wmaraci reklam
wmaraci reklam

maccom maccom Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek DJ
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 2, (%0)

🔻Güncel Fiyat Listesi🔻
Fiyat Listesini Görüntüleyin

Siteye Gitmek İçin Tıkla
İndirimli Sitemiz İçin Tıkla

moonty adlı üyeden alıntı

gayet hızlı. tavsiye ediyoruz ++

ahturkoz adlı üyeden alıntı

0,50 krş ref. bakiyesi eklenmiş. Sistemin beğeni durumunu test ettim takipçi durumuna bakamadım fakat beğenilerde anlık olanlar geçerkten iyi . Anlık olanlar hemen düşüyor diğerleri ise 2-3 dk içerisinde yansımaktadır.

tahakuzgun adlı üyeden alıntı

Evet arkadaşlar. Az önce sistemi denedim kullandım.
Fiyatlar iyi - Gönderim hızları iyi - Tema ve Akışkanlık Gayet İyi - Paket Çeşitliliği iyi.
Bundan sonra kullanacağım anlamına geliyor. Kullanmak isteyenlerede sizi önerebilirim rahatlıkla.
Referans sistemi getirirseniz iyi olur. Gelen üyelerden puan- para kazanmak isterim :)

nonatri adlı üyeden alıntı

Servisler gerçekten kaliteli. Tebrikler dostum. :)

mehmetunlu adlı üyeden alıntı

1k takipçi satın alındı +ref

farukaydln adlı üyeden alıntı

1k takipçi alındı +ref

vahdettin adlı üyeden alıntı

ref bakiyesi ile aldığım takipçiler sorunsuz geldi.

nurettinekizoglu adlı üyeden alıntı

Ürünü denedim gayet hizli ve stabil calismaktadir. Musteri hizmetleri ise gayet ilgili :) Tavsiye ediyorum. Burdan calisabilirsiniz:)

tahakuzgun adlı üyeden alıntı

Güncel: Merhaba. Bakiye yükledim tekrardan. Kullanmaya devam ediyorum. Hala bir problem yaşamadım gayet iyi gidiyor.

kalitemedyatr adlı üyeden alıntı

Aramızda büyük ticaret var işini hakkıyla yapan birisi tavsiye ederim.

ptyilmaz adlı üyeden alıntı

2 adet 300K aldım garantili servislerden gönderim yaptılar 30 gün oldu düşüş yok memnunum.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Müşteriler ile iletişim sağlayarak yaptığınız ticarette, verdiğiniz sözü tutamamakla birlikte gurur yapan bir firmasınız. Ticaret'te duygulara ve düşüncelere önem verilmez. Siz bir firmayı temsil etmektesinizdir. Eğer ki işinizi doğru yapamıyorsanız veya müşterinizi mağdur ediyorsanız, 35 TL'lik bir bakiyeyi iade etmekten aciz davranmamalısınız. İadeniz sizi küçültmez yüceltir, aynı müşteri aksi bir durum yaşansa bile iade ediyorlar en azından diyerek sizi tekrar ziyaret edebilir. Fakat bunları düşünme kapasitenizin firma olarak olduğunu düşünmemekle birlikte hiç kimseye önermiyorum. Başınızın ağrımasını istiyorsanız buyrun çalışın arkadaşlar.
BgMuhendis

kişi bu mesajı beğendi.

BgMuhendis BgMuhendis Bilgisayar Mühendisi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi & MCSD
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)

werfection adlı üyeden alıntı

Müşteriler ile iletişim sağlayarak yaptığınız ticarette, verdiğiniz sözü tutamamakla birlikte gurur yapan bir firmasınız. Ticaret'te duygulara ve düşüncelere önem verilmez. Siz bir firmayı temsil etmektesinizdir. Eğer ki işinizi doğru yapamıyorsanız veya müşterinizi mağdur ediyorsanız, 35 TL'lik bir bakiyeyi iade etmekten aciz davranmamalısınız. İadeniz sizi küçültmez yüceltir, aynı müşteri aksi bir durum yaşansa bile iade ediyorlar en azından diyerek sizi tekrar ziyaret edebilir. Fakat bunları düşünme kapasitenizin firma olarak olduğunu düşünmemekle birlikte hiç kimseye önermiyorum. Başınızın ağrımasını istiyorsanız buyrun çalışın arkadaşlar.

sistem üzerinden destek mesajlarına cevap vermiyorlar. ücret iadesi yapmıyorlar. siparişler başlamadan iptal ediyorlar yıl 2021 kardeşim keşke mesajını daha önce okuyabilseydim. birde atarlı atarlı ergen ergen konuşmaları yok mu destekten ah allahım es sabr !

BgMuhendis BgMuhendis Bilgisayar Mühendisi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi & MCSD
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Bu web site sahibi hırsız ve terbiyesizde . Bilginize

wmaraci

dnzbgd dnzbgd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 10 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Site sahibi 16 yaşında bir ergen. Destek talebimize hakaretle cevap verip w.app numaramızdan küfürler etmiştir. Kimseye önermiyorum uzak durun

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al