wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

muhammetokuc muhammetokuc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 30 / 60
  • Ticaret 16, (%94)

[CENTER]Ekimde ayında ilk gelen müşterilerimize fiyatlar 70 TL yaptık ; 10 dost kazandık. Neden yeniden kazanmayalım ?

Kasım ayı içerisinde [COLOR="Blue"]+1900/+2400 arası Otolike sadece
, 70 TL.

[COLOR="Red"]Bu kampanya yeni gelen müşteriler içindir aktif müşterilerimiz için geçerli değildir.
[/COLOR]

İstediğiniz saatte fotoğrafınızı 1 dakika sonra yavaş yavaş ısındıra ısındıra gelen beğeniyi görünce içiniz sizinde hoş olacak :)

[/COLOR]

[B]Referans bakmak isteyen arkadaşlar ;

[/B]

https://wmaraci.com/forum/instagram-hizmetleri/ekim-ayina-ozel-2000-otolike-70-tl-380174.html

Nasıl ulaşırım ?

Wm Aracı : PM

Twitter dm imzada[/CENTER]

wmaraci
reklam

yusufkucuk06 yusufkucuk06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
muhammetokuc hocam siz böyle fiyatları ayağa düşürseniz ne kalite kalır ne de tatmin olan müşteri. Bunun bir taban puanı olmalı bence *** gibi. Tamam sistem var diye bu denli fiyatı da aşağı çekmeye gerek yok. 1000 üzeri like için en azından 100 tl gibi bir rakam girilmeli. 70 liraya 10 ile 300 arası beğeni alıyor çoğu insan. Burada böyle bir fiyat tablosu çıktımı hem satıcılar kar payı düşüyor, hem de müşterilerin bu düşük fiyatlarla aklı karışıyor. İyilik yapalım derken bir sürü kişinin de hakkına girilmiş oluyor. Rekabet yapılırsa burada gıcıklık olsun diye bir çok panel sahibi isterse 5k beğeni 50 tl ye kadar çeker. Ama bu kesinlikle satıcıların zararınadır. Nacizane fikrim bu yönde

muhammetokuc muhammetokuc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 30 / 60
  • Ticaret 16, (%94)
Dostum yorumun için teşekkürler olayın farkındayım bende burdaki satiş fiyatım ile *** daki satış fiyatım arasında dağlar kadar fark var ama yapabileceğim bir şey burada ki piyasaya ayak uydurmak için fiyat tablosuna göre hareket ediyorum. Tabi bu sadece benden kaynaklı olan bir durum değil , ne zaman wm aracı fiyat taban güncellemesi yapar ise o zaman fiyatları değiştirmekten yanayım ben her zaman , taban güncellemesi gelmediği için fiyat aralığım budur. Teşekkürler.
İyi forumlar yusufkucuk06

yusufkucuk06 yusufkucuk06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
Anlayışınız için teşekkürler. Güzel bir taban fiyatta buluşmak ümidiyle.
muhammetokuc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al