wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)
Arkadaşlar herkese mesajlarda dönüş yapmayacağım, güvenilir gördüğüm ve ilgimi çeken tekliflere dönüş yapacağım bilginize.

1- 15 Bin İnstagram Aktif Türk Takipçi alacağım, AKTİF ve TÜRK olması çok önemlidir. Ve 2 seferlik düşen takipçileri telafi edebilecek birisi arıyorum. Örneğin 1. telafi alındıktan 1 gün sonra diğer telafi ise 3 gün sonra şeklinde. Düşen kadar telafi atılması gerekiyor. En uygun tekliflerinizi bekliyorum. Memnun kaldığım kişilerle sürekli çalışabilirim..

2- 1 Aylık oto like beğeni hizmeti alacağım. Tamamı türk ve aktif profiller olmalıdır. Her resime 800-1200 beğeni arası gelmesi yeterlidir. Ancak beğeniler tak diye değilde zamana yayılarak azar azar gelen bir sistem olması önceliğimdir. Bu konuda da aylık fiyatlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

BurakKoknar BurakKoknar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 10 / 31
  • Ticaret 14, (%86)
PM gönderildi.

cemilkayihan cemilkayihan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarımcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 31, (%100)
mesaj kutunuz dolu mesaj atılmıyor bilginiz olsun @leomaster

burakimas burakimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi panelim var günlük olarak 250 kullanıcı giriş yapıyor yeni olarak. 15k Kullanıcı var panelde fakat kullanıcılarımı alacağım. Günlük olarak 250 yeni user giriş yaptıgı için zaten kendini 1 aydan kısa sürede 10k ya tamalayacaktır. userleri alıp kendi panelinize aktarın, yada paneli kullana bilirsiniz. Panelin reklamları yapılmıştır her yerde. Kendime ait ortak arkadaşla yıldır kullandığımız panelimiz vardır bu panelle birlikte panelimiz daha var ticket'lere cevap veremiyorum artık gelen ilgilenemiyorum o yüzden kullanıcılarımı çekip paneli devredeceğim. İlgilenirseniz görüşelim...
0535 029 8974

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al