wmaraci reklam
wmaraci reklam

LemaX34 LemaX34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

[CENTER][CENTER][CENTER][COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][SIZE=5][FONT=Arial]"Bilmemek ayıp değil,öğrenmemek ayıp..."[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Arial]
[/FONT]

[COLOR=#553982][FONT=Arial]Öncelikler merhaba arkadaşlar, bu E-kitaptan sonra Instagram'a bakış açınızın değişeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#553982][FONT=Arial]Bu E-kitap size ne mi katar ? Milyonluk sayfaların nasıl büyütüleceğini,etkileşimini nasıl arttıralacağını anlatır.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#553982][FONT=Arial]Bu pastadan bunca insan payını alıyorken siz neden almayasınız ? :)[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#553982][FONT=Arial][COLOR=#2969B0]Kitabımızın İçerikleri : [/COLOR][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: İvr bayan fake hesap yükseltme tekniği[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Genel kategori sayfa kasımı[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Bayan hesapları nasıl kasılır ? ([/FONT][/COLOR][COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black]dekor,pratik,butik,duzen vs [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial Black])[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Burç sayfa kasımı[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Analiz sayfa kasımı[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Logo ve konu tasarımı önemli mi ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Konu etiketi taktikleri ve öne çıkarma[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Keşfete çıkma - Etkileşim alma taktikleri [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Gönderi silinmesi shadow ban çözümü %75 başarı [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: İnstafly önerdiğim ayarlar (takip etme takipten çıkarma,aynı anda takip edip çıkarma)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Global yabancı sayfa kasımı [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Çekiliş sayfası kasmak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Sayfaya etkili ve organik hit çekmek[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Sayfaya ücretsiz reklam ile mükkemmel hit çekmek (PROGRAM GEREKLİ !) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Hikaye ve beğeni kitleli sayfa kasımı[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Sayfanın hitini ve değerini arttırmanın yolları[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Video veya fotoğrafa etiket koymak[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: İnstagramda satış yapmak için 6 önemli taktik[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Doğru zamanda paylaşım yapma[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: Takipçiler ile etkileşim[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: İnstagram gönderi şablonu bir tane hediye bunun içinde ayrı anlatımlı .pdf ve .psd'si ile birlikte 8 adet var 1 adeti ücretsiz geri adeti 30 tl sadice bunla bile amorti ediyor :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial Black]:pushpin: %20 instafly indirimide var DAHA NE OLSUN 🤗[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#B8312F]Bitti mi ? Tabiki de HAYIR ! :)[/COLOR]

[COLOR=#2C82C9]Kitabımızı aldığınızda [/COLOR][COLOR=#000000]HEDİYE [/COLOR][COLOR=#2C82C9]olarak ;[/COLOR]

1-) Ücretsiz 1 adet gönderi şablonu. Kitabı aldıktan sonra sonunda göreceğiniz 8 çeşit birbirinden güzel şablondan birine sahip olabileceksiniz.

2-) R10.net'in en çok tercih edilen programı InstaFly için %20'lik bir indirim sağlıyoruz. Örneğin : 6 aylık lisans aldığınız zaman kodu uyguladığınızda fiyatı 250 liradan 200 liraya düşecek ve bu sayede kitabımızı ücretsiz almış olacaksınız :)

[COLOR=#553982][FONT=Book Antiqua][SIZE=5]

[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Book Antiqua][COLOR=#553982]
[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#553982][FONT=Arial Black][SIZE=5] V3 > V4 : 15 TL[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#553982][FONT=Arial Black][SIZE=5] YENİ KİTAP : 40 TL[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#553982][FONT=Arial Black]0539 458 44 yirmidört [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#553982][FONT=Arial Black] NOT : [/FONT][/COLOR][COLOR=#28324E][FONT=Arial Black]Ben biliyordum , işe yaramıyor , para iadesi istiyorum , bu bilgileri herkes biliyor [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#28324E][FONT=Arial Black]gibisinden alım yapıcaklar lütfen alım yapmasın taktiği ve bilgiyi veriyorum. Kesin işe yarar kesin olur demiyorum. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#28324E][FONT=Arial Black]Kesinlikle ücret iadesi söz konusu değildir.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#28324E][FONT=Arial Black]Alan herkes yukarıdaki uyarıları kabul etmiş varsayılır.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black]Kişiye göre satma hakkım ve çoğaltılması durumunda yasal haklarım saklıdır.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black][SIZE=5]^^REFERANSLAR^^[/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#553982][COLOR=#553982][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#B8312F]

tolgasen adlı üyeden alıntı

Kitabı okudum, güzel hazırlanmış gerçekten. Bu işin ehli Burak. :)
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#B8312F]

RHSBILISIM adlı üyeden alıntı

Sağ olsun e-Book'u incelemem için gönderdi. Faydalı bir içerik. En kısa sürede test edip sonuçlarını paylaşacağım.
[/COLOR]

[COLOR=#553982][COLOR=#553982][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=#B8312F]

ibonline adlı üyeden alıntı

LemaX sana gerçekten teşekkür ederim. Bu set sayesinde aylardır alamadığım etkileşimi aldım. v4 Çıksın ilk müşterin benim ;)
[GIZLI]

[/GIZLI]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#553982][COLOR=#553982][FONT=Arial Black][SIZE=4][SIZE=3]

AvrupaGelinlik adlı üyeden alıntı

Whatsapp'dan yazdım ve 2 dakika içinde hallettik. Şaka gibi bir hızdı. Herşey EFT saatini geçirmemek içindi :joy:
Kitabı okudum ve ne kadar eksiğim olduğunu farkettim. Sonrasında ilave sorularımı yönelttim ve aynı dakikada cevap aldım. Tam bir profesyonel!
[/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR]

SpyBey adlı üyeden alıntı

Detaylı bir şekilde okuyup inceledim. Hocama çok teşekkür ediyorum. Yükseltmek istediğiniz instagram sayfasını reklamsız şekilde bile bu taktiklerle zirveye çıkartmanız mümkün

[COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black][COLOR=#553982]

emregnlts adlı üyeden alıntı

Aklımdaki sorular Kitapçığın içeriğinde var diye aldım @LemaX; hocamın ellerine sağlık sorularım ancak bu kadar güzel cevaplanabilirdi verdiğim para sonuna kadar helal olsun böyle işini hakkıyla yapan insanlar iyi ki var herkese öneririm kitapçığın artısı var eksisi yok hayırlı satışlar dilerim hocam
[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black][COLOR=#553982]

Akonweb adlı üyeden alıntı

param olunca alacağım :) arkadaştan daha önce başka taktiğini satın almıştım. 2 ayda 100 bin takipçili hesap sahibi oldum sayesinde :)

[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]
[COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black]

ulkembetil adlı üyeden alıntı

Altın değerinde bir rehber. Sayfamla ilgili bir sorunum olduğundan herzaman @LemaX; e yazarım. Ben sanmıyorum ki bu arkadaşın instagram ile ilgili bilmediği bir şey olsun. İnanılmaz faydalı ve rehberde bulunan bilgiler adım adım uygulandığı takdirde kesinlikle ilk günden farkı hissedeceksiniz.
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

BakmadanGecmeHD adlı üyeden alıntı

@LemaX; ile 1 aylık sayfa kasımı çalışmamız olmuştu. Mükemmel hizmetti. Bilmediğim konularda sorduğum soruları whatsapp dan hemen cevaplıyıp kafamda soru işareti kalmamıştı.
Bu kitapçığıda yeni aldım. Bilmediğim çok şeyi bu kitapçıkta buldum. Baya fayfalı bilgilere sahip. Instagram sayfa kasımı ile uğraşanlar ve yeni başlıycaklara şiddetle tavsiye ederim.

SlhSag adlı üyeden alıntı

İnstagram üzerinden para kazanmak ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşların kesinlikle alması gerek Kesinlikle karşılığını alacağınızı düşünüyorum

ibonline adlı üyeden alıntı

Daha ne yapsın bu adam. En çok takipçiyi çekebileceğiniz hesapları bile detaylı göstermiş. Hayırlı satışlar dilerim. ( 1 sayfasını kontrol etmeme rağmen fazlasıyla yararlı olacağını düşünüyorum )
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black]

mahmutozyalcin adlı üyeden alıntı

Altın değerin de kitapçık bakalım çalışmalara başlıyoruz 3 aylıkta sayfa kasımında anlaştık bakalım hayırlısı 😊
[COLOR=#000000][COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black]

bugracelik adlı üyeden alıntı

Almak isteyen arkadaşlar varsa düşünmeden almanızı öneririm pişman olmazsınız.
Kalite tesadüf değildir :)

HilmiKSK adlı üyeden alıntı

Instagram ile ugrasiyorsaniz elinizin altında daima bulunmasında fayda olan ozenle hazırlanmış bir kitapçık. Ki daha once bir ticaretimiz olmamasina rağmen ne zaman aklima birsey takilsa kendisine danistigim ve beni hic cevapsiz bırakmayan ilgili bir arkadaş. Elinize sağlık 👍

medya56 adlı üyeden alıntı

Süper bi kitapçık Özellikle satış yapanlar için bulunmaz hint kumaşı diyebilirim arkadaşta çok ilgili ve bilgili teşekkürler ;)

recbas adlı üyeden alıntı

Bu pastadan dilim koparmak isteyen herkesin bilmesi gereken incelikler, faydalı paylaşım teşekkür ederim.

barisbaris adlı üyeden alıntı

Çok hızlı geri dönüş ve gayet başarılı bir instagram konulu bir e kitap teşekkürler

mussti58 adlı üyeden alıntı

Okudum ve baya işime yaradı teşekkürler

AKDAG adlı üyeden alıntı

Güzel ve pratik hazırlanmış bir ekitap. İçindekileri bilmeyenlere ilaç gibi gelecek bilgiler var, ve fiyat performansa göre bence alabilirsiniz...

inter adlı üyeden alıntı

Kitabı alalı birkaç gün oldu yazanları denemeden bir yorum yapmak istemedim.2-3 gundur gosterdıgı ayarlarda kullanıyorum ınstaflyı ve degerler gayet iyi. Program almayı dusunenler onemlı olan aldıktan sonra kullanabılmekte ve arkadas gercekten destek oluyor. tavsiye ederim

ozonkit adlı üyeden alıntı

Kitabı satın aldım ve bir çırpıda okudum, içinde çok güzel taktikler var, ince düşünülmüş ve ufuk açıcı şeyler gördüm. Tavsiye ediyorum, parasına değecektir.
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#2C82C9][FONT=Arial Black][COLOR=#553982][FONT=Arial Black]

hasiyoma adlı üyeden alıntı

İşini bilen adamdan bu işi alacaksın. Sen en iyisisin dostum

efekan77 adlı üyeden alıntı

öncelikle çok hızlı geri dönüş ve ilgili bir satıcı e-kitap ise başarılı ve faydalı tavsiye ediyorum

skrillex adlı üyeden alıntı

Kitabı okudum. Gayet güzel 👍

bilalerdogdu adlı üyeden alıntı

E-bookta yazılanları birebir yaparak birazda sabrederek iyi yerlere gelmeyecek hesap yoktur diye düşünüyorum. Yararlı bilgiler var.

OzyyWasHere adlı üyeden alıntı

Daha önceden de alışveriş yapmıştık. Güven sorunu olmayan, hızlı ve ilgili bir arkadaş.

arifcan adlı üyeden alıntı

E-Book alındı ve incelendi. Gerçekten yararlı bilgiler mevcut. Kendisi de oldukça ilgili ve iyi bir insan. Kitaptaki taktikleri en kısa zamanda uygulamaya başlayacağım. Teşekkür ederim :)

_VolkanYILMAZ_ adlı üyeden alıntı

Çok yararlı bi kitap, teşekkürler

mselimdgn adlı üyeden alıntı

V2 ile içeriği daha dolu hale getirmişsin merakla V3 bekliyorum

YusaBardakci adlı üyeden alıntı

Kitabı okudum gayet yararlı bilgiler mevcut kullanmaya başladığım zaman tekrar yorum yazarım iyi çalışmalar.

bilalerdogdu adlı üyeden alıntı

Söylediği gibi V1 alanlara V2 yi de iletti. Devam niteliğinde olmuş. Daha öncede söylediğim gibi bu taktikleri uygulayıp biraz sabrederseniz hesaplar iyi yerlere gelir.

Bozo adlı üyeden alıntı

V1 için whatsapp üzerinden iletişime geçtim, ödemeyi yaptım, pdf geldi, okudum.. bunların hepsi biranda oldu :) çok hızlı bir şekilde bilgiye ulaştım. içerik olarak önemli püf noktaları için ayrıca teşekkürler. V2 bekliyoruz derken V2 de geldi, daha okumadım. okuduğumda yine yazıcam.

emirhan26 adlı üyeden alıntı

Kitaba bir göz gezdirdim bilmediğim bilgiler mevcut çok teşekkür ederim.

barca83 adlı üyeden alıntı

Çok faydalı bir e-book olmuş. Gerçekten işe yarar bilgiler var ve hemen hemen kafanıza takılacak her konuda bilgi verilmiş. Birçok noktada anahtar görevi görebilecek bilgileri de vermiş arkadaş. Ayrıca çok sıcakkanlı, iletişimi yüksek ve geri dönüş hızı yüksek bir arkadaş. Çok teşekkürler..

Celil53 adlı üyeden alıntı

Kitap alındı, kitap içerisi dop dolu, anlaşılır bir dille yazılmış herkese tavsiye ederim :)

burakcansrn adlı üyeden alıntı

Hızlı iletişim ve ilgisi muhteşem Burak hocam için başarılarının devamını diliyorum.

ilhanSEVEN adlı üyeden alıntı

V2'yi okudum, oldukça güzeldi. V3 çıktığında alıcam sanırım :)

Ghostcastle adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle V2 yi okudum güzel bilgiler var. Ama asıl önemli olan ben soru sorduğumda geri dönüş yapmandı bu benim için kitaptan daha önemliydi :D Hayırlı satışlar

SlhSag adlı üyeden alıntı

v3 çıktıysa alalım derim

ZaferUstun adlı üyeden alıntı

V1 ve V2'yi okudum. Küçük dip detaylar var. Uzun süredir bu sektörde olmama rağmen e-booktan faydalandığım şeyler oldu.

Teşekkür ederim.

wsarhan adlı üyeden alıntı

Güzel ve dolu bir içeriğe sahip, okuması merak uyandırıcı ve verimli. Başarılarınızın devamını dilerim ^_^
Saygılarımla.

BayiServisi adlı üyeden alıntı

Yine Burak mükemmel bir iş çıkartmış çok teşekkürler gerçekten emeğine sağlık

FoRgEd adlı üyeden alıntı

Ebook alında gidip başka yerde arayanlar büyük hata yapar begenmeyen olursa yada faydasını görmeyen ilk önce kendi yaptıgı hataları araştırsın. teşekkür ederim.
[/COLOR] [/CENTER]
[COLOR=#000000]
[/COLOR][/CENTER]

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
satislarimiz devam ediyor..

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
günceldir...

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
guncel...

wmaraci

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
devam etmektedir...

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
satış devam ediyor..

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
günceldir..

• Üyelik 04.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Satışlarımız devam etmektedir...

aytacgndz34 aytacgndz34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek patron
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
yüzde 20 indirim kodu çaılışıyormu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al