalışacaz sizinle,
😇

butikjazz

Ne demek ben teşekkür ederim 😊, şükürler olsun işimizi helal olan yoldan yapıyoruz , iyi dilekleriniz içinde çok çok teşekkür ederim , ben elimden geleni yaptım inşallah memnun kalırsınız , fazladan 1 K toplamda 6 K otolike ekledim hediye olarak bilginiz olsun ...

Backhoe 12 Eylül 2017 15:14

Güzel bir iş yaptık,allah utandırmasın.

Freelance 12 Eylül 2017 15:22

Alıntı:

Backhoe Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2617637)
Güzel bir iş yaptık,allah utandırmasın.

Çok teşekkür ederim , bu güzel temennileriniz için , Rabbim sağlık sıhhat versin de inşallah daha güzel işler yapacağız

Backhoe

Reltico 12 Eylül 2017 23:48

Kendisi çok iyi biri ve işinin ehli bir insan Allah işinizi arttırsın hocam, hakediyorsunuz..

Freelance 13 Eylül 2017 00:29

Alıntı:

Reltico Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2618318)
Kendisi çok iyi biri ve işinin ehli bir insan Allah işinizi arttırsın hocam, hakediyorsunuz..

Çok teşekkür ederim, ne yaptım ki ne demek tücaretten ziyade sizler gibi dostlar kazandım , Allah razı olsun iyi temennileriniz için sağolun , Rabbim sizede helal kazanç Ve bolluk versin inşallah

btnaslan 26 Eylül 2017 18:02

Ticaretten anlayan insanlar var ve bu kişler onlardan bin kat daha iyi.... Iyi ki sizinle çalışmışım

Freelance 26 Eylül 2017 18:06

Alıntı:

btnaslan021 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 2634961)
Ticaretten anlayan insanlar var ve bu kişler onlardan bin kat daha iyi.... Iyi ki sizinle çalışmışım

Çok teşekkür ederiz bu güzel ithamlarınız için , bizim için önemli olan ilk kavram helal kazanç ve müşteri memnuniyeti ikisi bir arada gelir .

Bizi tercih ettiğiniz için için çok teşekkür ederiz , bundan sonraki hayatınızda da başarılar dileriz .Rabbime emanet olun

turancantenbel 20 Ekim 2017 21:43

Referans alabilir miyim hocam ?

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 03:58.