wmaraci reklam

Porosteknoloji.com - Takipçi 0.12 TL'den Başlayan Fiyatlarla! | Sorunsuz Oto Beğeni! | Efsane Sistem Geri Döndü!

245 Mesajlar 62.522 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 134.349
sessos
sessos
30 22.891
Siz de ilanınızın yukarıda yer almasını istiyorsanız hemen tıklayın.
wmaraci reklam

PureLove12 PureLove12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 17, (%100)

Sadece whatsapp üzerinden destek vermekteyiz.

[CENTER]SDC 2020

Referanslar[/CENTER]

Economist adlı üyeden alıntı

Şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadığım, işini kaliteli yapan, sorun yaşasam dahi sorunumu anlık olarak çözen. Yıllardır piyasa da olmama istisnaden: gördüğüm en kaliteli SMM Panellerinden birisidir arkadaşlar. Umarım bu böyle devam eder, Gökaycım başarılarının devamını diliyorum, hayırlı işler.

skarium adlı üyeden alıntı

ref: Takipçiler Gelmeye Başladı 30 dk İçinde Başladı Gelmeye 15 dakika Aralıklarla 300 takipçi geliyor 45 dkda 1000 adet gelmiş bulunmakta Güvenebilirsiniz...

Creatingz adlı üyeden alıntı

Referans beğeni alınmıştır , hızlı gönderim sağladılar teşekkür ederim .

Reynmen adlı üyeden alıntı

Referans takipçi alınmıştır teşekkürler

FYThizmet adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar gerçekten çok ilgili sistemde birazcık gecikme oldu hemen telafisini fazlasıyla sağladı. Müşteri memnuniyeti gerçekten çok iyi. Umarım bu şekilde sürer ilgi ve alakası.

tvcuneyt adlı üyeden alıntı

Destek talebi oluşturuldu, referans gönderimi bekleniyor. Teşekkürler.
Düzenleme: Arkadaşlar sistem çok sağlam. 2000 beğeni yaklaşık 30-45 dk arasında geldi. Arkadaşa teşekkür ediyorum.

efkeyss adlı üyeden alıntı

Sağlam bir sistem herkese tafsiye ederim

cooper adlı üyeden alıntı

Referans beğeni alınmıştır, sonrada bakiye ekleyip bakiye kullanıma başladım. Sistem güzel çalışıyor.

webgunesi adlı üyeden alıntı

Referans takipçi gönderimi gayet hızlı ve güzel. Ayrıca iletişiminden dolayı teşekkür ediyorum arkadaşa.

ugurramis adlı üyeden alıntı

Arkadaşın ilgi alakası, müşteri memnuniyeti en üst seviyede. Yaklaşık 2-3 haftadır sistemindeki tüm serverları kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Sürekli böyle devam edin lütfen. Herşey için çok teşekkürler. :)

Jequsi adlı üyeden alıntı

İlgili arkadaş, kaliteli hizmet.

Cservan adlı üyeden alıntı

Bu paneli çok beğendim çok hızlı tüm servisler oldukça hızlı ve kaliteli başarılarının devamını dilerim..

falcaoyusuf adlı üyeden alıntı

Takipçi gönderiminde deneme yapıldı. Çok hızlı şekilde gerçekleştirildi fazlasıyla geldi. Teşekkür ederim ilerde çalışma imkanımız olacak sizinle :)

cnrsgr adlı üyeden alıntı

Ödeme işlemi sonrasında birkaç dakika içerisinde bakiye hesaba yansıdı.
Sipariş işlemiyle birlikte takipçi gönderimi tamamlandı. Talep edilenden fazla gönderim yapıldı. Şuanlık herhangi bir düşme yok. Güvenilir bir sistem olarak gözüküyor. Bol kazançlar dilerim.

fald adlı üyeden alıntı

Sistemi çok güzel çalışıyor. Birçok kere gönderim yaptım hepsi sorunsuz ve çok hızlı gitti.
Yeni üye olacaklar hiç düşünmeden bakiye yüklesinler.
Ayrıca mesajlara da anında cevap veriyor ve çok ilgili, kendisine çok teşekkür ediyorum.

alpersaka adlı üyeden alıntı

Kardeşimin çok iyi bir kalbi var asker olduğum için bana ufaktan da kıyağını geçti güvenilir ve samimi teşekkürler :)

cnrsgr adlı üyeden alıntı

1 hafta önce 10k'lık bot takipçi alımı gerçekleştirmiştim. Bu takipçilerden çok yavaş bir şekilde 1k'lık bir eksilme oldu. Fiyat&performans açısından oldukça memnun kaldığım için bugün 10k'lık bir takipçi alımı daha gerçekleştirdim. Buradan yazarak da tekrardan tavsiyelerimi iletmek istedim.

Bereketli kazançlar dilerim.

FaBe adlı üyeden alıntı

Arkadaş çok ilgili ve yardımcı birisi. İnstagram için önce referans, şimdi takipçi hizmeti aldım memnunum.

sistemi kullanıyorum gayet güzel ve hızlı bir sistem

uurdeniz adlı üyeden alıntı

Hem fiyat hem ilgi destek konusunda bir numara 20ye yakın site kullandım Poros kadar iyisini görmedim cidden tavsiye ediyorum arkadaşlar , ilginiz ve alakanız için teşekkür ediyorum

karakartal36 adlı üyeden alıntı

Fiyatları ve hızı gayet iyi. Herhangi bir aksilik olmazsa uzun süre çalışmayı düşünüyorum.

MertAyder adlı üyeden alıntı

Arkadaşın ilgi alakası, müşteri memnuniyeti en üst seviyede. Yaklaşık 1aydır çalışıyoruz.Herhangi bir sorun yaşamadım arkadaşdan memnunum.

BU işi gerçekten hakkını vererek yapıyorlar.
müşteri memnuniyeti en üst seviyede.
Destek taleplerine çok hızlı cevap veriyorlar
1-2 ya oldu kullanalı çok memnunum

gokobilisim adlı üyeden alıntı

Vermiş olduğu hizmetten bahsetmeyeceğim bile, nadir rastlanan kibar satıcılardan işini hızlı haledenler den. En önemlisi de hiç bekletmeden iletişime gece bildiğim biri :)

Ossigo adlı üyeden alıntı

Kendisiyle 1-2 haftadır çalışıyorum su ana kadar hiçbir problem olmadı gerçekten kaliteli bir hizmet veren arkadaş tavsiye ederim

aknkrz adlı üyeden alıntı

Arkadaş en iyi şekilde hizmet veriyor, sözünün eri biri uzun bir süre çalışmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz

karakartal36 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bu konu altına yapacağım 2. yorum bu. Ama kesinlikle yazmam gerekiyordu. Poros teknoloji ciddi manada işini özenle yapan bir kuruluş. Özellikle şu whatsapp desteğe bakan arkadaş on numara biri ;) günde 20 30 kere yazıyorum hepsine en kısa sürede cevap veriyor. Hizmetleri de genel piyasanın altında. Çalışmayan yada bakıma alınan servisi olduğunda hemen bilgi veriyorlar. İnşallah gittiği yere kadar birlikte çalışmaya devam edeceğim ;)

bberkakcan adlı üyeden alıntı

Tasarımlarını, kimliklerini çok beğendim, yapanın ellerine sağlık. Kesinlikle uğraşılmış, üzerine düşünülmüş bir yapı. Müşteri ilişkileri çok kuvvetli, her zaman yapıcı, çözüm odaklı. Kendilerine ilgilerinden alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.
Sistemi sürekli kullanıyorum her hangi bir sıkıntı yok. Çok memnunum.
Economist Penunbra btnaslan

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Frenick Frenick Emekli Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ..
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 229 / 82
  • Ticaret 87, (%100)
Merhaba,

Site içeriğiniz bizlerden alınmış, lütfen editler misiniz?

Bulk Bulk SOSYALBULK.COM Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal medya hizmetleri
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)
Bizim kendi sistemimizin tasarrımını (Ç)alma hakkını size kim veriyor acaba.
İki Cümleyi yan yana getirip bir tasarrım veya cümle kuramıyorsanız bu işi yapmayınız.
Psycho ilgilenirmisiniz.

• Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba, içerikten tam olarak kastınız nedir acaba ?
Frenick

wmaraci

• Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 17, (%100)
Bulk selamlar. Tasarımı çalmak derken tam olarak anlayamadım ? Sistemdeki hizmetler kısmındakilerden bahsediyorsanız özel mesajdan size detaylı kısımlarını gönderebilirim. Yani cümlelerin sizden alınmadığına dair.
Psycho

• Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)
PureLove12 Siz daha iyi biliyorsunuz nereleri aldığınızı. o kaldırdıklarınız tamam diğer aldıklarınızı da kaldırın. Giriş ekranı ve anasayfadaki icon yazı vs.

• Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 17, (%100)
Bulk Selamlar, şöyle ileteceğim, sanırım facebook vb sosyal medya sitelerinin logolarının patenti size ait. Bana renk kodlarını ve patentini ulaştırabilirseniz anasayfamdan facebook,youtube ve twitter gibi iconların hepsini kaldıracağım. Psycho konuyu bu kadar baltalamalarının amacı tam olarak ne anlamıyorum. Gerekli işlemi yapabilir misiniz ? Konumda gereksiz yere tartışma yaratıyorlar.

• Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)
PureLove12 İki kelimeyi bir araya getiremiyorsunuz sanırım bunu anlıyorum ben. O yüzden dün kopyaladığınız çaldığınız bire bir yazıları kaldırdınız dimi. Siz zahmet etmeyin ben kaldırdım. taklitler aslını yaşatır..
gnyahmet SosyalAtom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IT
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 57 / 22
  • Ticaret 17, (%100)
Bulk Hocam şöyle açıklık getireyim biz anlaşamıyoruz sanırım. İkimizde aynı işi yapıyoruz ve sattığımız ürünler belli. Bu ürünlere girilecek açıklamalarda belli. Ben bu açıklamaları nasıl evirip çevirip farklı bir şekilde yazabilirim bana söyleyebilir misiniz ? Minimum yazısını değiştirip en az felan mı yazmamı istiyorsunuz ? Ben sizin tam olarak ne amaçla bu şekilde yaklaştığınızı anlayamıyorum. Benden rica edip şu şekilde belirtseniz deseniz ki; Hocam bak bura bura bizim siteyle aynı gibi olmuş acaba değiştirme şansın var mı deseniz ben seve seve değiştiririm zaten eğer aynıysa. Ama siz bu şekilde yaklaştıkça bi çözüm yoluna varamayacaksınız bilginiz olsun.
wixca

kişi bu mesajı beğendi.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3903
  • Ticaret 6, (%100)
PureLove12 amaçları ne bilmiyor musun? Amaçları; onların sitelerinden aldığını iddia ettikleri şeyleri yayından kaldırman. Gördüğüm kadarıyla da bu alıntıları inkar etmiyorsun?
Enes65532 Yasin71 memurdancomtr

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al