wmaraci reklam

Satılık ınstagram paneli (instanaliz)

3 Mesajlar 1.647 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wasseypur wasseypur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar instanaliz scripti ile kurulmuş olan instagram panelimi satıyorum. Şuan hiçbir sıkıntısı yok. Beğeni,takipçi,yorum,otolike kısaca her şey sorunsuz çalışıyor. Ayrıca paneli açmak için aldığım hostinginde daha 6-7 aylık kullanım süresi var.

Normalde bu scripte sahip panel fiyatları 1.000 tl ile 1.500 tl arasında. Dilerseniz bu fiyattan satan insanlarla görüşüp fiyatı teyit edebilirsiniz. Ancak ben aciliyetten dolayı 650 tl istiyorum. Pazarlık sünnettir deyip ufak da olsa bir pazarlık payının olduğunu belirteyim.

İstanbul'da oturanlarla yüz yüze buluşup panelin teslimini yapabilirim. Benim açımdan hiçbir sorun yok. Ayrıca paneli nasıl kullanacağını bilmeyenlere işin ayrıntılarını anlatabilirim.

Eğer aklınızda böyle bir panel almak varsa kaçırmayın derim. Gerek instagram satışları yapmak (takipçi-beğeni-yorum) gerekse kendi profilinize beğeni yollamak -ki beğeni fiyatları ortada- için paneli kullanabilirsiniz.

Ayrıntılar için mesaj bırakanlara geri dönüş sağlarım. Dileyen skype üzerinden ekleyebilir.

wmaraci
reklam

mirouch4 mirouch4 skype:miracobuz Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 12 / 14
  • Ticaret 7, (%100)
acil pm

acuka acuka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
sky dan ekledim. dönüş lütfen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al