wmaraci reklam
wmaraci reklam

SosyalAtom SosyalAtom SosyalAtom.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)

[SIZE=4]SosyalAtom[/SIZE] - [SIZE=4]Sosyal Medya Bayilik Paneli[/SIZE]

Hızlı Menü
Fiyatlarımız Servis HızlarıÜcretsiz Kayıt OlSosyalAtom Blog

Hakkımızda
Dijital içerik üreticilerin ve Influencerların en sevdiği platform olan SosyalAtom yepyeni servisleri, ara yüzü ve güncellemeleriyle karşınızda!
Eşsiz ve önder ekibiyle yenilenen panelimize hemen ücretsiz kayıt oluşturabilir ve servislerimizi denemeniz için destek ekibimizden deneme bakiyesi isteyebilirsiniz.
Instagram, Tiktok, Youtube, Twitch ve Twitter gibi platformlarda içerik üreticisiysen ve daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsan SosyalAtom sana göre!
SosyalAtom çok ucuz ve yüksek kaliteli takipçiler, aboneler, beğeniler ve izlenmeler gibi sizi hedefinize ulaştıracak yüzlerce servis sunmaktadır.

Influencer’ların en sevdiği platform olan SosyalAtom’da yüzlerce takipçi, beğeni ve izlenme gibi bir sürü servis size özel olarak hazırlanıyor ve anlık olarak kontrol ediliyor. Bu sayede siparişlerinizde herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Siz sadece içerik üretmeye odaklanıyorsunuz, biz sizin yerinize takipçilerinizi arttırıp etkileşime geçmenizi sağlıyoruz. %100 mobil cihazınızla uyumlu sitemize istediğiniz zaman ulaşabilir dilediğiniz servisi satın alabilirsiniz.

SosyalAtom üzerinde herhangi bir şifreniz ve gerektiren bir işlem yoktur. Bu sayede işlem limiti olmaksızın hilesiz ve şifresiz bir şekilde dilediğiniz linke anlık olarak işlem yapabilirsiniz.

Özelliklerimiz
Güncellemeler sayfası
Servis güncellemelerimizi güncellemeler sayfamızdan anlık olarak takip edebilir telegram kanalımız ile bildirimleri telefonunuza alabilirsiniz.

Bedava Servisler
Zaman zaman promosyon için açtığımız ücretsiz servislerimizin keyfini çıkartın.
Servislerimizden haberdar olmak için bildirimlerinizi almayı unutmayın.

İstatistiklerinizi Arttırın
Hesabınızı kontrolünüz dahilinde büyütün.
Etkileşiminizi arttırma ile ilgili tüm sorularınızı destek ekibimize sorabilirsiniz.

Anlık işlemler
İşlemlerinizi anlık olarak kesintisiz bir şekilde yapın.
Beğenilerinizi, izlenmelerinizi anlık olarak gönderebilir, hızlı işlemin keyfini çıkartabilirsiniz.

Süreli ve otomatik işlemler
İşlemlerinizi hiç zaman kaybetmemek için otomatik hale getirebilirsiniz. Bunun için süreli siparişlerimiz ve otomatik işlemlerimiz mevcut.
Süreli siparişlerimizle belirli aralıklarla işlemlerinizi zamanlayabilir, otomatik işlemlerinizle hiç zaman kaybetmeden işlemlerinizi otomatikleştirebilirsiniz.

Başlama süreleri
Tüm servislerimizin başlama sürelerini servis açıklamalarında ve başlıklarında görebilirsiniz.
Bu sayede siparişinizin ortalama ne kadar sürede tamamlanacağını görebilir işlemlerinizi planlayabilirsiniz.

Hızlı Ödeyin & Bonus Kazanın!
Komisyonsuz ödeme ve bolca bonus’un keyfini çıkartın.
Her ödemenize özel bonus tablosunu sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

7/24 Destek Alın
Destek ekibimiz hep yanınızda. Herhangi konuda destek ekibimiz sizin için hep çalışıyor.

Hizmet verdiğimiz platformlar
Instagram • Youtube • TikTok • Twitter • Twitch • Facebook • Clubhouse • Discord • Tumblr • Spotify • Soundcloud • Web Site Ziyareti (Seo Dostu) • Vimeo • Linkedin • Telegram • Periscope • Pinterest • Dailymotion

Kategorilerimiz
Instagram Kategorilerimiz
Instagram platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Instagram yabancı takipçi, Türk takipçi, yabancı beğeni, Türk beğeni, video izlenme, otomatik izlenme, hikaye izlenme(story izlenme), reels izlenme, reels beğeni, etkileşim, igtv, erişim, yorum, kaydır, kaydet , profil görüntülenmesi, canlı yayın

Youtube Kategorilerimiz
Youtube platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Youtube izlenme, abone, paylaşım, beğeni, yorum, yorum beğeni

TikTok Kategorilerimiz
TikTok platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; TikTok takipçi, beğeni, gönderi paylaşımı, canlı yayın izlenme, yorum

Twitter Kategorilerimiz
Twitter platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Twitter takipçi, favori, beğeni, retweet, video izlenme, yorum, etkileşim, link tıklatma

Twitch
Twitch platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Twitch takipçi, canlı yayın görüntülenme (dakika bazlı)

Facebook
Facebook platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Facebook sayfa beğeni, gönderi beğeni, canlı yayın, takipçi, izlenme

Clubhouse
Clubhouse platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Clubhouse takipçi, oda ziyaretçi

Discord
Discord platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Discord Türk sunucu üyesi, yabancı sunucu üyesi, erkek sunucu üyesi, kadın sunucu üyesi, arkadaşlık isteği

Tumblr
Tumblr platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Tumblr türk takipçi, yabancı takipçi, türk beğeni, yabancı beğeni, reblog

Spotify
Spotify platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Spotify takipçi, dinlenme

Soundcloud
Soundcloud platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Soundcloud dinlenme, takipçi, beğeni, repost

Telegram
Telegram platformu için sitemizde satışı bulunan kategorilerimiz; Telegram mesaj görüntülenme, herkese açık kanal üyesi

Kazanç Elde Edin
Kazanç sitemi ile kazanç elde edin
Kazanç sistemimizi kullanarak referans ile sistemimize kazandırdığınız her kullanıcı için kazanç elde edin.
Kazancınızı ister bakiye olarak, ister banka hesabınıza anlık olarak çekin.

Kendi smm panelinizi kurun
Kendi panelinizi kurarak servislerimizi panelinizde belirlediğiniz komisyonlarla satabilir gelir elde edebilirsiniz.

Müşteri Yorumlarımız

ParaParala adlı üyeden alıntı

Genel olarak beğeni satın alıyorum. Düşüş oranı az. Haftalarda geçse düşüş oranı az. Sipariş açıklamalarında silinir diyorsa siliniyor. Eğer belirtilen açıklamalar aksi durumda olursa ticket açıyorsunuz yardımcı oluyorlar. Sistemde bir sürü başlık vardı ve çoğu işlevselliğini kaybetmekten olsa gerek kaldırılmış. Sistemin tek dezavantajı süre kısmı. Ortalama 400-500 beğeni belirtilen süreyi biraz geçiyor. Eğer sisteme puan vermek gerekirse 10 üzerinden 8 alabilecek iyi bir sistem

ibrahimdvc adlı üyeden alıntı

Destek ekibinden ve hizmetinden gayet memnun olduğum bir panel. Profesyonel olarak işlerini yapıyorlar. Beğenmediğim 2 olayı vardı, 1 servisinden attığım tüm takipçiler silinmişti. Datası 10k olan takipçi serviside 40 tane felan atıyordu. Şuan o servislerde kalkmış durumda sanırım

JetSosyal adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır iş yaparız @SosyalAtom; ile.
Sağolsun bu zamana kadar ne başım ağrıdı, nede canım sıkıldı.
Güvenilirdir, gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Bu güzel alışveriş için tekrardan teşekkür ederim kendisine. ��

mreastblood adlı üyeden alıntı

Bakiye yüklemesi gerçekleştirildi takipçiler için teşekkürler

SMPanelin adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır çalışıyorum teşekkür ederim

ONURERDGN adlı üyeden alıntı

Sistem sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim.

saitalierisek adlı üyeden alıntı

Üye Olup bakiye yükledim aşırı uygun fiyata istediğim gibi bir profile kavuştum.

wieRunjA adlı üyeden alıntı

az önce 10TL lik deneme yüklemesi yaptım, Fiyatları piyasaya göre çok çok ucuz hatta baya ucuz diyebilirim. Sipariş sonrası 2-3 dakka içerisinde Video İzlenmem yüklendi. Site tasarımı ve kolay ulaşım gerçekten mükemmel. Bundan sonra sizden başka site ile ilgilenmem sanırım

whiskycikolata adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı hızlı Ve sorunsuz alışveriş++ hayırlı işler hocam

Sulhperver adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum servisleri güzel hızlı fakat sorun olduğunda destek çok geç cevap veriyor. Hayırlı satışlar.

vvelitkn adlı üyeden alıntı

Fiyatları gayet uygun, kısa süre içinde işlem gerçekleştiriliyor. Bir çok seçenek var, aradığınız tarzda hizmeti kolaylıkla bulabilirsiniz.

Evrkep adlı üyeden alıntı

Deneme amaçlı kartla para yükledim 1000+ takipçi direkt geldi düşüş oluyor ufaktan ama zaten %10 değişim olabileceğini belirtmiş sonra beğeni gönderdim sipariş alındı yazıyor fakat henüz bir hareketlilik yok onda da 0-2 saat süre verilmiş herhalde bu süre zarfında gerçekleşecek gayet pratik bir arayüz ile yapmışlar tavsiye edilir

deryaerdil adlı üyeden alıntı

Çok basarılı şuana kadar en iyi hizmetlerden birisi yabancı takipçi şuan kapalı umarım hemen açılır.

Günaydinmedia adlı üyeden alıntı

1 haftadır çalışıyorum ama gerçekten uygun fiyata çok kaliteli bir servis.

Dinam adlı üyeden alıntı

Ben denedim .. Destek konusunda cok cok iyiler bir kac yeri kullandım en iyisi bunlar

ozcankilicc adlı üyeden alıntı

tamamen güvenilir + sistemler sorunsuz çalışmaktadır teşekkürler

mpertev adlı üyeden alıntı

Sitenizi kullanmaya başlayalı yaklaşık olarak 3-4 hafta oldu.Gerçekten çok memnunum.Başarılarınızın devamını dilerim

Melikigai adlı üyeden alıntı

Ref alabilirsiniz sistemi kulanıyorum sorunsuz şekilde çalışıyor ve destek bölümünde özel bir ilgi gösteriyorlar cok ucuz ve cok guzel umarım boyle güzel devam eder ��

fantazik11 adlı üyeden alıntı

Teşekkürler sistemde herhangi bir sorun yok. İyi alışverişler.

edo674167 adlı üyeden alıntı

Bugüne kadar kullandığım sistemler arasında en iyilerden bir tanesi . Gayet güvenilir .Kullanışlı arayüz ve hızlı teslim. Teşekkürler.

ramazank3458 adlı üyeden alıntı

Çok kaliteli bir firma gayet hızlı servisleri. 10 kuruşa video izlenme bu devirde bulmak zor ve anında geliyor teşekkür ederim destek taleplerine ortalama 5 dakikada cevap veriliyor

dododogus1 adlı üyeden alıntı

sistem süper türkiyedeki en ucuz sistem sorunsuz izlenme ve begeni denedim gayet güzel teşekkür ederim tavsiye ederim iyi satışlar

dododogus1 adlı üyeden alıntı

gayet hızlı begeni ve izlenme alındı tavsiye ederim cok güzel sistem

batukay adlı üyeden alıntı

İşini iyi yapan ilgili bir firma

batukay adlı üyeden alıntı

Tek sorunlu olan gönderimleri website trafik gönderimi başka konuda sıkıntı yaşamadım 2 aydır kullanıyorum

mattmert adlı üyeden alıntı

Gayet kaliteli ve gayet başarılı bir firma çok güzel hizmet veriyorsunuz teşekkürler

Lobotomi adlı üyeden alıntı

Bu paneli sık sık kullanıyorum. Arada başka paneller de denedim. Zaten hepsi aynı sistem, aldığınız pakete göre hepsinde düşme oluyor. Telafi sürekli gönderiliyor. Youtube düşürdükçe toplu izlenmeler gönderiliyor. Ama bu panelde çok daha hızlı geri dönüş alıyorum, ilgileniliyor. O yüzden bu panelden devam ediyorum.
sterk ozcankilicc ramazank3458

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
pm alim
Vipmedyaa

kişi bu mesajı beğendi.

Sinerjii Sinerjii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım Yazılım Uzmanlığı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Şirketim için uygun olursa hemen almayı düşünüyorum PM alayım bayilik fiyatı aylık ve sınırsız işlem
Vipmedyaa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)
DM atıldı.

wmaraci

Maliyldzhn Maliyldzhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Detaylı bilgi için pm alabilir miyim

• Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)
PM yolladım.

Fhundur Fhundur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 52 / 66
  • Ticaret 10, (%100)

bana pm gelmedi hocam bir kontrol edin isterseniz

• Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)

biracayipcom adlı üyeden alıntı

facebook için referans alabilirmiyim

Tekrar kontrol edin lütfen.

keremtekin keremtekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de pm alabilir miyim?
Vipmedyaa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 15 / 24
  • Ticaret 34, (%53)
PM atıldı

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al